suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Rękawiczki niejałowe winylowe – dlaczego warto je wybrać?

Powszechnie wykorzystywane w medycynie i kosmetyce rękawiczki winylowe to doskonała alternatywa dla popularnych modeli lateksowych oraz nitrylowych. Dzięki nim osoby podatne na podrażnienia mogą wygodnie pracować, bez obaw o dyskomfort. Warianty winylowe są wytwarzane z plastyfikowanego polichlorku winylu, czyli PCV. To materiał odporny na intensywną eksploatację, który skutecznie chroni przed działaniem wielu środków chemicznych. Odpowiednio dobrane rękawiczki winylowe są w stanie znacznie uprzyjemnić pracę, jednocześnie chroniąc skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Tego rodzaju produkty dostępne są w korzystnych cenach, a dzięki funkcjonalności często trafiają do placówek medycznych. W trosce o potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę składającą się na niejałowe rękawiczki winylowe. Produkty te dostępne są w elastycznej gamie rozmiarów, więc każda osoba dopasuje wyposażenie do własnych preferencji. Poszczególne wyroby dodatkowo różnią się od siebie kolorystyką.

 

Czytaj więcej

Solidne rękawice niejałowe winylowe

Ogromną zaletą rękawic winylowych jest trwałość. Choć wyroby te mają charakter jednorazowy, mogą być użytkowane przez długi czas, na przykład podczas przeprowadzania skomplikowanego zabiegu. Ogromnym uznaniem cieszą się wersje bezpudrowe – to wyposażenie wolne od jakichkolwiek drobinek, dlatego może być stosowane w placówkach gastronomicznych oraz medycznych. Przypominamy, że rękawice winylowe dostępne w Lumamed spełniają szereg norm oraz wymogów, co potwierdza jakość wykonania produktów oraz ich niezawodność podczas użytkowania. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment spotka się z uznaniem nawet szczególnie wymagających klientów, pragnących nabyć zaopatrzenie z górnej półki, jednocześnie w korzystnej cenie. Rękawice winylowe wyróżniają się nie tylko ergonomią podczas użytkowania, ale także wygodnym nakładaniem oraz zdejmowaniem. To skuteczne środki ochrony indywidualnej, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny.

Zaopatrzenie dla gabinetów medycznych i kosmetycznych

Niejałowe rękawiczki winylowe mogą być stosowane w wielu miejscach ze względu na swoją funkcjonalność. Przydają się w branży przemysłowej, medycznej oraz kosmetycznej. Niejednokrotnie są wykorzystywane do badań lekarskich, diagnostycznych, a także podczas pracy z materiałem septycznym. Podczas użytkowania nie przylegają do dłoni, co znacznie podnosi poziom ergonomii. Pragniemy dodatkowo przypomnieć, iż poza rękawiczkami winylowymi proponujemy także modele nitrylowe oraz lateksowe. Ponadto w sklepie Lumamed dostępne są także inne środki ochrony indywidualnej – przygotowaliśmy między innymi jednorazową odzież, maski oraz specjalne podkłady wykorzystywane głównie w medycynie. Wspólnie z nami zadbasz o wyposażenie swojego gabinetu lekarskiego lub kosmetycznego. Znajdziesz u nas zarówno specjalistyczny sprzęt, jak i przydatne narzędzia oraz akcesoria, które będą ułatwiać codzienną pracę. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium