suma: 0,00 zł do kasy

Kulociąg Pozzi - plastikowy, jednorazowy, sterylny dł. 25cm

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 11,50 zł 11.50
Cena netto: 10,65 zł
ilość - +
Zyskujesz 110 pkt [?]
Producent: Meringer
Kod produktu: A2068
Dostępność: 0

Opis

Kulociąg POZZI FORCEPS

Kulociąg Pozzi Forceps jest narzędziem stosowanym podczas zabiegów ginekologicznych i chirurgicznych. Instrument umożliwia utrzymanie naczyń krwionośnych przednich oraz tylnych warg szyjki macicy bądź jajowodów. Z kulociągu Pozzi Forceps korzysta się również podczas porodu, aby przyspieszyć trzeci etap porodu naturalnego – do przebicia za jego pomocą błony.

Kulociąg Pozzi Forceps został wyposażony w 3 stabilizujące zamki. Długość instrumentu wynosi 250 mm.

Kulociąg Pozzi Forceps jest produktem sterylnym, gotowym do użycia. Do produkcji kulociągu nie użyto lateksu ani ftalanów, dzięki czemu narzędzie jest całkowicie bezpieczne, także dla pacjentek ze skłonnością do alergii.

Narzędzie wyprodukowano z tworzywa wysokiej jakości – poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Gwarantuje to trwałość kulociągu i odporność na wszelkie uszkodzenia. Używanie kulociągu Pozzi Forceps nie grozi złamaniem ani wyszczerbieniem instrumentu. Konstrukcja kulociągu pozwala na bezpieczne wykonywanie czynności. Blokada gwarantuje stabilne utrzymanie. Ostro zakończenia kulociągu zaopatrzone są w dwa zęby wygięte, skierowane ku sobie. Pozwalają one na precyzyjne chwytanie naczynia krwionośnego.

Kulociąg Pozzi Forceps jest narzędziem jednorazowego użytku. Stosowanie sterylnych jednorazowych narzędzi zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia najwyższy poziom higieny. Narzędzia jednorazowego użytku rozwiązują również problem z czasem kosztami koniecznymi do przeprowadzania sterylizacji.

Cechy produktu:

  • sterylny,
  • jednorazowego użytku,
  • bez zawartości lateksu,
  • bez ftalanów,
  • 3 zamki stabilizujące,
  • długość narzędzia 250 mm.
 

lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium