suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Stetoskop lekarski – podstawowy element wyposażenia medyka

W wielu gabinetach stetoskop lekarski to absolutnie podstawowy element wyposażenia. Przedmiot ten pozwala określić, z jaką dokładnie dolegliwością boryka się pacjent. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze, należy jednak sięgać po modele z górnej półki, które zapewnią wygodną i efektywną pracę. Z tego powodu w Lumamed przygotowaliśmy profesjonalne stetoskopy lekarskie zaprojektowane przez renomowane marki. Dzięki temu wyposażenie to działa sprawnie przez bardzo długi czas, a jednocześnie jest wygodne, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach podczas badania pacjentów. Przede wszystkim stetoskop lekarski przed użyciem wymaga dokładnej dezynfekcji. Wówczas przedmiot nie będzie przenosić szkodliwych bakterii oraz groźnych wirusów na kolejne osoby. Podczas badania głowica powinna być skierowana bezpośrednio na nagą skórę pacjenta – a dokładniej w miejsce, które wymaga dokładnego osłuchu – to najczęściej plecy i klatka piersiowa. Stetoskopy lekarskie są wykorzystywane nie tylko podczas przeziębień. Ucho medyka bez wątpienia wyłapie również pracę serca oraz innych istotnych organów.

 

Czytaj więcej

Niezawodne stetoskopy lekarskie

Naszym klientom proponujemy przede wszystkim stetoskopy lekarskie o uniwersalnym zastosowaniu. Sprzęt ten może być więc wykorzystywany przez specjalistów z różnych dziedzin – pediatrów, kardiologów, diagnostów, a także w ratownictwie medycznym. Szczególnie często z pomocą tego narzędzia lekarze mogą wykryć nieprawidłowości w pracy płuc. Jeżeli podczas oddychania organizm wydaje głośniejsze szmery, zwykle jest to oznaka stanu zapalnego. To właśnie dlatego stetoskopy są tak powszechnie wykorzystywane przez medyków o naprawdę różnych specjalizacjach. Wiemy, jak ogromną uwagę nasi klienci przykładają do nabywanego wyposażenia, więc proponujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości stetoskopy lekarskie. Niektóre z nich mają charakter dwustronny, co znacznie podnosi poziom funkcjonalności. Na szczególne uznanie zasługują także modele wielofunkcyjne z wymiennymi membranami. Tego rodzaju narzędzie może być dostosowane do potrzeb konkretnego badania, zależnie od dolegliwości pacjenta.

Specjalistyczne wyposażenie do gabinetów lekarskich

Zaopatrujemy placówki medyczne w profesjonalny sprzęt, który wykorzystywany jest podczas badań oraz zabiegów. Poza stetoskopami lekarskimi w naszym asortymencie znajdziesz zdecydowanie więcej przydatnych produktów. To między innymi materiały opatrunkowe, igły, środki do dezynfekcji, a także skalpele oraz odzież jednorazowa. Proponujemy także nieco bardziej specjalistyczne wyroby, wykorzystywane w wykwalifikowanych gabinetach – doskonałym tego przykładem są kulociągi, maski tlenowe, ostrza skalpeli, czy zestawy do pobierania krwi. Jeżeli prowadzisz własną placówkę i chcesz właściwie zadbać o swoich pacjentów, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. W Lumamed znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

 

Stetoskop lekarski HS-30B dwustronny Stetoskop lekarski HS-30B dwustronny
Producent: GAMA S.C.
Cena: 18,59 zł netto: 17,21 zł
zobacz więcej
Stetoskop pielęgniarski HS-30A jednostronny Stetoskop pielęgniarski HS-30A jednostronny
Producent: GAMA S.C.
Cena: 15,73 zł netto: 14,56 zł
zobacz więcej
Stetoskop wielofunkcyjny typ Rappaport HS-30C Stetoskop wielofunkcyjny typ Rappaport HS-30C
Producent: GAMA S.C.
Cena: 38,61 zł netto: 35,75 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium