suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Anestezjologia i ratownictwo – funkcjonalne akcesoria

Pacjenci zwykle pierwszy kontakt z anestezjologiem mają bezpośrednio przed planowanym zabiegiem. Specjalista ten odpowiada za przeprowadzenie wywiadu, aby następnie zastosować skuteczne znieczulenie. Lekarz o takiej specjalizacji do wykonywania swojej pracy w sposób odpowiedzialny i bezpieczny potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Podstawowe akcesoria z zakresu anestezjologii dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. To przede wszystkim maski tlenowe, cewniki do udostępniania tlenu przez nos, rurki inkubacyjne, a także specjalne przedłużacze w formie drenów. Sprzęt ten wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz precyzją. Jest więc całkowicie bezpieczny dla pacjentów i pozwala lekarzom na wygodną pracę podczas różnego rodzaju zabiegów – zarówno tych mniej, jak i bardziej skomplikowanych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z doświadczonymi producentami, dlatego naszym klientom proponujemy sprzęt anestezjologiczny godny zaufania, który nigdy nie zawodzi.

Profesjonalny sprzęt anestezjologiczny

Prawdopodobnie do najpopularniejszych akcesoriów z dziedziny anestezjologii zaliczamy przede wszystkim specjalne maski zakładane podczas znieczulenia. To wyroby przystosowane do podawania tlenu z precyzyjną regulacją stężenia. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów elementy te są produkowane z przezroczystego, nietoksycznego PCV. Oczywiście jest to wyposażenie jednorazowego użytku, jednak mimo to wyróżnia się ogromną wytrzymałością, a także precyzyjnym wykonaniem. Sprzęt anestezjologiczny dostępny w sklepie Lumamed jest sterylizowany tlenkiem etylenu, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. Jeżeli szukasz wyposażenia z górnej półki, które jednocześnie będzie dostępne w korzystnej cenie, bez wątpienia zaprezentowany asortyment powinien Cię zainteresować. Nasze akcesoria do anestezjologii oraz ratownictwa cieszą się uznaniem nawet wśród specjalistów o wyjątkowo wygórowanych wymaganiach, którzy podczas swojej pracy pragną posługiwać się wyposażeniem najwyższej klasy.

 

Czytaj więcej

Sprzęt do gabinetów medycznych o wielu zróżnicowanych specjalizacjach

Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty, które mogą być stosowane w placówkach medycznych. To właśnie dlatego wszystkie akcesoria do anestezjologii oraz ratownictwa zostały opracowane przez marki posiadające ogromną wiedzę z zakresu medycyny. Wybierając wyroby ze sklepu Lumamed, sięgasz po zaopatrzenie wyróżniające się bezkompromisowością. Dzięki nam możesz mieć pewność, że produkty wykorzystywane podczas pracy są całkowicie bezpieczne – zarówno dla personelu, jak i samych pacjentów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu, prosimy o kontakt. Chcemy jednak przypomnieć, że poza akcesoriami z zakresu anestezjologii przygotowaliśmy znacznie bardziej kompleksową ofertę. To sprzęt przystosowany do gabinetów medycznych o różnych specjalizacjach, bowiem produkty dostarczamy do placówek ginekologicznych, chirurgicznych, stomatologicznych, a nawet fizjoterapeutycznych. Niewątpliwie spełnimy również Twoje oczekiwania!

 

Cewnik do podawania tlenu przez nos, wąsy tlenowe Cewnik do podawania tlenu przez nos, wąsy tlenowe
Producent: Zarys
Cena: 1,45 zł netto: 1,34 zł
zobacz więcej
Maska tlenowa z nebulizatorem i drenem Maska tlenowa z nebulizatorem i drenem
Producent: Zarys
Cena: 5,49 zł netto: 5,08 zł
zobacz więcej
Maska tlenowa z workiem i drenem 2,1m Maska tlenowa z workiem i drenem 2,1m
Producent: Intergos
Cena: 7,50 zł netto: 6,94 zł
zobacz więcej
Przedłużacz, dren tlenowy 210 cm o przekroju gwiazdkowym Przedłużacz, dren tlenowy 210 cm o przekroju gwiazdkowym
Cena: 1,30 zł 1,70 zł netto: 1,20 zł 1,57 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Rurka intubacyjna z mankietem Rurka intubacyjna z mankietem
Producent: Zarys
Cena: 2,90 zł netto: 2,69 zł
zobacz więcej
Rurka ustno-gardłowa Guedela Rurka ustno-gardłowa Guedela
Producent: WDIMED
Cena: 1,30 zł netto: 1,20 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium