suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Jałowe fartuchy chirurgiczne – dlaczego są tak istotne?

Przygotowaliśmy asortyment obejmujący jałowe fartuchy chirurgiczne stosowane w trakcie przeprowadzania zabiegów. To odzież zapewniająca wysoki poziom ochrony o charakterze jednorazowym, wykorzystywana przez specjalistów. Należy pamiętać, że to wyposażenie dostosowane nie tylko do prostych zabiegów, ale również skomplikowanych operacji. Całość jest sterylna, a po zużyciu wymaga utylizacji. Przypominamy, że wszystkie jałowe fartuchy chirurgiczne dostępne w asortymencie sklepu internetowego Lumamed są maksymalnie wygodne. Dzięki temu ubranie nie krępuje ruchów, co pozytywnie wpływa na komfort lekarza. Najczęściej odzież ta jest wytwarzana z włókniny polipropylenowej – materiał ten jest lekki, ale jednocześnie skutecznie chroni pacjenta oraz chirurga. Aby sprostać potrzebom wszystkich klientów, przygotowaliśmy ubrania o różnych rozmiarach. Każda osoba wybierająca jałowy fartuch chirurgiczny może wybrać odpowiedni wariant dla siebie.

 

Czytaj więcej

Fartuchy operacyjne dla specjalistów chirurgii

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystkie fartuchy operacyjne muszą być jak najwygodniejsze, aby w żaden sposób nie powodować dyskomfortu w trakcie przeprowadzania zabiegu. Dlatego zaprezentowane modele po założeniu przylegają do nadgarstków, tym samym znacznie ułatwiając pracę rąk. Założenie odzieży – podobnie jak zdejmowanie – należy do bardzo prostych, a zarazem szybkich czynności. Dzięki temu fartuchy operacyjne fenomenalnie sprawdzą się podczas nagłych wypadków i nieprzewidzianych operacji. Przygotowaliśmy różne modele, które różnią się od siebie specyfikacją. Z tego względu zachęcamy do bliższego zapoznania się z właściwościami poszczególnych produktów, aby wybrać odpowiednie ubranie. Dzięki sterylności odzież ta sprawdzi się w dosłownie każdej sytuacji, bowiem gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. Fartuchy operacyjne są stosowane głównie przez chirurgów ze względu na charakter wykonywanej pracy. Podczas operacji należy zachować szczególne środki ostrożności w trosce o zdrowie specjalisty oraz pacjenta.

Komfortowe fartuchy chirurgiczne

Zaprezentowane fartuchy chirurgiczne są wykorzystywane przez placówki, które często wykonują różnego rodzaju zabiegi. To między innymi prywatne gabinety oraz szpitale. Naszym klientom proponujemy tylko i wyłącznie odzież najwyższej klasy, opracowaną przez renomowane marki z branży medycznej. Dzięki temu masz pewność, że sięgasz po wyposażenie z górnej półki, które nigdy nie zawodzi. Dodatkowo pragniemy przypomnieć, iż poza fartuchami chirurgicznymi proponujemy także odzież jednorazową niejałową. To ubrania idealne dla pielęgniarek, czy pacjentów – również dostępne są w wielu rozmiarach, co znacznie ułatwia dopasowanie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi produktami ze sklepu Lumamed!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium