suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Apteczka pierwszej pomocy – wyposażenie

Odpowiednio udzielona pierwsza pomoc może uratować ludzkie życie lub zdrowie. Często do jej przeprowadzenia konieczne jest wykorzystanie zaopatrzenia z apteczki. To właśnie dlatego stanowią one obowiązkowy element wyposażenia samochodu. Powinny także znajdować się w domach, biurach oraz placówkach publicznych. Do wyposażenia apteczki pierwszej pomocy zalicza się przede wszystkim chusty trójkątne, które służą do stabilizowania i unieruchomienia górnych kończyn – są więc przydatne podczas zwichnięć oraz złamań. Ich użycie jest bardzo proste i nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego. Równie przydatnym elementem wyposażenia apteczki pierwszej pomocy są koce ratunkowe. To elementy wykonane ze specjalnego materiału, aby chronić organizm przed zewnętrznymi czynnikami – głównie ekstremalni niską oraz wysoką temperaturą. Ogromnym atutem koców jest wytrzymałość, bowiem wyroby te są niepodatne na rozerwanie, pęknięcia oraz rozciąganie. Wiele osób o nich zapomina, dlatego przygotowaliśmy je w naszej ofercie. Jeżeli szukasz wyposażenia apteczki pierwszej pomocy, koniecznie zapoznaj się nieco lepiej z naszym asortymentem.

 

 

Czytaj więcej

Podstawowe wyposażenie każdej apteczki

Do podstawowego wyposażenia apteczki zalicza się także rękawiczki ochronne, przydatne podczas udzielania pierwszej pomocy. Mogą być to wyroby nitrylowe lub lateksowe – najlepiej kilka par. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są również specjalne maseczki do sztucznego oddychania. Dzięki nim ratownik może bezpiecznie udzielić pomocy, bez narażania siebie oraz osoby poszkodowanej. Kompletując ekwipunek do apteczki, nie zapomnij również o bandażach, kompresach gazowych oraz nożyczkach medycznych. Wszystkie te produkty znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Lumamed. Dodatkowo przypominamy, że w kontekście podstawowego wyposażenia apteczki warto pomyśleć o pulsoksymetrze napalcowym. To niewielkie urządzenie umożliwiające pomiar tętna i saturacji krwi. Choć to sprzęt wykorzystywany przede wszystkim w ratownictwie medycznym, przydaje się także w samochodzie, domu i przestrzeni firmowej.

Asortyment przystosowany do potrzeb służb ratowniczych

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy dostępne w sklepie internetowym Lumamed to sprzęt od sprawdzonych producentów cieszących się renomą w branży medycznej. Dzięki temu mamy pewność, że naszym klientom dostarczamy wyroby z górnej półki, wyróżniające się jakością na najwyższym poziomie. Jednocześnie wyposażenie apteczki pierwszej pomocy dostępne jest w korzystnych cenach, co z pewnością zadowoli osoby poszukujące zaopatrzenia dla siebie, a także służby ratownicze oraz firmy pragnące zadbać o bezpieczeństwo swojego personelu. Jednocześnie chcemy przypomnieć, że asortyment sklepu internetowego Lumamed składa się także z innych wyrobów o charakterze medycznym. Produkty dostarczamy wielu gabinetom o zróżnicowanych specjalizacjach – zarówno placówkom ginekologicznym, jak i ortopedycznym, czy stomatologicznym.

 

Chusta trójkątna włókninowa biała Chusta trójkątna włókninowa biała
Cena: 1,10 zł 1,40 zł netto: 1,02 zł 1,30 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Elektroda do defibrylacji Medtronic dla dorosłych opak. 2 szt. Elektroda do defibrylacji Medtronic dla dorosłych opak. 2 szt.
Producent: FIAB
Cena: 85,00 zł 95,12 zł netto: 78,70 zł 88,07 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Maska do sztucznego oddychania z zaworem jednokierunkowym i ustnikiem Maska do sztucznego oddychania z zaworem jednokierunkowym i ustnikiem
Cena: 1,20 zł 1,50 zł netto: 1,11 zł 1,39 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium