suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Preparaty do dezynfekcji drogą powietrzną

Przedstawiamy wydajne preparaty do dezynfekcji drogą powietrzną. Są to specjalistyczne aerozole, które idealnie sprawdzające się w różnego rodzaju pomieszczeniach, szczególnie tam, gdzie pielęgnacja może być nieco utrudniona. Dzięki zastosowaniu takiego preparatu można poddać dezynfekcji takie obszary, które dla innych środków czyszczących nie są dostępne. Rozpylenie aerozolu pozwala na dezynfekcję nawet sporych przestrzeni zamkniętych. Z tego względu wyroby te znajdują zastosowanie między innymi w branży medycznej, a także kosmetycznej. Preparaty do dezynfekcji drogą powietrzną są także wykorzystywane w placówkach publicznych i miejscach, gdzie klienci czy pacjenci następujący po sobie chcą czuć się bezpiecznie. Szerokie zastosowanie bakteriobójcze i wirusobójcze sprawia, że spray tego typu można z powodzeniem stosować do walki z koronawirusem we wszystkich pomieszczeniach. Zapewniamy, że dezynfekcja drogą powietrzną to synonim niezawodności oraz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

 

Czytaj więcej

Właściwości preparatów dezynfekcji drogą powietrzną

Dzięki Lumamed dezynfekcja drogą powietrzną staje się znacznie prostsza. Przedstawiamy środki, które są powszechnie stosowane w szpitalach, gabinetach lekarskich, na salach operacyjnych, czy w laboratoriach. Polecamy to rozwiązanie lekarzom i ratownikom medycznym, którzy chcą mieć pewność, że pracują w sterylnych i bezpiecznych warunkach, ratując życie pacjentów, tym samym nie narażając własnego. Właściwości preparatów dezynfekcji drogą powietrzną sprawiają, że są one chętnie wykorzystywane nawet przez szczególnie wymagające osoby. Produkty te mają charakter niepalny, dodatkowo zapewniają kompatybilność materiałową. Wystarczy rozpylać je w powietrzu pomiędzy wizytami pacjentów lub klientów, zależnie od charakteru danej placówki. W ten prosty sposób przestrzeń stanie się znacznie bezpieczniejsza zarówno dla personelu, jak i osób odwiedzających pomieszczenie. Wspominając o właściwościach preparatów dezynfekcji drogą powietrzną, należy pamiętać, że to wyroby pozbawione jakichkolwiek toksycznych substancji.

Kompleksowy asortyment składający się na profesjonalny sprzęt medyczny

Dezynfekcja drogą powietrzną charakteryzuje się prostotą oraz wysokim poziomem skuteczności. Dlatego w asortymencie sklepu internetowego Lumamed dostępne są różne preparaty, powszechnie wykorzystywane przez gabinety medyczne oraz kosmetyczne. Chcemy jednak przypomnieć, że nasza oferta jest znacznie bardziej rozbudowana. Zapoznając się z poszczególnymi wyrobami, znajdziesz między innymi środki do sterylizacji, igły i strzykawki, materiały opatrunkowe, narzędzia oraz urządzenia medyczne, a także szereg przydatnych akcesoriów. Naszym klientom proponujemy tylko i wyłącznie wyroby od renomowanych producentów, godnych zaufania. Jeżeli interesuje Cię dezynfekcja drogą powietrzną i szukasz odpowiednich preparatów, koniecznie skorzystaj z asortymentu od Lumamed. Bez wątpienia sprostamy potrzebom nawet szczególnie wymagających osób, pragnących nabyć niezawodne wyposażenie w korzystnej cenie.

 

NDP Air Total+ Green - 300ml skuteczny wobec koronawirus NDP Air Total+ Green - 300ml skuteczny wobec koronawirus
Producent: Medilab
Cena: 163,96 zł netto: 151,81 zł
szt.
zobacz więcej
NDP Air Total+ Green - 50ml skuteczny wobec koronawirus NDP Air Total+ Green - 50ml skuteczny wobec koronawirus
Producent: Medilab
Cena: 70,94 zł netto: 65,69 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium