suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Kontrola skuteczności mycia i dezynfekcji – gdzie się ją przeprowadza?

W wielu placówkach przeprowadza się kontrolę skuteczności mycia i dezynfekcji. Jak sama nazwa wskazuje, proces ten ma za zadanie wykazać, że sterylizacja przebiegła prawidłowo, a narzędzia wraz z miejscem pracy są całkowicie bezpieczne i gotowe do użytkowania. Próbki pobiera się z różnych urządzeń i akcesoriów, a także powierzchni, w celu wykazania obecności pozostałości biologicznych. Kontrola skuteczności mycia i dezynfekcji to zjawisko regularnie spotykane w placówkach medycznych, a także branży gastronomicznej oraz kosmetycznej. Aby przeprowadzić inspekcję, konieczne jest wykorzystanie odpowiednich środków, na przykład etykiet, wskaźników chemicznych, a także specjalnie przygotowanych testów. Dzięki kontroli skuteczności mycia i dezynfekcji osoby przebywające w konkretnym miejscu mają pewność, że powierzchnia jest całkowicie bezpieczna, podobnie jak wszystkie narzędzia wykorzystywane do pracy. Z reguły inspekcja jest krótka i może być sprawnie przeprowadzona, szczególnie przy zastosowaniu odpowiednich środków, które znajdziesz w sklepie internetowym Lumamed.

 

Czytaj więcej

Testy kontroli sterylizacji

Przedstawiamy skuteczne testy kontroli sterylizacji, wykorzystywane głównie w kosmetyce i medycynie, gdzie konieczna jest odpowiednia pielęgnacja użytkowanych narzędzi. Wyroby te są w stanie wykazać, czy proces odkażania przebiega prawidłowo. Do najpopularniejszych testów kontroli sterylizacji zalicza się specjalne paski kontrolne. To elementy zmieniające barwię na skutek ekspozycji na określoną temperaturę. Umożliwia to stwierdzenie, czy zostały osiągnięte parametry wymagane do pełnego usunięcia niepożądanych organizmów – na przykład bakterii, wirusów oraz grzybów. Należy pamiętać, że wszystkie testy kontroli sterylizacji dostępne w sklepie internetowym Lumamed są skuteczne i niezawodne. Produkty te spełniają najwyższe standardy higieny i są akceptowane przez sanepid. Jeżeli prowadzisz własny gabinet i chcesz zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz osobom odwiedzającym placówkę, koniecznie zapoznaj się z przygotowanym asortymentem.

Synonim dokładności – testy kontroli mycia i dezynfekcji

Jeśli szukasz wiarygodnych i wygodnych w użyciu testów kontroli mycia i dezynfekcji, to nasza oferta powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. Proponujemy szeroki asortyment wyrobów paskowych, przeznaczonych do weryfikacji sterylizacji parowej przeprowadzanej w autoklawach. Znajdziesz wśród nich między innymi produkty, które doskonale sprawdzą się zarówno w małych, jak i w dużych pakietach. Ponadto, przygotowaliśmy również serię samoprzylepnych etykiet do wygodnego oznaczania. Testy kontroli mycia i dezynfekcji od Lumamed zostały opracowane przez renomowane marki – to sprzęt godny zaufania, wykorzystywany nawet przez wyjątkowo wymagające osoby, pragnące w rozsądnej cenie nabyć wyposażenie niezawodne, gwarantujące maksymalną dokładność w każdej sytuacji. Testy kontroli mycia i dezynfekcji pomogą Ci zadbać o najwyższy standard higieny!

 

lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium