suma: 0,00 zł do kasy

Podchloryn Sodu CHLORAXID 2,0%

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 12,00 zł 12.00
Cena netto: 11,11 zł
ilość - +
Zyskujesz 120 pkt [?]
Producent: Cerkamed
Kod produktu: W2154
Dostępność: 19
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Płyn do płukania kanałów korzeniowych

CHLORAXID 2% przeznaczony jest do stosowania podczas leczenia endodontycznego jako środek płuczący kanały korzeniowe. Podczas mechanicznego poszerzania kanału usuwa resztki martwej miazgi.

SKŁAD:
Podchloryn sodu (zawartość czynnego chloru 2%), woda o czystości farmakopealnej

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:
- butelka 200g

- butelka 400g

Do każdego opakowania dołączany jest adapter z zakrętką i oznakowany dozownik.

WŁAŚCIWOŚCI:
Oczyszcza kanał, łącznie z usuwaniem warstwy mazistej, aby odsłonić ujścia kanalików zębinowych przed wypełnieniem kanału.
Zapobiega przebarwieniu zębów, jakie mogłyby nastąpić po wypełnieniu niewypłukanego kanału.

ŁATWA IDENTYFIKACJA PREPARATÓW I BEZPIECZEŃSTWO APLIKACJI
W celu ułatwienia pracy i szybkiej identyfikacji preparatów proponujemy zestawy oznakowanych dozowników do naszych produktów. Są to najwyższej jakości strzykawki oznakowane nazwą produktu i kolorem adekwatnym do koloru etykiety na wyrobie. Takie rozwiązanie zmniejsza ryzyko pomyłki i ułatwia szybką identyfikację preparatu podczas pracy.

Aby zapewnić bezpieczeństwo aplikacji, w strzykawkach zastosowano gwint typu luer-lock pozwalający na połączenie z igłą poprzez nakręcenie jej na strzykawkę. System luer-lock stanowi najlepsze zabezpieczenie przed niezamierzonym rozlaniem preparatu podczas aplikowania. Dodatkowym atutem jest gumowy pierścień tłoka, który zapewnia doskonałą kontrolę i płynność przesuwu przy nabieraniu i aplikowaniu preparatu.

BUTELKA Z ADAPTEREM
Jako pierwszy producent na rynku wprowadziliśmy do sprzedaży butelki z adapterem nakręcanym na butelkę, ułatwiającym pobieranie preparatu do strzykawki. Wystarczy wkręcić końcówkę strzykawki w otwór adaptera nakręconego na butelkę, przechylić butelkę i naciągnąć preparat bezpośrednio do strzykawki dozującej. Eliminuje to ryzyko rozlania się płynu podczas nabierania preparatu oraz zapobiega ulatnianiu chloru. Opary chloru mogą działać drażniąco na układ oddechowy.

Z adapterem można stosować wszystkie dostępne na rynku strzykawki jednorazowego użytku – zarówno strzykawki luer-lock jak i lock.

WYRÓB DO STOSOWANIA WYŁĄCZNIE PRZEZ LEKARZA STOMATOLOGA

 

lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium