suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Wyroby medyczne dla ortopedy

Gabinety ortopedyczne do obsługi pacjentów potrzebują specjalistycznego wyposażenia. Elementy te przydają się między innymi podczas nakładania gipsu, a także przeprowadzania badań. Z tego względu w sklepie internetowym Lumamed postanowiliśmy przygotować kompleksowy asortyment składający się z wielu zróżnicowanych produktów. Wyposażenie gabinetu ortopedycznego dostępne u nas to między innymi opaski gipsowe. Zaletą przedstawionych wyrobów są wysokie parametry użytkowe, jednocześnie produkty te wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz trwałością. Stosowane są przede wszystkim w ortopedii, a także chirurgii. Opaski pozwalają na trwałe uruchomienie w niezwykle krótkim czasie – zwykle cały proces trwa zaledwie kilka minut. To solidne rozwiązanie zapewniające odporność na czynniki zewnętrzne. Wierzymy, że nasze wyposażenie do gabinetu ortopedycznego usatysfakcjonuje nawet szczególnie wymagających klientów poszukujących zaopatrzenia do własnej placówki medycznej.

 

Czytaj więcej

Kompleksowe wyposażenie gabinetu ortopedycznego

Odpowiednie usztywnienie kończyny pozwala kościom na prawidłowe zrośnięcie się w przypadku złamania. Lekarze specjaliści bardzo często zalecają unieruchomienie także w sytuacji, gdy doszło do skręcenia. Jeżeli szukasz wyposażenia ortopedycznego do własnego gabinetu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Przygotowaliśmy bogaty asortyment składający się z wielu przydatnych wyrobów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z nami od A do Z zadbasz o wyposażenie placówki. Wyposażenie ortopedyczne dostarczamy przede wszystkim do gabinetów prywatnych. Zaprezentowany sprzęt został opracowany przez renomowanych producentów, których darzymy ogromnym zaufaniem. Jesteśmy więc przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, szukających niezawodnego zaopatrzenia, na dodatek w atrakcyjnej cenie. Przedstawione wyroby medyczne dla ortopedy to absolutny synonim niezawodności oraz starannego wykonania.

Zaopatrzenie do specjalistycznych placówek lekarskich

Wyroby medyczne dla ortopedów ze sklepu internetowego Lumamed pozwalają specjalistom na codzienną pracę z pacjentami. Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie placówki – w tej dziedzinie lekarze ciągle mają styczność ze złamaniami oraz zwichnięciami. Warto jednak pamiętać, że proponujemy zdecydowanie bardziej rozbudowany asortyment, a wyroby medyczne dla ortopedów to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Zaopatrzenie dostarczamy między innymi placówkom ratowniczym, chirurgicznym, okulistycznym, laryngologicznym, czy diagnostycznym. Poza podkładami gipsowymi oraz opaskami przygotowaliśmy między innymi materiały opatrunkowe, igły i strzykawki, skalpele, a także szerokie spektrum produktów z zakresu higieny oraz pielęgnacji. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdej placówki medycznej. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z wyposażeniem gabinetu ortopedycznego, a także pozostałym asortymentem od Lumamed!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium