suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Przytrzymujące plastry do mocowania kaniul

Oddziały wszystkich placówek służby zdrowia muszą być odpowiednio zaopatrzone – także w plastry do mocowania kaniul. Przytrzymujące, odpowiednio wytrzymałe i wygodne w zakładaniu, doskonale sprawdzą się w codziennej pracy personelu medycznego, zarówno w szpitalu, jak i innych ośrodkach opieki medycznej. Dzięki specjalnie opracowanemu kształtowi będą praktyczne i komfortowe dla pacjenta. Poznaj bliżej szczegółową ofertę i przekonaj się, dlaczego warto postawić na produkty, które polecamy w tej kategorii.

Plastry do mocowania kaniul – wytrzymałe i praktyczne

Plastry do mocowania kaniul, jakie znajdziesz w tej kategorii, przeznaczone są do kompleksowej opieki nad pacjentami w medycynie ogólnej, opiece pielęgniarskiej i ratownictwie medycznym, powszechnie są także wykorzystywane w diagnostyce. Zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić maksymalną ochronę wkłuć obwodowych i centralnych, zagwarantują maksymalny komfort noszenia, jednocześnie wykazując się wytrzymałością.

 

Czytaj więcej

Wytrzymałe i wygodne plastry do opatrunku

Igła, przez którą pacjent otrzymuje różnego rodzaju płynne środki, wymaga właściwej stabilizacji. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się specjalne plastry do mocowania kaniul. Igły te powszechnie są nazywane wenflonami, a spotkać je można przede wszystkim w szpitalach, lecznicach, ośrodkach zdrowia oraz prywatnych gabinetach medycznych. Przedstawione plastry do mocowania kaniul mają charakter podtrzymujący – jednocześnie jest to sprzęt wytrzymały oraz wygodny w zakładaniu. Doskonale sprawdza się nawet wśród lekarzy specjalistów i pielęgniarek pragnących komfortowo zamocować pacjentom kaniulę. Plastry do opatrunku z naszej oferty są niezwykle praktyczne, ponieważ po zaaplikowaniu gwarantują ergonomię na najwyższym poziomie. Z pewnością takie rozwiązanie pozytywnie wpłynie na satysfakcję pacjenta. Przypominamy, że poszczególne plastry do mocowania kaniul mimo wielu podobieństw mogą się od siebie znacznie różnić. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem.

Samoprzylepny opatrunek do mocowania kaniul

Plastry do opatrunku, zakładane razem z kaniulą, muszą być wytrzymałe i praktyczne. Tylko wtedy mogą zagwarantować maksymalny komfort podczas użytkowania. Dlatego przygotowaliśmy produkty, które są stosowane do kompleksowej opieki nad pacjentami w medycynie ogólnej, opiece pielęgniarskiej i ratownictwie medycznym. Wszystkie plastry do opatrunku dostępne w ofercie sklepu Lumamed zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną ochronę wkłuć obwodowych i centralnych, tym samym gwarantując komfort podczas noszenia. Jeżeli prowadzisz własny gabinet lub odpowiadasz za zaopatrzenie placówki medycznej, zaprezentowane plastry do opatrunku z pewnością będą odpowiednie. Proponujemy produkty wykonane z hydrofobowej włókniny umożliwiającej oddychanie skórze, co zapewnia swobodę ruchów w każdej sytuacji. W poszczególnych opakowaniach może znajdować się nawet do stu sztuk opatrunków, co pozwoli obsłużyć wielu pacjentów.

Zaopatrzenie gabinetu medycznego – oryginalne i niezawodne

Opatrunek do mocowania kaniul musi być elastyczny. Wówczas cały proces przebiega szybko, a jednocześnie bezpiecznie dla pacjenta. W Lumamed znajdziesz produkty samoprzylepne o ponadprzeciętnej wytrzymałości. To wyroby jałowe, skutecznie stabilizujące skrzydełka kaniuli, aby wyeliminować ryzyko powstania zakażenia. Głęboko wierzymy, że przedstawiony asortyment spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób, które pragną nabyć zaopatrzenie z górnej półki, na dodatek w korzystnej cenie. Pragniemy przypomnieć, iż poza opatrunkami do mocowania kaniul posiadamy także inne produkty wykorzystywane w wielu profesjonalnych placówkach medycznych. Znajdziesz u nas między innymi środki do dezynfekcji, strzykawki, czy opatrunki. Przygotowaliśmy również wyposażenie dedykowane do wielu specjalistycznych gabinetów, na przykład ginekologicznych, ortopedycznych, stomatologicznych, a nawet fizjoterapeutycznych.

 

Elastopor IV 6x8cm opatrunek do mocowania kaniul Elastopor IV 6x8cm opatrunek do mocowania kaniul
Producent: Zarys
Cena: 28,00 zł netto: 25,93 zł
szt.
zobacz więcej
lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium