suma: 0,00 zł do kasy

Test HEMOACTIVE do wykrywania krwi utajonej w kale

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 17,00 zł 17.00
Cena netto: 15,74 zł
ilość - +
Zyskujesz 170 pkt [?]
Producent: Diagnosis
Kod produktu: A1930
Dostępność: 1
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

DLACZEGO WARTO PRZEPROWADZIĆ TEST NA KREW UTAJONĄ W KALE?

Choroby układu pokarmowego, żołądka, jelit tj. (nowotwory, polipy, wrzody) we wczesnym etapie mogą przebiegać bezobjawowo. Test HemoActive wykrywa krew utajoną w kale, wcześniej ostrzegając o problemach jelitowych i żołądkowych wymagających opieki medycznej (specjalistycznych badań medycznych). Zasada działania testu opiera się na wykrywaniu hemoglobiny w ilości 2mg hemoglobiny / 100 ml wody.

Wykonanie testu HemoActive nie wymaga stosowania specjalnej diety ani zbierania kału. Aby go przeprowadzić wystarczy jedynie wrzucić bibułkę testową do muszli klozetowej.

Interpretacja wyniku:

Jeśli jest obecna krew w kale, w ciągu 2 minut test zabarwi się na kolor niebiesko-zielony. Jest to oznaka, że należy skontaktować się z lekarzem i przeprowadzić szczegółowe badania diagnostyczne w kierunku raka jelita grubego.

Każde opakowanie zawiera 5 bibułek testowych w szczelnym opakowaniu, proszek kontrolny w foliowym opakowaniu oraz instrukcję użycia i kartę wyników.

Test HemoActive nie zastępuje porady lekarskiej i regularnych badań lekarskich. Może on wskazać potrzebę przeprowadzenia badań specjalistycznych jelita grubego specjalistycznych jelita grubego i odbytu metodą endoskopową jak również badań ogólnych.

OSTRZEŻENIE: unikać zanieczyszczenia skóry i oczu zawartości saszetki z proszkiem kontrolnym. Jeśli dojdzie do kontaktu ze skórą lub oczami przemyć dużą ilością wody. Nie wdychać zawartości saszetki, chemikalia mogą spowodować podrażnienia.

Pliki

Pliki do pobrania:
 

lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium