suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Chirurgiczne fartuchy niejałowe

Fartuchy niejałowe są stosowane w medycynie w celu ochrony pacjenta oraz lekarza. To odzież o charakterze jednorazowym zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy, dodatkowo pozwalają utrzymać odpowiedni poziom higieny. Produkty dostępne w naszej ofercie najczęściej wytwarzane są z włókniny polipropylenowej, czyli materiału trwałego i odpornego, jednocześnie przyjemnego w dotyku. Całość podczas noszenia zapewnia wygodę i nie krępuje ruchów, nawet w przypadku szczególnie intensywnego użytkowania. Warto zaznaczyć, że jednorazowe fartuchy niejałowe są powszechnie stosowane przez chirurgów, pielęgniarki, a także lekarzy przyjmujących pacjentów. Przydają się również wśród pozostałych członków personelu, aby w pomieszczeniu zachowywać czystość. Modele dostępne w Lumamed bardzo często są także użytkowane przez personel odwiedzający pacjentów. W trosce o potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowy asortyment składający się z odzieży jednorazowej o różnych rozmiarach.

 

Czytaj więcej

Fartuchy niejałowe – laboratoryjne, medyczne i pielęgniarskie

Fartuch chirurgiczny niejałowy jest niebywale prosty w nakładaniu. Wystarczy wykorzystać sznurki do wiązania na poziomie pasa oraz szyi, aby całość odpowiednio się trzymała i odzież zapewniała ergonomię. To bardzo ważne, aby lekarze wraz z pielęgniarkami podczas pracy mogli czuć maksymalny komfort. Poszczególne modele dostępne w sklepie Lumamed różnią się od siebie kolorystyką, więc mogą być dobrane wedle upodobań. W skład naszej propozycji wchodzą fartuchy chirurgiczne niejałowe dedykowane laboratoriom, medykom oraz pielęgniarkom. Wybierając produkty z zaprezentowanego asortymentu, sięgasz po wyroby z górnej półki, które zostały opracowane przez sprawdzonych producentów. Przypominamy, że poszczególne produkty mogą różnić się od siebie nie tylko barwą, ale także rozmiarem i specyfikacją – dlatego zachęcamy do zapoznania się odrobinę bliżej z fartuchami, które przygotowaliśmy.

Jednorazowe fartuchy dla personelu oraz pacjentów

Fartuchy niejałowe pozwalają na zachowanie higieny oraz lepszego poziomu bezpieczeństwa w placówce medycznej. Chcemy jednak przypomnieć, że poza tego rodzaju jednorazowymi środkami ochrony przygotowaliśmy zdecydowanie bardziej kompleksowy asortyment. W Lumamed znajdziesz między innymi maski zabezpieczające drogi oddechowe, rękawiczki lateksowe i nitrylowe, osłony, a także podkłady. Wyroby te przydają się podczas pracy z pacjentami – są także wykorzystywane w salonach kosmetycznych. Jednocześnie należy wspomnieć, że dostępny asortyment składa się również z kompleksowego sprzętu specjalistycznego. Sprzęt dostarczamy między innymi gabinetom kardiologicznym, stomatologicznym, czy ginekologicznym. Dodatkowo z naszej oferty korzystają salony kosmetyczne, które pragną obsługiwać swoich klientów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Poza chirurgicznymi fartuchami niejałowymi znajdziesz u nas także inne elementy wyposażenia przydatne w placówkach medycznych!

 

Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. L niebieski Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. L niebieski
Producent: Zarys
Cena: 6,00 zł netto: 5,56 zł
szt.
zobacz więcej
Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. L zielony Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. L zielony
Producent: Zarys
Cena: 6,00 zł netto: 5,56 zł
szt.
zobacz więcej
Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. XL niebieski Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. XL niebieski
Producent: Zarys
Cena: 6,00 zł netto: 5,56 zł
szt.
zobacz więcej
Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. XL zielony Fartuch z mankietem medyczny BETATEX rozm. XL zielony
Producent: Zarys
Cena: 6,00 zł netto: 5,56 zł
szt.
zobacz więcej
lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium