suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Papiery do EKG potrzebne do zapisu pracy serca

Badanie elektrokardiograficzne jest popularną formą oceny pracy serca. Całkowicie bezpieczne dla pacjenta pozwala lekarzowi przeanalizować funkcjonowanie mięśnia sercowego. Do zapisu częstotliwości skurczów używa się papiery do EKG, gdzie przy pomocy specjalnej iglicy są one nanoszone z dużą dokładnością na fragment rolki. Następnie po zakończeniu badania oddaje się ją pacjentowi.

Papiery do EKG dostępne w ekonomicznych zestawach i różnych wymiarach

Papiery do EKG mają różne wymiary. Na rynku pojawiają się wersje idealne do kompaktowych elektrokardiografów oraz do stacjonarnych urządzeń. Zakup zestawu rolek jest bardzo ekonomiczny, ponieważ wystarczają one na bardzo długo. Są wykonane z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu w czytelny sposób można zapisać na nich pracę serca. Idealne do gabinetów medycznych lekarzy różnych specjalności. Zobacz pełną ofertę kategorii i zamów komplet akcesoriów już teraz.

 

Czytaj więcej

Papiery do EKG potrzebne do zapisu pracy serca

Do poprawnego przeprowadzenia badania EKG potrzebny jest specjalny papier. Wówczas urządzenie jest w stanie zapisać pracę serca, a następnie lekarz podda wyniki diagnozie. Warto pamiętać, że badanie elektrokardiograficzne jest popularną formą oceny pracy serca, dlatego przeprowadza się je w wielu placówkach. Ewentualne braki papieru do EKG mogą stanowić ogromnym problem, dlatego każdy gabinet powinien zaopatrywać się w ich zapas. Elementy te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby na powierzchni pojawiały się dane dotyczące częstotliwości skurczów mięśnia sercowego. Ich nadrukowywanie następuje poprzez specjalną iglicę. Bez odpowiedniego papier do EKG przeprowadzenie badania jest praktycznie niemożliwe, dlatego w ofercie sklepu internetowego Lumamed przygotowaliśmy produkty najwyższej jakości, na dodatek występujące w różnych rozmiarach. Jeżeli poszukujesz tego rodzaju wyposażenia do swojego gabinetu, bez wątpienia zaprezentowana oferta powinna być interesująca.

Wytrzymały papier termiczny do EKG

Nie bez powodu papier termiczny do EKG występuje w różnych rozmiarach. Przygotowaliśmy tak kompleksową ofertę ze względu na potrzeby naszych klientów. Poszczególne maszyny wymagać mogą papieru o różnych wymiarach – dzięki Lumamed możesz wybrać odpowiedni wariant, aby następnie wykorzystywać zaopatrzenie podczas przeprowadzanych badań. Zadowolimy zarówno osoby poszukujące papieru termicznego do EKG o kompaktowym charakterze, jak i właścicieli stacjonarnych urządzeń. Przypominamy, że zakup zestawu rolek jest bardzo ekonomiczny, ponieważ wystarczają one na bardzo długo. Należy zaznaczyć, że mimo wyjątkowo niskiej ceny sprzęt ten wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością oraz wytrzymałością. Bez wątpienia zaprezentowane produkty usatysfakcjonują nawet szczególnie wymagających lekarzy przeprowadzających badania w swoich prywatnych gabinetach. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z przygotowanym asortymentem. Z pewnością u nas zamówisz papier rejestracyjny do EKG, którego potrzebujesz!

Asortyment do gabinetów o różnych specjalizacjach

W sklepie internetowym Lumamed oferujemy nie tylko papier rejestracyjny do EKG, bowiem przygotowaliśmy przekrojową ofertę zaopatrzenia do przeróżnych gabinetów medycznych. Wspieramy placówki o wielu specjalizacjach, to oddziały ginekologiczne, stomatologiczne, okulistyczne, ortopedyczne, czy fizjoterapeutyczne. Proponujemy między innymi środki do dezynfekcji, skalpele i ostrza, ciśnieniomierze, odzież ochronną, preparaty do higieny i pielęgnacji ciała, igły, materiały opatrunkowe, a nawet narzędzia wykorzystywane podczas prostych oraz skomplikowanych zabiegów. Jeżeli pragniesz zainwestować w produkty najwyższej jakości, jednocześnie nie wydając wszystkich oszczędności, koniecznie zapoznaj się dokładnie z asortymentem przygotowanym przez Lumamed. Przypominamy, iż w przypadku ewentualnych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Bez wątpienia sprzęt dostępny w naszej ofercie zadowoli nawet wyjątkowo wymagających lekarzy specjalistów prowadzących własny gabinet medyczny.

 

Papier do EKG Ascard 110x10m Papier do EKG Ascard 110x10m
Producent: Inny
Cena: 2,37 zł netto: 2,19 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 112x25m Papier do EKG Ascard 112x25m
Producent: Inny
Cena: 4,65 zł netto: 4,31 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 58x20m Papier do EKG Ascard 58x20m
Producent: Inny
Cena: 2,97 zł netto: 2,75 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 58x25m Papier do EKG Ascard 58x25m
Producent: Inny
Cena: 3,04 zł netto: 2,81 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 60x25m Papier do EKG Ascard 60x25m
Producent: Inny
Cena: 2,50 zł netto: 2,31 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium