suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Kompresy gazowe z włókien bawełnianych

Opieka nad chorym niejednokrotnie wymaga także zmiany opatrunków. Dlatego warto sięgnąć po jałowe kompresy gazowe, wykonane z włókien bawełnianych, charakteryzujące się dużą wytrzymałością. To wyroby maksymalnie chłonne, wykorzystywane są do pochłaniania płynów ustrojowych, także podczas operacji oraz zabiegów. Często stosowane są również w kosmetyce oraz w celach higienicznych. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy kompresy gazowe o różnych wymiarach oraz właściwościach. Należy jednak pamiętać, że wszystkie z zaprezentowanych wyrobów stanowią synonim wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności. Zapoznając się z asortymentem, znajdziesz zarówno kompresy gazowe jałowe, jak i niejałowe. Warto pamiętać, że to wyroby powszechnie stosowane nie tylko w gabinetach medycznych – powinny trafić także do apteczki znajdującej się na zapleczu firmowym, w samochodzie czy w domu. Klientom proponujemy kompresy gazowe z włókien bawełnianych, które są skuteczne i całkowicie bezpieczne.

 

Czytaj więcej

Jałowe kompresy gazowe gotowe do użycia

Przygotowaliśmy kompresy gotowe do użycia, które są maksymalnie trwałe i chłonne, a dodatkowo niepylące, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania oraz skuteczność. Elementy te doskonale sprawdzą się nie tylko w sytuacji zmiany opatrunku, ale także podczas zabiegu, operacji albo wizyty w gabinecie dentystycznym. Z jałowych, niepylących kompresów gazowych korzystają także kosmetyczki. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz mieć pewność, że zapewnisz swoim pacjentom lub klientom wysoki standard świadczonych usług, jednocześnie gwarantując im poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Kompresy gotowe do użycia najczęściej występują w opakowaniach zbiorczych. Koniecznie sprawdź specyfikację i właściwości produktów dostępnych w Lumamed, aby następnie wybrać odpowiednią wersję produktu dla siebie. W trosce o wygodę wiele kompresów gotowych do użycia posiada zabezpieczenie przed wysunięciem nitek. Głęboko wierzymy, że nasze starania spotkają się z aprobatą nawet szczególnie wymagających klientów.

Wyposażenie do opatrywania ran

Kompresy do opatrywania ran są bielone przy wykorzystaniu ekologicznych metod bezchlorkowych, dzięki czemu gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa. To wyroby wytwarzane w myśl maksymalnej dbałości i precyzji w trosce o ludzkie zdrowie. Choć są powszechnie stosowane w branży medycznej, pamiętaj, aby mieć je w swoim domu lub miejscu pracy. Pragniemy jednak przypomnieć, że oferta sklepu internetowego jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Poza kompresami do opatrywania ran znajdziesz u nas także wiele innych przydatnych wyrobów, na przykład igły i strzykawki, odzież jednorazową, urządzenia wykorzystywane przez lekarzy, czy środki do dezynfekcji oraz sterylizacji narzędzi i powierzchni. Wyposażenie dostarczamy wielu placówkom, głównie medycznym i kosmetycznym. Dodatkowo wiele produktów przydaje się także w domu. Serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z poszczególnymi wyrobami.

 

Gaza opatrunkowa jałowa 1m2 17 nitek LUX S Gaza opatrunkowa jałowa 1m2 17 nitek LUX S
Producent: Zarys
Cena: 2,50 zł netto: 2,31 zł
szt.
zobacz więcej
Kompres gazowy jałowy 10 x 10cm - opakowanie - KOMPRI LUX S Kompres gazowy jałowy 10 x 10cm - opakowanie - KOMPRI LUX S
Producent: Zarys
Cena: 13,65 zł netto: 12,64 zł
( 1 szt. = 0,27 zł )
zobacz więcej
Kompres gazowy jałowy 10 x 10cm KOMPRI LUX S Kompres gazowy jałowy 10 x 10cm KOMPRI LUX S
Producent: Zarys
Cena: 0,27 zł netto: 0,25 zł
zobacz więcej
Kompres gazowy jałowy 5 x 5cm - opakowanie - KOMPRI LUX S Kompres gazowy jałowy 5 x 5cm - opakowanie - KOMPRI LUX S
Producent: Zarys
Cena: 13,75 zł netto: 12,73 zł
( 1 szt. = 0,28 zł )
zobacz więcej
Kompres gazowy jałowy 5 x 5cm KOMPRI LUX S Kompres gazowy jałowy 5 x 5cm KOMPRI LUX S
Producent: Zarys
Cena: 0,29 zł netto: 0,27 zł
zobacz więcej
Kompres gazowy jałowy 7,5 x 7,5cm - opakowanie - KOMPRI LUX S Kompres gazowy jałowy 7,5 x 7,5cm - opakowanie - KOMPRI LUX S
Producent: Zarys
Cena: 8,75 zł netto: 8,10 zł
( 1 szt. = 0,18 zł )
zobacz więcej
Kompres gazowy jałowy 7,5 x 7,5cm KOMPRI LUX S Kompres gazowy jałowy 7,5 x 7,5cm KOMPRI LUX S
Producent: Zarys
Cena: 0,18 zł netto: 0,17 zł
zobacz więcej
Kompresy gazowe niejałowe KOMPRI Lux 10 x 10 cm op. 100 szt. Kompresy gazowe niejałowe KOMPRI Lux 10 x 10 cm op. 100 szt.
Producent: Zarys
Cena: 13,20 zł netto: 12,22 zł
szt.
zobacz więcej
Kompresy gazowe niejałowe KOMPRI Lux 5 x 5 cm op. 100 szt. Kompresy gazowe niejałowe KOMPRI Lux 5 x 5 cm op. 100 szt.
Producent: Zarys
Cena: 3,32 zł netto: 3,07 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium