suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Rękawiczki jednorazowe podstawą higieny i bezpieczeństwa pracy!

Codzienna praca w gabinetach lekarskich i kosmetycznych wymaga najwyższego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych środków ochrony są profesjonalne rękawiczki jednorazowe, które zabezpieczają personel i pacjentów przed kontaktem z rozmaitymi patogenami. Co więcej, rękawiczki chronią dłonie medyków przed niekorzystnym działaniem substancji chemicznych.

Profesjonalne rękawiczki jednorazowe w rozmaitych wariantach

Szukasz niezawodnych środków ochrony osobistej? W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rękawiczek jednorazowych w rozmaitych wariantach. Proponujemy Ci między innymi rękawiczki jałowe, wśród których znajdziesz sterylne, lateksowe rękawiczki chirurgiczne, a także gamę modeli niejałowych lateksowych, nitrylowych i winylowych. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na wersję pudrową lub bezpudrową, a doskonałe dopasowanie do dłoni zapewni Ci zróżnicowana rozmiarówka. Zobacz naszą ofertę i postaw na duet bezpieczeństwa i wygody!

 

Czytaj więcej

Rękawiczki jednorazowe – zestawy 100 i 200 sztuk

Podstawowym elementem higieny podczas pracy w gabinetach medycznych i kosmetycznych są rękawiczki jednorazowe. To element odzieży wykonany z lateksu, nitrylu lub winylu. Wszystkie te warianty – mimo odrębnych właściwości – zapewniają doskonałą ochronę, jednocześnie dostarczają pełnej wygody i w żaden sposób nie krępują ruchów. Należy pamiętać, że codzienna praca w gabinetach lekarskich i kosmetycznych wymaga najwyższego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Dlatego w sklepie medycznym Lumamed przygotowaliśmy rękawiczki jednorazowe najwyższej jakości, których domeną jest przede wszystkim trwałość. Akcesoria te efektywnie zabezpieczają personel i pacjentów przed kontaktem z rozmaitymi patogenami. Co więcej, rękawiczki chronią dłonie medyków przed niekorzystnym działaniem substancji chemicznych. Ich zakładanie oraz zdejmowanie jest bardzo proste – wystarczy dobrać model odpowiednio dopasowany do własnego ciała. Warto pamiętać, że osoby z uczuleniem na lateks mogą sięgnąć po modele nitrylowe lub winylowe, które również zapewniają wysoki poziom ochrony.

Sklep medyczny z rękawiczkami jednorazowymi

Do niezwykle popularnych zestawów należą rękawiczki jednorazowe 100 szt. Taka ilość produktów pozwala obsłużyć wielu klientów lub pacjentów, bez konieczności regularnego zamawiania zapasu środków ochronnych. Proponujemy Ci między innymi modele jałowe, wśród których znajdziesz sterylne, lateksowe rękawiczki chirurgiczne, a także gamę modeli niejałowych – lateksowych, nitrylowych i winylowych. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na wersję pudrową lub bezpudrową, a doskonałe dopasowanie do dłoni zapewni Ci elastyczna rozmiarówka. Przypominamy, że niektóre opakowania są odrobinę większe. To zestawy składające się na rękawiczki jednorazowe w ilości 200 sztuk. Dodatkowo poszczególne warianty różnią się od siebie kolorystyką, a nie tylko rozmiarem i materiałem. Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi produktami, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie.

Środki ochrony osobistej od Lumamed

Oczywiście rękawiczki jednorazowe 100 szt. to nie wszystko, co możemy zaproponować osobom prowadzącym własny gabinet. Przygotowaliśmy bogaty asortyment składający się między innymi ze środków ochrony osobistej. Na szczególną uwagę zasługuje odzież pod postacią masek, kombinezonów, czy elementów zabezpieczających obuwie. Zaopatrzenie to, podobnie jak rękawiczki jednorazowe 200 sztuk, wyróżnia się wytrzymałością oraz ergonomią. Wyposażenie dostarczamy wielu gabinetom, między innymi o charakterystyce stomatologicznej, okulistycznej, czy ginekologicznej. Rękawiczki jednorazowe nie są więc jedynym środkiem ochrony osobistej, który możesz zamówić w Lumamed. Poza tym proponujemy także funkcjonalne narzędzia wykorzystywane podczas pracy z pacjentami, preparaty do higieny i pielęgnacji oraz inny sprzęt przydatny w placówkach medycznych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, których darzymy zaufaniem. Korzystając z naszej oferty, inwestujesz w wyroby z górnej półki.

 

Rękawice nitrylowe czarne Black Olive Rękawice nitrylowe czarne Black Olive
Producent: Doman
Cena: 16,39 zł netto: 15,18 zł
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe niebieskie DOMAN Rękawiczki nitrylowe niebieskie DOMAN
Producent: Doman
Cena: 13,00 zł netto: 12,04 zł
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Green Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Green
Cena: 13,22 zł netto: 12,24 zł
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe pomarańczowe Doman SUNNY ORANGE Rękawiczki nitrylowe pomarańczowe Doman SUNNY ORANGE
Producent: Doman
Cena: 19,50 zł netto: 18,06 zł
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe różowe DOMAN RÓŻOWA STOKROTKA Rękawiczki nitrylowe różowe DOMAN RÓŻOWA STOKROTKA
Producent: Doman
Cena: 18,15 zł netto: 16,81 zł
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe Maxter op. 100szt. Rękawiczki nitrylowe Maxter op. 100szt.
Producent: Maxter
Cena: 13,00 zł netto: 12,04 zł
zobacz więcej
200 szt. Rękawice nitrylowe czarne Abena Classic 200 szt. Rękawice nitrylowe czarne Abena Classic
Producent: Abena
Cena: 20,00 zł netto: 18,52 zł
( 1 Opak. 100 szt. = 10,00 zł )
zobacz więcej
Rękawice lateksowe bezpudrowe easyCARE  - 100 szt. Rękawice lateksowe bezpudrowe easyCARE - 100 szt.
Producent: Zarys
Cena: 14,95 zł netto: 13,84 zł
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe niebieskie easyCARE - 100 szt. Rękawice nitrylowe niebieskie easyCARE - 100 szt.
Producent: Zarys
Cena: 10,80 zł netto: 10,00 zł
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe różowe easyCARE pink - 100 szt. Rękawice nitrylowe różowe easyCARE pink - 100 szt.
Producent: Zarys
Cena: 16,40 zł netto: 15,19 zł
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe niebieskie DOMAN PLUS Rękawiczki nitrylowe niebieskie DOMAN PLUS
Producent: Doman
Cena: 13,20 zł netto: 12,22 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium