suma: 0,00 zł do kasy

Podkłady medyczne w rolce – produkty bibułowe

Proponujemy starannie wykonane podkłady medyczne w rolce. To bibułowe produkty przystosowane do potrzeb gabinetów lekarskich o różnych specjalizacjach. Najczęściej tego rodzaju sprzęt jest wytwarzany z dwuwarstwowej celulozy. Wyposażenie może posiadać specjalne tłoczenie na zewnętrznej powierzchni, co sprawia, że całość nie tylko świetnie się prezentuje, ale jednocześnie wyróżnia się doskonałymi właściwościami chłonnymi. W efekcie podkłady medyczne w rolce bibułowe są całkowicie przyjazna dla skóry – nie powodują podrażnień, a podczas użytkowania cechują się ergonomią. Poza gabinetami lekarskimi mogą być wykorzystywane w salonach masażu, studiach tatuażu oraz placówkach typu spa. Zaprezentowane produkty różnią się od siebie kolorystyką, a także wymiarami. Z tego powodu zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych wyrobów. Bez wątpienia w sklepie internetowym Lumamed znajdziesz podkłady medyczne w rolce bibułowe dostosowane do własnych potrzeb.

 

Czytaj więcej

Wytrzymałe podkłady bibułowe 

Często podkłady medyczne w rolce bibułowe są wykorzystywane podczas zabezpieczania urządzeń lekarskich, na przykład łóżek, tomografów lub kozetek. Każdy produkt dostępny w ofercie sklepu internetowego Lumamed wykonano z materiałów najwyższej klasy, co pozytywnie wpływa na trwałość oraz ergonomię. Chłonność przedstawionych wyrobów plasuje się na niezwykle wysokim poziomie, co z pewnością zadowoli nawet szczególnie wymagających klientów poszukujących zaopatrzenia do swojej placówki lekarskiej. Wiele podkładów bibułowych spełnia specjalnie przygotowane normy jakościowe, co potwierdzają dedykowane certyfikaty ISO, Ecolabel oraz PEFC. Dzięki temu mogą być wykorzystywane nawet w placówkach wymagających wysokich standardów z zakresu higieny i bezpieczeństwa. Asortyment składa się tylko i wyłącznie z podkładów bibułowych najwyższej klasy, które zostały opracowane przez renomowane marki. Przypominamy, że poszczególne produkty mimo wielu podobieństw różnią się od siebie właściwościami oraz specyfikacją. Koniecznie zapoznaj się z dostępną ofertą.

Zaopatrzenie przygotowane z myślą o placówkach medycznych

W Lumamed przygotowaliśmy kompleksową ofertę stworzoną specjalnie dla gabinetów o specjalizacji medycznej. Produkty są wykorzystywane również przez gabinety kosmetyczne, które podczas pracy z klientami muszą zachowywać maksymalny poziom higieny oraz bezpieczeństwa. Chcemy przypomnieć, że poza podkładami bibułowymi proponujemy także inne wyposażenie z zakresu środków ochrony indywidualnej. To przede wszystkim odzież jednorazowa, czepki, czy obuwie. Ponadto przygotowaliśmy również materiały opatrunkowe, środki do dezynfekcji oraz specjalistyczny sprzęt stosowany w placówkach medycznych. Jeżeli prowadzisz własny gabinet, wspólnie z Lumamed od A do Z zadbasz o wyposażenie, aby pracować wydajnie i bezpiecznie. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zaufało nam już szerokie grono lekarzy specjalistów, a także studia tatuaży oraz salony beauty.

 

Podkład medyczny bibułowy 39cm x 50m Medilux Four Podkład medyczny bibułowy 39cm x 50m Medilux Four
Producent: Celtex
Cena: 11,00 zł netto: 10,19 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 50cm x 46m biały BulkySoft Podkład medyczny bibułowy 50cm x 46m biały BulkySoft
Producent: BulkySoft
Cena: 12,00 zł netto: 11,11 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 50cm x 50m Podkład medyczny bibułowy 50cm x 50m
Producent: Weber & Weber
Cena: 15,80 zł netto: 14,63 zł
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 60cm x 50m Podkład medyczny bibułowy 60cm x 50m
Producent: Weber & Weber
Cena: 18,05 zł netto: 16,71 zł
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 60cm x 80m biały BulkySoft Podkład medyczny bibułowy 60cm x 80m biały BulkySoft
Producent: BulkySoft
Cena: 17,30 zł netto: 16,02 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 70cm x 50m Podkład medyczny bibułowy 70cm x 50m
Producent: Weber & Weber
Cena: 21,00 zł netto: 19,44 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium