Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Opcje przeglądania
Podkłady chłonne

Podkłady chłonne

Podkład chłonny Betatex 60 x 90cm, op. 25 szt. Podkład chłonny Betatex 60 x 90cm, op. 25 szt.
Producent: Zarys
Cena:

34,99 zł

Cena netto: 32,40 zł

szt.
zobacz więcej

Przyjazne dla skóry - poznaj podkłady chłonne
Podkłady ochronne, których wkład wykonany jest z pulpy celulozowej, idealnie nadają się m.in. do medycznego zabezpieczenia pacjentów. Można je zastosować w szpitalnych łóżkach, dziecięcych przewijakach, wózkach inwalidzkich oraz każdym innym wyposażeniu medycznym i szpitalnym. Właściwości chłonne podkładów sprawiają, że bardzo precyzyjnie pochłaniają każdą wilgoć. Posiadają trzy specjalne warstwy, które precyzyjnie zabezpieczają przed przeciekaniem. Jest to folia polietylenowa, wspomniany wkład chłonny oraz miękka włóknina.

 

Czytaj więcej
Szerokie zastosowanie podkładów medycznych
Podkłady ochronne znajdują bardzo szerokie zastosowanie w diagnostyce czy opiece medycznej i pielęgniarskiej. Można wykorzystać je na oddziałach położniczych, zarówno podczas porodu, jak i podczas przewijania noworodków. Polecane są również dla ratowników medycznych w celu dodatkowego zabezpieczenia pacjentów, którym udzielana jest pomoc. Szczególne zastosowanie znajdą w domach opieki społecznej, gdzie często seniorzy, którzy niekiedy nie są w stanie chodzić o własnych siłach, całymi dniami leżą w łóżkach i trzeba zapewnić im komfort. Domy samotnej matki i dziecka także mogą wykorzystać je podczas pielęgnacji niemowląt. Są również świetnym rozwiązaniem w celach medycznych w klinikach i przychodniach weterynaryjnych dla większych oraz mniejszych zwierząt domowych. Podkłady ochronne przydają się także do opieki domowej przy osobach starszych, niedołężnych, chorych i leżących, a także podczas domowego leczenia zwierząt lub samodzielnego wykonywania drobnych zabiegów.

100% higieny dzięki podkładom ochronnym
Dzięki jednorazowym podkładom ochronnym zachowywana jest 100-procentowa higiena zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego. Szybkość oraz łatwość ich zastosowania wpływa na dodatkowy komfort, natomiast jednorazowe wykorzystanie daje gwarancję czystości i bezpieczeństwa przeprowadzanego zabiegu.

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium