Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Strzykawki insulinowe

Strzykawki insulinowe

Strzykawki insulinowe – niezbędne dla diabetyków

Strzykawki insulinowe towarzyszą cukrzykom każdego dnia. Zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewnić wygodę osobom zmuszonym do codziennych iniekcji insuliny. Aby odczuwalny przy ukłuciu ból został zminimalizowany, igły w strzykawkach insulinowych są bardzo cienkie. Igły strzykawek wykonane są ze stali nierdzewnej, co mimo małych rozmiarów, zapewnia im niezbędną wytrzymałość. Przytwierdzone są na stałe do strzykawek. Dzięki temu nakłucie jest łatwiejsze, a cały zabieg całkowicie sterylny. Oferowane przez na strzykawki pozwalają na bardzo precyzyjne odmierzanie insuliny. Dodatkowo wykorzystane do ich konstrukcji technologie pozwalają na zaaplikowanie całej dawki umieszczonej w cylindrze.

Zastrzyki za pomocą strzykawek insulinowych

Diabetycy muszą regularnie przyjmować insulinę, dlatego gdziekolwiek się znajdą, powinni mieć możliwość szybkiego przyjęcia jej dawki. Strzykawki z wtopioną igłą są bardzo wygodne i poręczne. Igły są tak wyprofilowane, aby ukłucie było jak najmniej bolesne. Cały zabieg jest w pełni sterylny i bezpieczny, ponieważ strzykawki są jednorazowego użytku. Odpakowane i raz użyte należy zutylizować. W przeciwnym wypadku może dojść do infekcji – igła przestaje być jałowa.

Strzykawki insulinowe dostępne w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdziesz strzykawki insulinowe o pojemności: 0,5 ml i 1 ml. Dzięki precyzyjnej podziałce dokładnie odmierzysz ilość preparatu. Igły strzykawek wykonane są ze stali nierdzewnej zgodnie z restrykcyjnymi normami. Strzykawki sprzedajemy w opakowaniach po 100 sztuk. Pakowane są w osobne blistry, dzięki czemu zachowują sterylność. Znajdziesz u nas też strzykawki bez igieł.

Inne zastosowania insulinówek

Strzykawki insulinowe mogą być używane też w innych gałęziach medycyny. Znajdują zastosowanie, choćby w okulistyce oraz gabinetach medycyny estetycznej.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium