suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Wyposażenie urologiczne do szpitala

Przeprowadzanie badań urologicznych w formie profilaktyki jest niezwykle istotne wśród mężczyzn. Analiza jest w stanie wykazać wiele schorzeń oraz dolegliwości, które mimo braku objawów mogą dać się we znaki w przyszłości. Podstawowe badania przeprowadzane czysto profilaktycznie są w stanie wykazać między innymi kamienie nerkowe, przerost prostaty, zapalenie, a także szereg groźnych chorób. Dlatego w ofercie sklepu internetowego znalazło się wyposażenie urologiczne do szpitala, które stosowane jest przez profesjonalne placówki przeprowadzające badania pacjentom. Do szczególnie popularnych produktów należą przede wszystkim cewniki typu Nelaton. To wyroby wykonane z miękkich materiałów, jednak są na tyle wytrzymałe, aby zapobiec złamaniom. Tego rodzaju sprzęt dostępny jest w różnych rozmiarach, więc może być dostosowany do potrzeb każdego pacjenta. Cewniki posiadają lekką zaokrągloną końcówkę – rozwiązanie to znacznie ułatwia ich wprowadzanie i pozytywnie wpływa na poziom komfortu.

 

Czytaj więcej

Sprzęt urologiczny od sprawdzonych producentów

W kontekście wyposażenia urologicznego do szpitala na szczególne uznanie zasługują także cewniki Foley’a. To modele o charakterze dwudrożnym, wykonane z odpornego silikonu. Akcesoria te wyróżniają się niezwykle prostą konstrukcją – z jednej strony mieści się dwustronny port, natomiast naprzeciwko balon stabilizujący pozycję i zapobiegający wysuwaniu. W sklepie internetowym Lumamed przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów dedykowaną specjalistycznym placówkom. Sprzęt urologiczny z pewnością zainteresuje właścicieli gabinetów, a także osoby, które dbają o ich zaopatrzenie. Z uwagi na fakt, iż cewniki występują w różnych rozmiarach, każdy model posiada inną kolorystykę. Dzięki temu możliwe jest ich bardzo proste rozróżnienie. Jeżeli szukasz niezawodnego wyposażenia, które bezbłędnie sprawdzi się podczas badań, a jednocześnie chcesz nabyć produkty w rozsądnych cenach, z pewnością zaprezentowany sprzęt urologiczny znajdzie się w centrum Twojego zainteresowania.

Ekwipunek dla specjalistycznych gabinetów medycznych

W sklepie internetowym Lumamed podchodzimy kompleksowo do potrzeb naszych klientów. Dlatego poza sprzętem urologicznym przygotowaliśmy także wyposażenie przydatne w innych gabinetach medycznych. Bez względu na to, jaką dokładnie placówkę prowadzisz, z pewnością wspólnie z nami od A do Z zadbasz o ekwipunek, który przyda się między innymi podczas obsługi pacjentów. Wszystkie produkty, jakie oferujemy, zostały opracowane przez doświadczonych producentów cieszących się renomą na rynku. Asortyment dostarczamy placówkom ginekologicznym, okulistycznym, chirurgicznym, ortopedycznym, czy stomatologicznym. W przypadku pytań skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy odpowiedzi. Jeżeli interesuje Cię wyposażenie najwyższej klasy, które nigdy nie zawiedzie, koniecznie zapoznaj się z dostępną propozycją. Przekonasz się, że poza sprzętem urologicznym przygotowaliśmy zdecydowanie więcej produktów przydatnych w gabinetach medycznych.

 

Cewnik Foley'a dwudrożny silikonowany Cewnik Foley'a dwudrożny silikonowany
Producent: Zarys
Cena: 2,90 zł netto: 2,69 zł
zobacz więcej
Cewnik Nelaton Cewnik Nelaton
Producent: Zarys
Cena: 0,59 zł netto: 0,55 zł
zobacz więcej
Matoset podstawowy zestaw do cewnikowania, twardy blister Matoset podstawowy zestaw do cewnikowania, twardy blister
Producent: Matopat
Cena: 12,49 zł netto: 11,56 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium