suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

SKIN GENIC Zabieg naprawczo-odmładzający - Nasz wygląd w zdecydowanej części zdeterminowany jest przez nasze DNA. Geny, a dokładnie ich aktywność, wpływają na kondycję skóry i na wiek postrzegany, czyli to jak widzą nas inni, pomimo naszego realnego wieku.

Na wygląd naszego ciała,  w szczególności skóry wpływają geny, a dokładnie ich aktywność. Epigenetyka zajmuje się regulacją ekspresji genów aktywowanych przez czynniki środowiskowe – promieniowanie UV, zanieczyszczenia, styl życia), a genokosmetyki są nową generacją produktów, których działanie ukierunkowane jest na źródło zaburzeń skórnych wywołanych przez starzenie. Pozwalają atakować problem u jego źródła, nie tylko tam, gdzie się objawia, ale przed wszystkim tam gdzie on powstaje.

Wraz z wiekiem szybkość degradacji składników skóry jest większa, niż prędkość ich powstawania, która maleje wraz w wiekiem.

Zabieg SKIN GENIC ma za zadanie aktywować i  chronić skórę przed zmianami epigenetycznymi i widocznie przedłużać młodość skóry.

Zalecana liczba zabiegów: w serii 5-6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 50-60 minut.

Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry, zmniejszenie oznak epigenetycznego starzenia, skóra wymagająca regeneracji, uszkodzona przez działanie czynników zewnętrznych oraz z widocznymi oznakami starzenia.

 Efekty widoczne po zabiegu:

  • poprawienie jędrności, elastyczności i sprężystości,
  • wygładzenie mikro wypukłości naskórka,
  • nawilżenie,
  • poprawienie kolorytu cery.

 Efekty widoczne po serii zabiegów:

  • wyraźne poprawienie właściwości biomechanicznych skóry,
  • zwiększenie jej gęstości i remodeling owalu twarzy,
  • odmłodzenie wyglądu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium