suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Akcesoria do badań laboratoryjnych

Gabinety medyczne różnią się od siebie specjalizacją. Z tego względu poszczególne placówki potrzebują innego wyposażenia, które pozwala na odpowiednie – i co najważniejsze bezpieczne – obsługiwanie pacjentów. W sklepie internetowym Lumamed przygotowaliśmy produkty do diagnostyki laboratoryjnej. To dziedzina medycyny opierająca się na badaniu materiału od pacjentów, głównie krwi, a także moczu oraz wydzielin i wymazów. Otrzymane wyniki służą do określania stanu zdrowia – w niektórych przypadkach możliwe jest potwierdzenie choroby, co pozwala zaplanować odpowiednie leczenie. Wszystkie akcesoria do badań laboratoryjnych wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne dla personelu danej placówki, a także pacjentów. Naszym klientom proponujemy tylko i wyłącznie wyroby od sprawdzonych producentów. Przygotowaliśmy szeroki asortyment składający się z wielu produktów, które znajdują zastosowanie w gabinetach diagnostycznych. Jeżeli odpowiadasz za wyposażenia takiej placówki, koniecznie poznaj dostępną ofertę nieco dokładniej.

 

Czytaj więcej

Produkty przystosowane do diagnostyki laboratoryjnej

Wśród produktów do diagnostyki laboratoryjnej ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemniki histopatologiczne. Tego rodzaju akcesoria mogą osiągać różną pojemność, a najczęściej wykonane są z transparentnego plastiku. Istotnym elementem wyposażenia jest nakrętka zapewniająca doskonałą szczelność. To solidnie wykonany sprzęt powszechnie wykorzystywany w branży diagnostycznej. Poszczególne pojemniki różnią się od siebie nie tylko pojemnością, ale także kolorem nakrętki. Dlatego ich odróżnianie jest bardzo proste. Akcesoria do badań laboratoryjnych to również próbówki stosowane do pobierania krwi pacjentów. Powszechnie wykorzystywanym wariantem są modele o objętości 9 ml. Ich wnętrze jest wolne od odczynników – elementy te mają charakter jednorazowy i oczywiście są sterylne. W trosce o maksymalne bezpieczeństwo akcesoria do badania laboratoryjnego w postaci próbówek powstają z nietłukącego się tworzywa. Produkty te posiadają specjalną etykietę do opisania, co znacznie ułatwia ich sortowanie.

Wyposażenie przystosowane do potrzeb specjalistycznych gabinetów

W kontekście produktów do diagnostyki laboratoryjnej warto wspomnieć także o specjalnych stojakach na próbówki. Taki sprzęt jest w stanie pomieścić kilkadziesiąt jednostek od różnych pacjentów. Segregowanie probówek jest niezwykle proste, a stojak gwarantuje maksymalną stabilność. W Lumamed udowadniamy, że wysoka jakość może iść w parze z korzystną ceną. Naszym klientom dostarczamy produkty z zakresu diagnostyki laboratoryjnej z górnej półki. Jeżeli chcesz nabyć profesjonalny sprzęt, na dodatek w atrakcyjnej cenie, z pewnością nasz asortyment będzie interesujący. Pragniemy dodatkowo nadmienić, iż poza wyposażeniem do gabinetów diagnostycznych, przygotowaliśmy także produkty stworzone z myślą o wielu innych placówkach medycznych. Z pewnością znajdziesz u nas wszystko, czego aktualnie potrzebujesz!

 

Płyn Lugola 100 ml Płyn Lugola 100 ml
Cena: 24,95 zł 31,90 zł netto: 23,10 zł 29,54 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pojemnik histopatologiczny 120ml, niejałowy Pojemnik histopatologiczny 120ml, niejałowy
Producent: Intergos
Cena: 3,50 zł netto: 3,24 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik histopatologiczny 15ml, niejałowy Pojemnik histopatologiczny 15ml, niejałowy
Producent: Intergos
Cena: 0,65 zł netto: 0,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik histopatologiczny 250ml, niejałowy Pojemnik histopatologiczny 250ml, niejałowy
Producent: Intergos
Cena: 3,89 zł netto: 3,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na kał niesterylny z łopatką 30ml Pojemnik na kał niesterylny z łopatką 30ml
Cena: 0,40 zł netto: 0,37 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na mocz 100ml, niejałowy Pojemnik na mocz 100ml, niejałowy
Producent: Polmil
Cena: 0,40 zł netto: 0,37 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na mocz 60ml, jałowy Pojemnik na mocz 60ml, jałowy
Cena: 1,50 zł netto: 1,39 zł
szt.
zobacz więcej
Wieszak do worków na mocz Wieszak do worków na mocz
Producent: Intergos
Cena: 0,62 zł 1,20 zł netto: 0,57 zł 1,11 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Worek na mocz o pojemności 2l Worek na mocz o pojemności 2l
Producent: Intergos
Cena: 1,65 zł netto: 1,53 zł
szt.
zobacz więcej
lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium