suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Fartuchy chirurgiczne jałowe

Podstawowym atutem chirurgicznych fartuchów jałowych jest sterylność. To wyposażenie całkowicie wolne od drobnoustrojów, które mogłyby zagrozić pacjentom. Z tego względu odzież ta jest stosowana podczas przeprowadzania zabiegów na salach operacyjnych. W trakcie noszenia zapewnia bezpieczeństwo oraz wysoki poziom higieny. Należy pamiętać, że fartuchy chirurgiczne jałowe zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o lekarzach, ale także pielęgniarkach i pacjentach. Ubrania te znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Lumamed – zostały wykonane z włókniny polipropylenowej, której zaletą jest wytrzymałość. Dzięki temu odzież jednorazowa może być użytkowana przez długi czas, na przykład podczas przeprowadzania skomplikowanych zabiegów. Pragniemy sprostać potrzebom klientów, dlatego chirurgiczne fartuchy jałowe dostępne są w elastycznej rozmiarówce – jesteśmy przekonani, że każda osoba poszukująca tego rodzaju odzieży jednorazowej znajdzie u nas dokładnie to, czego aktualnie potrzebuje.

 

Czytaj więcej

Fartuch jałowy – wykorzystywany podczas zabiegów

Zaprezentowane fartuchy jałowe różnią się nieco od klasycznych ubrań jednorazowych. Przede wszystkim są sterylne – mogą więc być noszone w sytuacjach wymagających najwyższych standardów higienicznych. Poszczególne modele dostępne w ofercie Lumamed posiadają dodatkowe wzmocnienie, jednocześnie to odzież ergonomiczna, niekrępująca ruchów, dopasowująca się do sylwetki. Głęboko wierzymy, że nasze starania spotkają się z aprobatą nawet szczególnie wymagających osób, pragnących w atrakcyjnej cenie nabyć wyposażenie z górnej półki. Fartuchy jałowe mogą różnić się od siebie specyfikacją i charakterystyką, dlatego zachęcamy do zapoznania się z właściwościami przedstawionych produktów. Wówczas będziesz mieć pewność, że wybierasz odzież jednorazową na miarę własnych potrzeb. Osobom o szczególnych wymaganiach polecamy modele dostępne w zestawie z dwoma serwetami. Najczęściej fartuchy jałowe są wiązane na troki z tyłu – mogą więc być dostosowane do sylwetki każdego chirurga, pielęgniarki lub pacjenta.

Jednorazowe jałowe środki ochronne – do gabinetów medycznych

Wspólnie z Lumamed możesz kompleksowo zadbać o wyposażenie swojego gabinetu medycznego lub salonu kosmetycznego. Przygotowaliśmy bogatą ofertę składającą się między innymi ze środków ochronnych w postaci odzieży jednorazowej, a także specjalnych podkładów. Dodatkowo proponujemy rękawiczki, czy maseczki. Przeglądając dostępny asortyment, nasi klienci natrafić mogą również na materiały opatrunkowe, igły, strzykawki, skalpele, a także profesjonalne wyposażenie. Sprzęt dostarczamy wielu placówkom, również tym o specjalistycznej charakterystyce. Z propozycji sklepu internetowego Lumamed korzystają na przykład gabinety stomatologiczne, ortopedyczne, fizjoterapeutyczne, a także laryngologiczne, czy kardiologiczne. Jeżeli szukasz jałowych fartuchów chirurgicznych, jednorazowych elementów odzieży lub zaopatrzenia do placówki medycznej koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem!

 

lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium