suma: 0,00 zł do kasy

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Co to jest osocze bogatopłytkowe? Substancja ma charakter krwiopochodny, bowiem zawiera skoncentrowane płytki krwi. Produkty te posiadają wyższe stężenie w porównaniu do osocza znajdującego się we krwi. Wyroby wykorzystują mechanizm PRP, dlatego znajdują zastosowanie w medycynie estetycznej. Całość stymuluje komórki organizmu do szybszej regeneracji, jednocześnie wpływając na efektywność ich pracy. Odpowiadając na pytanie dotyczące tego, co to jest osocze bogatopłytkowe, należy wspomnieć, że płytki działają w sposób naturalny, wspomagając na przykład gojenie. W asortymencie sklepu internetowego Lumamed znajdziesz wysokogatunkowe produkty przystosowane do potrzeb placówek medycyny estetycznej. Jeżeli prowadzisz własny gabinet, w którym przyjmujesz pacjentów na zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, bez wątpienia nasza oferta będzie interesująca. Proponujemy tylko i wyłącznie renomowane wyroby od sprawdzonych producentów. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją dostępnych komponentów.

 

Czytaj więcej

Osocze bogatopłytkowe do zabiegów

Nasz asortyment składa się ze specjalistycznych zestawów, które służą do oddzielania osocza z krwi pacjenta, a następnie wstrzyknięcia w celu odmłodzenia skóry twarzy, szyi oraz dłoni. Taki komplet zawiera wszystkie niezbędne akcesoria, wykorzystywane w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Do uzyskania osocza bogatopłytkowego potrzebne są na przykład probówki, komplety do pobierania krwi, kompresy gazowe, a także strzykawki i trójniki wraz ze stożkami zamykającymi. Pragniemy spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego wszystkie z zaprezentowanych produktów są wyrobami certyfikowanymi – zapewniają bezpieczeństwo, nie posiadają alergenów i gwarantują bardzo prostą obsługę. Należy jednak zauważyć, że poszczególne komplety do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego różnią się od siebie właściwościami. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych zestawów. Wówczas wybierzesz odpowiedni produkt, dostosowany do potrzeb pacjentów oraz Twojego gabinetu.

Osocze bogatopłytkowe zastosowanie w medycynie

Nie od dziś osocze bogatopłytkowe znajduje zastosowanie w medycynie. Dlatego proponujemy funkcjonalne zestawy dostosowane do potrzeb placówek lekarskich i kosmetycznych, które świadczą profesjonalne zabiegi przy wykorzystaniu najwyższej klasy wyposażenia. Wszystkie zestawy wchodzące w skład naszego asortymentu posiadają instrukcje dotyczące ich zastosowania. Komplety zawierają wszystkie akcesoria i narzędzia potrzebne do zastosowania osocza bogatopłytkowego w medycynie. Dodatkowo chcemy przypomnieć, że asortyment sklepu internetowego Lumamed to także wiele innych przydatnych elementów wyposażenia. Znajdziesz u nas praktycznie wszystko, czego potrzebuje gabinet medyczny oraz kosmetyczny. To zarówno środki do sterylizacji, jak i odzież jednorazowa, środki do mezoterapii, materiały opatrunkowe, czy igły oraz strzykawki. Wspólnie z nami możesz kompleksowo zadbać o zaopatrzenie swojej placówki.

 

VENOME Autologous Plasma Filler (APF) KIT VENOME Autologous Plasma Filler (APF) KIT
Producent: Venome
Cena: 199,00 zł netto: 184,26 zł
szt.
zobacz więcej
VENOME Platelet Rich Plasma (PRP) KIT VENOME Platelet Rich Plasma (PRP) KIT
Producent: Venome
Cena: 159,00 zł netto: 147,22 zł
szt.
zobacz więcej
VENOME Platelet Rich Plasma (PRP) kit + 2x probówki 10ml VENOME Platelet Rich Plasma (PRP) kit + 2x probówki 10ml
Producent: Venome
Cena: 200,00 zł netto: 185,19 zł
szt.
zobacz więcej
VENOME Platelet Rich Plasma (PRP) kit + 4x probówki 10ml VENOME Platelet Rich Plasma (PRP) kit + 4x probówki 10ml
Producent: Venome
Cena: 299,00 zł netto: 276,85 zł
szt.
zobacz więcej
VENOME Platelet Rich Plasma and Fibrin (PRP+ iPRF) KIT VENOME Platelet Rich Plasma and Fibrin (PRP+ iPRF) KIT
Producent: Venome
Cena: 209,00 zł netto: 193,52 zł
szt.
zobacz więcej
lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium