suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Profesjonalne artykuły dla specjalistów medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna rozwija się niezwykle dynamicznie i oferuje coraz bardziej wyrafinowane zabiegi. Podstawą ich higieny i bezpieczeństwa są sterylne sprzęty oraz akcesoria, które zapewniają ochronę zarówno pacjentom, jak i personelowi. Dzięki nim możliwe jest skuteczne ograniczenie kontaktu z drobnoustrojami, co znacznie zmniejsza ryzyko przeprowadzanych zabiegów i niweluje prawdopodobieństwo wystąpienia ewentualnych powikłań.

Specjalistyczne akcesoria do gabinetów medycyny estetycznej

Dobrze wyposażony gabinet to bezpieczna i komfortowa praca! W naszym sklepie czeka na Ciebie bogata oferta akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy specjalistów medycyny estetycznej. Znajdziesz wśród nich między innymi maski chirurgiczne, jednorazową odzież dla pacjentów, probówki czy zestawy igieł do mezoterapii. Asortyment obejmuje także akcesoria, takie jak próżniowe systemy do pobierania krwi oraz strzykawki insulinówki. Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o to, by potrzebny sprzęt był zawsze pod ręką!

 

Czytaj więcej

Produkty przydatne w gabinetach medycyny estetycznej

Popularność medycyny estetycznej sprawiła, że coraz więcej gabinetów medycznych zaczyna oferować tego rodzaju usługi swoim pacjentom. Należy jednak pamiętać, że do przeprowadzenia nawet najprostszych zabiegów konieczne jest posiadanie odpowiedniego zaopatrzenia. Wówczas cały proces może przebiec pomyślnie, a efekty będą zadowalające. Dlatego w sklepie internetowym przygotowaliśmy produkty do medycyny estetycznej. To między innymi elementy odzieży o charakterze jednorazowym, golarki medyczne, igły motylkowe, kaniule, czy kształtki do znieczuleń. Sprzęt ten jest wykorzystywany przez specjalistów podczas przygotowywania oraz wykonywania zabiegu. Wszystkie produkty z zakresu medycyny estetycznej są zaopatrzeniem w pełni sterylnym – gwarantują ochronę zarówno lekarzom, jak i pacjentom. Dzięki nim możliwe jest skuteczne ograniczenie kontaktu z drobnoustrojami, co znacznie zmniejsza ryzyko przeprowadzanych zabiegów i niweluje prawdopodobieństwo wystąpienia ewentualnych powikłań.

Medycyna estetyczna – akcesoria

Specjalistyczne akcesoria do medycyny estetycznej pozwalają na w pełni bezpieczną oraz komfortową pracę. Zaprezentowane wyposażenie jest powszechnie wykorzystywane w gabinetach i zapewnia niezawodność. Produkty te cieszą się renomą nawet wśród szczególnie wymagających specjalistów, którzy pragną zagwarantować swoim pacjentom najwyższą jakość usługi. Zaprezentowany asortyment obejmuje szerokie spektrum akcesoriów do medycyny estetycznej, na przykład próżniowe systemy do pobierania krwi oraz strzykawki insulinówki. Dzięki nam każda placówka może od A do Z zadbać o wyposażenie, aby każdy zabieg gwarantował bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jednocześnie należy zaznaczyć, że wszystkie artykuły jednorazowe kosmetyczne występują w korzystnej ofercie cenowej. Bez wątpienia każdy specjalista prowadzący własny gabinet znajdzie u nas wyposażenie, które będzie przydatne podczas przeprowadzania zarówno prostych, jak i skomplikowanych zabiegów.

Elastyczna propozycja sprzętu do gabinetów medycznych

Wszystkie artykuły jednorazowe kosmetyczne dostępne w ofercie sklepu internetowego Lumamed pochodzą od prestiżowych producentów z branży medycznej. Inwestując w zaprezentowany sprzęt, wybierasz zaopatrzenie gwarantujące niezawodność podczas użytkowania. Dzięki nam każdy zabieg może być znacznie wygodniejszy, jednocześnie będzie przebiegać w pełni bezpiecznie, przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów. Chcemy jednak przypomnieć, iż poza tego rodzaju produktami przygotowaliśmy zdecydowanie bardziej rozbudowany asortyment składający się z wyrobów o różnym charakterze. Zaopatrzenie dostarczamy do wielu placówek – z naszej oferty korzystają gabinety stomatologiczne, chirurgiczne, fizjoterapeutyczne, ortopedyczne, czy okulistyczne. Obok artykułów jednorazowych do medycyny estetycznej znajdziesz u nas środki do dezynfekcji, igły i strzykawki, ostrza wraz ze skalpelami, a także odzież ochronną stosowaną podczas przeprowadzania zabiegów.

 

Biustonosz jednorazowy z włókniny 1 szt. Biustonosz jednorazowy z włókniny 1 szt.
Producent: Ideal Partner
Cena: 2,20 zł netto: 1,79 zł
szt.
zobacz więcej
Bokserki jednorazowe męskie 1 szt. Bokserki jednorazowe męskie 1 szt.
Producent: Ideal Partner
Cena: 1,64 zł netto: 1,33 zł
szt.
zobacz więcej
GALLANT SWEDEN - Jednorazowa golarka medyczna GALLANT SWEDEN - Jednorazowa golarka medyczna
Producent: Gallant Sweden
Cena: 1,49 zł netto: 1,38 zł
szt.
zobacz więcej
Golarka jednorazowa dwuostrzowa medyczna (1 szt.) Golarka jednorazowa dwuostrzowa medyczna (1 szt.)
Producent: Intergos
Cena: 0,59 zł netto: 0,55 zł
szt.
zobacz więcej
Igły do mezoterapii Meso Needles  100 szt. Igły do mezoterapii Meso Needles 100 szt.
Cena: 89,00 zł netto: 82,41 zł
zobacz więcej
Kaniula dermatologiczna Kaniula dermatologiczna
Cena: 16,00 zł netto: 14,81 zł
zobacz więcej
Kształtka do znieczuleń KF15 na czoło foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF15 na czoło foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 13,20 zł netto: 10,73 zł
szt.
zobacz więcej
Kształtka do znieczuleń KF17 kształtka na szyję NR 2, 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF17 kształtka na szyję NR 2, 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 9,00 zł 12,10 zł netto: 7,32 zł 9,84 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kształtka do znieczuleń KF2 na usta foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF2 na usta foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 6,05 zł netto: 4,92 zł
szt.
zobacz więcej
Kształtka do znieczuleń KF20 na usta foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF20 na usta foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 7,70 zł netto: 6,26 zł
szt.
zobacz więcej
Kształtka do znieczuleń KF24 pod oko foliowa 100 szt. Kształtka do znieczuleń KF24 pod oko foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 4,84 zł netto: 3,93 zł
szt.
zobacz więcej
Maska na twarz 4F foliowa 100 szt. Maska na twarz 4F foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 22,26 zł netto: 18,10 zł
szt.
zobacz więcej
Maska na twarz duża 1FD foliowa 100 szt. Maska na twarz duża 1FD foliowa 100 szt.
Producent: Def-Pol
Cena: 20,91 zł netto: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium