do kasy suma: 0,00 zł

Zadzwoń do nas: +48505220330

SRS Hialuronidaza 3g

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 89,00 zł 89.00
Cena netto: 72,36 zł
ilość - +
Zyskujesz 890 pkt [?]
Producent: SRS
Kod produktu: A1289
Dostępność: Skontaktuj się z nami, żeby potwierdzić dostępność

Opis

Hialuronidaza jest enzymem, który rozbija i przyspiesza proces biodegradacji kwasu hialuronowego, niezależnie od jego pochodzenia.

Stosuje się go w celu redukcji nadmiernej ilości wypełniacza podanego w trakcie zabiegu z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego. W takim przypadku hialuronidaza wpierw rozbija chemiczne wiązanie (sieciowanie) cząsteczki hialuronu, a następnie przyspiesza jego metabolizowanie.

Zastosowanie hialuronidazy jest koniecznością w leczeniu powikłań po wstrzyknięciu wypełniaczy zawierających kwas hialuronowy. Hialuronidaza działa tylko na kwas hialuronowy, nie uszkadza innych składników skóry.

* przeciwwskazaniem do zabiegu jest uczulenie na enzym hialuronidazy, który jest obecny m.in. w jadzie niektórych zwierząt.

** W przypadku, gdy rejon poddany zabiegowi z użyciem wypełniacza jest rozległy, a istnieje konieczność redukcji jedynie niewielkiego obszaru, należy liczyć się z faktem, iż nie ma możliwości wyznaczenia nieprzekraczalnej granicy działania hialuronidazy. Tym samym, po interwencji może wystąpić konieczność wykonania drobnej korekty wypełnionej strefy.


W celu uzyskania informacji dotyczących dawkowania zalecamy zapoznać się z ulotką załączoną do preparatu lub skonsultować się z lekarzem dermatologiem.

W trakcie zabiegu:

  • Przypadkowe podanie wypełniacza w tętnicę lub żyłę mogące doprowadzić do odcięcia dopływu krwi, co prowadzi do martwicy

Po zabiegu:

  • nadmiar wypełniacza w danej strefie zabiegowej (nadkorekcja)
  • Użycie niewłaściwie dobranego (zbyt gęstego) preparatu w danej strefie zabiegowej, co może prowadzić do kompresji tkanek prowadzącej do martwicy
  • Zbyt płytkie podanie gęstego wypełniacza, które może skutkować pojawieniem się widocznych grudek na powierzchni skóry
  • Przemieszczenie się wypełniacza
  • Przewlekły obrzęk będący efektem niewłaściwego postępowania pozabiegowego ze strony pacjenta
  • Nietolerancję na wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

Stosowanie

  • Należy zmieszać proszek z 4 cm3 soli fizjologicznej w celu uzyskania płynu.
  • Z jednej fiolki oraz 4ml soli fizjologicznej sporządzić roztwór. Na obszar poddawany zabiegowi, podajemy następnie od 0,1 ml do 0,2ml.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium