suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Maski do znieczuleń stosowane w medycynie estetycznej

Wszelkiego rodzaju zabiegi przeprowadzane w ramach medycyny estetycznej wymagają odpowiedniego przygotowania. Lekarz specjalista musi korzystać z dedykowanych narzędzi i akcesoriów, dzięki którym pacjent poczuje się maksymalnie bezpiecznie, a zarazem komfortowo. Jednocześnie właściwy dobór zaopatrzenia sprawia, że operacja będzie szybka oraz skuteczna. W takiej sytuacji niezwykle przydatne są maski do znieczuleń. Akcesoria te skutecznie wspomagają działanie kosmetyków, a dzięki uniwersalnemu rozmiarowi są w stanie sprostać potrzebom dosłownie każdego pacjenta. Warto pamiętać, że maski do znieczuleń często nazywane są kształtkami. Zależnie od wybranego wariantu mogą obejmować całą twarz lub tylko jej część. Wyroby te powstają z wysokogatunkowych materiałów, dlatego charakteryzują się trwałością i odpornością. Podczas użytkowania zapewniają pełen komfort pacjentowi – jednocześnie to gadżety delikatne dla skóry.

 

Czytaj więcej

Precyzyjnie wykonane folie do znieczuleń

Wszystkie folie do znieczuleń dostępne w ofercie sklepu internetowego Lumamed charakteryzują się starannym wykonaniem. Ich aplikacja jest bardzo prosta, a zarazem skuteczna. To wyroby opracowane przez cenionych producentów, o wysokiej renomie w branży medycznej. Klienci korzystający z naszej oferty mogą więc być pewni, że sięgają po wyposażenie z górnej półki, które nigdy nie zawodzi. Folie do znieczuleń w formie kształtek mogą być umieszczone na ustach, szyi, pod okiem, na oczodołach, a także policzkach. Należy wybrać odpowiedni produkt zależnie od charakteru przeprowadzanej operacji. Dostępny asortyment jest kompleksowy i składa się z wielu zróżnicowanych modeli. Z tego względu zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi kształtkami zabiegowymi. Jeżeli nie wiesz, jaki dokładnie produkt wybrać, chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz podpowiemy. Wystarczy się z nami skontaktować, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dostępnego asortymentu.

Kształtki zabiegowe dopasowane do potrzeb pacjentów

Solidnie wykonane kształtki zabiegowe z łatwością przylegają do twarzy, co pozytywnie wpływa na poziom wygody podczas użytkowania. Elementy te doskonale trzymają się skóry, jednocześnie nie powodują podrażnień. Zestawy zawierające kształtki zabiegowe najczęściej składają się z wielu sztuk – to propozycja korzystna dla gabinetów dziedziny estetycznej, które na co dzień korzystają z tego rodzaju wyposażenia podczas pracy z pacjentami. Dodatkowo asortyment naszego sklepu internetowego składa się także z innych produktów, które są powszechnie wykorzystywane w wielu placówkach lekarskich. To między innymi materiały opatrunkowe, igły i strzykawki, środki do dezynfekcji, odzież jednorazowa, a także specjalistyczny sprzęt stosowany podczas prostych i skomplikowanych zabiegów.

 

Kształtka do znieczuleń KF15 na czoło foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF15 na czoło foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 13,20 zł netto: 10,73 zł
szt.
zobacz więcej
Kształtka do znieczuleń KF17 kształtka na szyję NR 2, 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF17 kształtka na szyję NR 2, 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 9,00 zł 12,10 zł netto: 7,32 zł 9,84 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kształtka do znieczuleń KF2 na usta foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF2 na usta foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 6,05 zł netto: 4,92 zł
szt.
zobacz więcej
Kształtka do znieczuleń KF20 na usta foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF20 na usta foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 7,70 zł netto: 6,26 zł
szt.
zobacz więcej
Kształtka do znieczuleń KF24 pod oko foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF24 pod oko foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 4,84 zł netto: 3,93 zł
szt.
zobacz więcej
Maska na twarz 4F foliowa 100 szt. Maska na twarz 4F foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 22,26 zł netto: 18,10 zł
szt.
zobacz więcej
Maska na twarz duża 1FD foliowa 100 szt. Maska na twarz duża 1FD foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 20,91 zł netto: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Maska na twarz i brodę 2F foliowa 100 szt. Maska na twarz i brodę 2F foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 18,15 zł netto: 14,76 zł
szt.
zobacz więcej
Maska na twarz mała 1FM foliowa 100 szt. Maska na twarz mała 1FM foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 20,91 zł netto: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium