suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Probówki do pobierania krwi

Przedstawiamy kompleksową ofertę składającą się na probówki do pobierania krwi. To jednorazowe produkty, które mogą występować zarówno bez odczynników, jak i z aktywatorami krzepnięcia lub cytrynianem sodu. Aby zagwarantować wiarygodne, a zarazem szybkie wyniki, wszystkie wyroby są tworzone w taki sposób, aby zagwarantować maksymalną sterylność. Dzięki funkcjonalności pasują do systemu Vacuette. Doskonale wiemy, że nasi klienci chcą nabywać wyposażenie z górnej półki, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Dlatego przygotowaliśmy probówki do pobierania krwi, które zostały wyprodukowane z nietłukącego się tworzywa o ponadprzeciętnej wytrzymałości. Wszystkie modele dostępne w asortymencie sklepu internetowego Lumamed posiadają etykietę umożliwiającą opisanie – to sprzęt maksymalnie szczelny, dlatego po napełnieniu zawartość pozostaje w pełni bezpieczna. Zaprezentowane probówki do pobierania krwi dostarczamy gabinetom o różnej specjalizacji, jednak przede wszystkim są wykorzystywane przez placówki diagnostyczne.

 

Czytaj więcej

Akcesoria do pobierania krwi

Probówki do krwi dostępne w Lumamed stanowią absolutny synonim niezawodności. To solidnie opracowane wyposażenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Warto przypomnieć, że oferta jest niezwykle zróżnicowana i składa się z wielu przydatnych produktów. Poszczególne probówki do krwi różnią się od siebie specyfikacją, dlatego należy dokładnie zapoznać się z ich właściwościami. Wówczas wybierzesz wariant, który wykorzystasz podczas pracy w gabinecie. Na szczególne uznanie zasługują także akcesoria do pobierania krwi w postaci stojaków. To wyposażenie przydatne podczas przechowywania napełnionych i pustych probówek. Taki gadżet może pomieścić kilkadziesiąt elementów, sprawiając, ze całość będzie spoczywać bezpiecznie. Warto pamiętać, że stojaki często powstają w taki sposób, aby poddawać je sterylizacji. To akcesoria do pobierania krwi niezwykle przydatne, a jednocześnie nie zajmują zbyt dużo wolnej przestrzeni.

Wyposażenie przydatne w gabinetach medycznych

Sprzęt dostępny jest w specjalnie przygotowanych zestawach. Wybierając probówki do krwi, możesz od razu nabyć wiele sztuk, aby wykorzystywać je podczas badań pacjentów. To produkty przydatne głównie w gabinetach diagnostycznych, które przeprowadzają analizy. Jeżeli pragniesz zainwestować w wysokiej jakości wyroby, na dodatek dostępne w rozsądnej cenie, bez wątpienia probówki do pobierania krwi dostępne w Lumamed będą odpowiednie. Komponenty te zostały opracowane przez sprawdzonych producentów, dlatego możesz im zaufać. Dodatkowo przypominamy, iż poza probówkami nasz asortyment jest zdecydowanie bardziej kompleksowy. Proponujemy sprzęt wykorzystywany w gabinetach o różnej specjalizacji – z oferty korzystają placówki chirurgiczne, stomatologiczne, czy laryngologiczne.

 

Stojak na probówki 15x5 Stojak na probówki 15x5
Cena: 39,59 zł netto: 32,19 zł
szt.
zobacz więcej
lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium