suma: 0,00 zł do kasy
Desam Extra 1L
  • promocja

Desam Extra 1L - koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni

Ilość ocen: 666 | 4.74
Cena: 27,70 zł 43,82 zł 27.70
Cena netto: 25,65 zł 40,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,82 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość - +
Zyskujesz 270 pkt [?]
Producent: Schülke
Kod produktu: A1183
Dostępność: 0

Opis

Desam Extra 1L koncentrat do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni

 

Produkt biobójczy przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji małych i dużych powierzchni, ścian, podłóg w salach, korytarzach i pokojach w zakładach opieki zdrowotnej i profilaktyce ogólnej, higienie komunalnej oraz przemyśle spożywczym.

Skoncentrowany preparat na bazie czwartorzędowych zasad amoniowych (QAV) oraz pochodnych amin. Nie zawiera aldehydów. Może być stosowany do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością (działa bakteriobójczo oraz drożdżakobójczo) oraz do powierzchni nie mających kontaktu z żywnością (działa bakteriobójczo, grzybobójczo i prątkobójczo, inaktywuje wirusy rota i HBV/HIV).

 

Stosować w postaci roztworu wodnego uzyskanego przez rozcieńczenie odpowiedniej ilości koncentratu w wodzie bieżącej o temperaturze 20-25°C.
Powierzchnie nie kontaktujące się z żywnością (PT2)

  • bakterie, grzyby - 0,25% (2,5 ml/l) - 15 min.
  • bakterie, grzyby - 0,5% (5 ml/l) - 10 min.
  • rota-wirus - 1% (10 ml/l) - 5 min.
  • wirus HBV/HIV - 1% (10 ml/l) - 5 min.
  • dezynfekcja w środowisku z wystąpieniem prątków (Tbc) - 0,5% (5 ml/l) - 15 min.


Powierzchnie kontaktujące się z żywnością (PT4)

  • bakterie - 0,5% (5 ml/l) - 5 min.
  • drożdże - 0,5% (5 ml/l) - 30 min.Produkt w grupie PT2 wykazuje deklarowane powyżej spektrum w steżeniu 1% w czasie 15 min. i temp. 20°C. Produkt w grupie PT4 wykazuje deklarowane powyżej spektrum w steżeniu 0,5% w czasie 30 min.
Powierzchnie (ściany, podłogi, meble i sprzęt stanowiący wyposażenie sal, korytarzy, pokoi itp.) zmywać roztworem intensywnie według stopnia zanieczyszczenia. Przedmioty dezynfekowane przez zanurzenie powinny być zanurzone całkowicie, a wszystkie kanały itp. wypełnione roztworem środka i pozostawione w zanurzeniu przez wymagany czas oddziaływania. Mycie i dezynfekcja zarówno dużych powierzchni, jak i pojedynczych sprzętów i urządzeń w pomieszczeniach nie wymaga wentylacji. Lekkie zabarwienie roztworu roboczego nie ma wpływu na deklarowaną skuteczność produktu. Roztwór roboczy przygotowywać w dobrze opłukanych naczyniach. W przypadku zastosowania do powierzchni mających kontakt z żywnością, powierzchnię po dezynfekcji należy dokładnie zmyć wodą o jakości wody pitnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium