suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Dezynfekcja wysokiego stopnia

W niektórych sytuacjach – szczególnie w placówkach medycznych – konieczne jest korzystanie ze środków dezynfekujących wysokiego stopnia. Tego rodzaju preparaty stosuje się na przykład na łyżkach laryngoskopowych oraz innych narzędziach, które nie są poddawane sterylizacji w wysokiej temperaturze. Wówczas możliwe jest korzystanie z zaopatrzenia w sposób maksymalnie bezpieczny zarówno dla personelu, jak i pacjentów. Ze środków do dezynfekcji wysokiego stopnia korzystają również niektóre gabinety kosmetyczne, czy studia tatuażu. Proces ten pozwala wyeliminować bakterie, wirusy oraz grzyby, których działanie jest po prostu szkodliwe. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się wyroby oryginalne gwarantujące niezawodność w każdej sytuacji. Dzięki nam dezynfekcja wysokiego poziomu staje się maksymalnie skuteczna, a zarazem niedroga oraz szybka. Przypominamy, że w Lumamed znajdziesz preparaty o różnej objętości. Każdy klient może więc wybrać odpowiedni wariant produktu dla siebie.

Niezawodne środki dezynfekcyjne wysokiego poziomu

Środki dezynfekcyjne wysokiego poziomu sprawiają, że w placówkach medycznych eliminowane jest ryzyko kontaktu niebezpiecznego patogenu z pacjentem. Dodatkowo należy zaznaczyć, że preparaty te wspomagają utrzymanie czystości i higieny, zmniejszając ryzyko rozwoju wielu wirusów. Produkty dezynfekcyjne wysokiego stopnia usuwają nagromadzone wcześniej na narzędziach zanieczyszczenia. Jednocześnie preparaty te po otwarciu są w stanie przez długi czas utrzymywać swoje właściwości, więc nie muszą być zużyte od razu. Niektóre płyny są zdatne do użycia nawet przez dwa tygodnie. Bardzo często mogą być stosowane do dezynfekcji wysokiego poziomu wyrobów medycznych i endoskopów różnych marek. Atutem przedstawionych środków jest nowoczesna formuła, dzięki której efektywność sterylizacji plasuje się na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie zadowalająca nawet dla osób o szczególnie wygórowanych wymaganiach, poszukujących niedrogich, ale efektywnych środków.

 

Czytaj więcej

Produkty do gabinetów medycznych – oryginalne i sprawdzone

Wszystkie środki dezynfekcyjne wysokiego poziomu, mimo ogromnej różnorodności, posiadają jedną wspólną cechę, czyli skuteczność. Bez względu na to, jaki dokładnie produkt wybierzesz, z pewnością preparat spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na bezpieczną pracę w gabinecie medycznym. Chcemy jednak dodatkowo przypomnieć, że poza specjalnymi środkami do dezynfekcji wysokiego poziomu przygotowaliśmy także inne wyroby wykorzystywane w wielu miejscach. Asortyment dostarczamy placówkom o charakterze ginekologicznym, stomatologicznym, ortopedycznym, czy fizjoterapeutycznym. Sprzęt, akcesoria i preparaty pozyskujemy od doświadczonych producentów cieszących się uznaniem na rynku. Jeżeli prowadzisz własny gabinet i pragniesz odpowiednio zadbać o jego zaopatrzenie, koniecznie sprawdź ofertę sklepu internetowego Lumamed. Bez wątpienia nasz asortyment będzie dla Ciebie interesujący!

 

Phago’scope APA 5l Phago’scope APA 5l
Producent: Phagogéne
Cena: 176,75 zł netto: 163,66 zł
szt.
zobacz więcej
Phago’scope APA TEST STRIPS - testy Phago’scope APA TEST STRIPS - testy
Producent: Phagogéne
Cena: 241,08 zł netto: 196,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium