suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Czym są przedłużacze do pomp infuzyjnych?

Przedłużacze do pomp infuzyjnych to sprzęt medyczny, który służy jako przedłużenie linii infuzyjnej do pomp infuzyjnych w różnego rodzaju placówkach medycznych i szpitalach. Wyposażenie sprawia, że dawkowanie pacjentom odpowiedniej dawki leków staje się znacznie prostsze. Preparaty mogą być aplikowane cyklicznie lub w sposób ciągły. Przedłużacze do pomp infuzyjnych są wykorzystywane do terapii, które dla wielu pacjentów, na przykład z chorobą Parkinsona – szczególnie w zaawansowanej postaci – są jedyną opcją na normalne życie. Leczenie przy pomocy tego wyposażenia pozwala zaaplikować medyczne preparaty lecznicze dojelitowo lub podskórnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bardzo precyzyjnie kontrolować objawy choroby, a pacjenci czują się znacznie lepiej. Profesjonalne przedłużacze do pomp infuzyjnych znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Lumamed. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone wyroby do renomowanych marek. Koniecznie zapoznaj się z dostępnymi produktami.

 

Czytaj więcej

Przyrządy do pomp infuzyjnych

Nasz asortyment obejmuje przydatne przyrządy do pomp infuzyjnych. To nie tylko wcześniej wspomniane przedłużacze, ale również adaptery, będące łącznikiem końcówki typu Luer Lock. Produkty te są pakowane osobno i mają charakter sterylny. Należy pamiętać, że ofertę przygotowaliśmy dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami. Dzięki temu masz pewność, że wyroby od Lumamed są niezawodne w każdej sytuacji. Przyrządy do pomp infuzyjnych w postaci przedłużaczy mogą mieć odrębną długość, jednak wiele z nich pasuje do wszystkich rodzajów strzykawek do pomp infuzyjnych. Wyroby te mają zastosowanie między innymi przy wtłaczaniu pod skórę dwutlenku węgla w zabiegu karboksyterapii. Sprzęt dostarczamy gabinetom medycznym o różnych specjalizacjach. Jeżeli prowadzisz placówkę lub odpowiadasz za jej wyposażenie, koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu internetowego Lumamed. Przedstawione wyroby są odpowiednio przygotowywane, dlatego mają charakter jałowy, niepirogenny.

Sprzęt dedykowany gabinetom medycznym od Lumamed

Znamy potrzeby naszych klientów, dlatego proponujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy przyrządy do pomp infuzyjnych, wytworzone ze starannie dobranych surowców. Należy pamiętać, że poszczególne produkty mimo wielu podobieństw mogą różnić się od siebie właściwościami i specyfikacją. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem – wówczas będziesz mieć pewność, że wybierasz odpowiednie wyposażenie, dopasowane do własnych potrzeb. Chcemy jednak przypomnieć, że asortyment sklepu internetowego Lumamed jest znacznie bardziej kompleksowy. Poza przyrządami do pomp infuzyjnych proponujemy także wiele więcej innych funkcjonalnych wyrobów. To między innymi materiały opatrunkowe, igły i strzykawki, odzież jednorazowa, a także urządzenia stosowane przez lekarzy. Sprzęt dostarczamy przede wszystkim placówkom medycznym – przydaje się także w gabinetach kosmetycznych oraz fryzjerskich, które chcą zadbać o bezpieczeństwo personelu.

 

Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm
Producent: Kd Medical
Cena: 0,95 zł netto: 0,88 zł
szt.
zobacz więcej
Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm bursztynowy Margomed Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm bursztynowy Margomed
Producent: Margomed
Cena: 0,95 zł 1,05 zł netto: 0,88 zł 0,97 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm Easyflow Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm Easyflow
Producent: Zarys
Cena: 0,89 zł netto: 0,82 zł
szt.
zobacz więcej
Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm Margomed Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm Margomed
Producent: Margomed
Cena: 0,95 zł netto: 0,88 zł
szt.
zobacz więcej
Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm Medispo Przedłużacz do pomp infuzyjnych 150cm Medispo
Producent: Medispo
Cena: 1,10 zł 1,40 zł netto: 1,02 zł 1,30 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przedłużacz do pomp infuzyjnych 15cm Przedłużacz do pomp infuzyjnych 15cm
Producent: Margomed
Cena: 0,86 zł netto: 0,80 zł
szt.
zobacz więcej
Przedłużacz do pomp infuzyjnych 25cm Przedłużacz do pomp infuzyjnych 25cm
Producent: Margomed
Cena: 0,86 zł netto: 0,80 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium