Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Fartuchy jałowe

Fartuchy jałowe

Komplet ubrań jednorazowych (bluza + spodnie) Komplet ubrań jednorazowych (bluza + spodnie)
Producent: Zarys
Cena:

12,35 zł

Cena netto: 11,44 zł

zobacz więcej

Odzież medyczna jałowa, czym jest i co oznacza?
Odzież medyczna to także fartuchy chirurgiczne jałowe lub niejałowe. Te pierwsze charakteryzują się zapewnieniem najwyższego poziomu ochrony i higieny. Zafoliowana i pakowana pojedynczo nadaje się do natychmiastowego zastosowania. Jest w 100% sterylna. Z uwagi na to, że jest przeznaczoną do długich operacji oraz mokrych zabiegów to jest niezwykle wytrzymała.

Sterylne i aseptyczne fartuchy jałowe
Zabiegi chirurgiczne, szczególnie długie i skomplikowane operacje wymagają użycia najwyższej jakości produktów ochrony i higieny. Fartuchy jałowe zapewniają sterylne warunki podczas operacji. Dają one ochronę zarówno pacjentom na stole operacyjnym, a także chirurgom. Otwierane i wyjmowane z folii tuż przed zabiegiem, nie narażają na dostanie się bakterii i drobnoustrojów do pola zabiegu. Specjalne złożenie fartucha jałowego pozwala tuż po wyjęciu na jego aseptyczne założenie. Co również zwiększa bezpieczeństwo podczas operacji.

Zastosowanie i funkcje sterylnych fartuchów chirurgicznych
Jałowe fartuchy chirurgiczne są przeznaczone do stosowania tylko i wyłącznie w obrębie sali operacyjnej podczas trwania procedur chirurgicznych. Używanie ich uniemożliwia przenoszenie czynników infekcyjnych z personelu medycznego prosto do rany pacjenta. Zapobiegają także rozprzestrzenianiu się cząstek naskórka w powietrzu w sali. Ponieważ podczas długich operacji możliwe są obfite krwawienia, to fartuch spełnia funkcję nieprzemakalnej bariery dla płynów a także drobnoustrojów.

Wygoda i komfort podczas przeprowadzania operacji
Operacje chirurgiczne wymagają wysokiej precyzji ruchów. Dlatego odpowiedni fartuch jałowy nie powinien ich krępować. W ofercie sklepu znajdziesz fartuchy, które są lekkie i wygodne. Wykonane są z materiału polipropylenowego, oddychającego i nieprzemakalnego. Komfort podczas operacji zapewniają również elastyczne mankiety z miękkiej dzianiny. Dzięki temu rękawy przylegają do nadgarstków i nie przeszkadzają podczas zabiegu.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium