suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Czepki chirurgiczne – w trosce o bezpieczeństwo pacjenta

Przeprowadzanie zabiegów w medycynie, podobnie jak kosmetyce, wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania miejsca pracy, ale także stosownego ubioru. Dlatego w sklepie internetowym Lumamed oferujemy przydatne czepki chirurgiczne, które mogą być zakładane zarówno przez pacjentów, jak i personel. To środki zapewniające maksymalne bezpieczeństwo, na dodatek podczas noszenia gwarantują maksymalny poziom wygody. Zaprezentowane akcesoria bezbłędnie sprawdzają się między innymi podczas zabiegów, które muszą być przeprowadzane w myśl zachowania maksymalnego poziomu higieny. Czepki chirurgiczne najczęściej są wytwarzane z włókniny polipropylenowej, dlatego zapewniają trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne. Oczywiście są to wyroby jednorazowe, dlatego każdy pacjent powinien otrzymać specjalne środki ochrony dla siebie. Równocześnie przypominamy, że tego rodzaju wyroby mogą przydać się także personelowi. Naszym klientom proponujemy czepki chirurgiczne najwyższej jakości, które bez wątpienia usatysfakcjonują nawet szczególnie wymagające osoby.

 

Czytaj więcej

Wygodne czepki kosmetyczne – przydatne nie tylko w medycynie

Poszczególne czepki kosmetyczne dostępne w asortymencie sklepu internetowego Lumamed różnią się od siebie właściwościami. Z tego względu zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami. Wówczas każda osoba znajdzie idealne wyposażenie dopasowane do potrzeb swoich oraz pacjentów. Poza czepkami kosmetycznymi na szczególną uwagę zasługują także opaski do włosów. Akcesoria te powstały przede wszystkim z myślą o kobietach. Pozwalają zachować higienę między innymi podczas zabiegów medycznych i kosmetycznych. Warto pamiętać, że wszystkie produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również korzystną ceną. Zwykle poszczególne wyroby dostępne są w opakowaniach zbiorczych, składających się z wielu sztuk. Dzięki temu nasi klienci mogą odpowiednio zadbać o zaopatrzenie placówki medycznej lub kosmetycznej. Rozmiary czepków oraz opasek są uniwersalne, jednak mogą być dostosowywane do potrzeb każdej osoby przy pomocy elastycznej gumki.

Jednorazowe elementy ubioru dedykowane pacjentom

Środki ochrony w postaci czepków kosmetycznych i chirurgicznych to niezwykle przydatne wyposażenie w wielu placówkach. Zwykle jednak tego rodzaju akcesoria są noszone wraz z innymi częściami odzieży. W Lumamed znajdziesz także jednorazowe ubrania, fartuchy, maski, rękawiczki, osłony oraz specjalne podkłady. Wykorzystuje się je między innymi podczas zabiegów w celu zachowania higieny i bezpieczeństwa. Dostępny asortyment składa się z produktów jałowych oraz niejałowych – jesteśmy więc przekonani, że spełnimy oczekiwania każdego klienta poszukującego jednorazowych elementów ochronnych do gabinetu. Dodatkowo oferujemy także specjalistyczne wyposażenie dedykowane placówkom medycznym o charakterze ginekologicznym, stomatologicznym, czy okulistycznym. Aby naszym klientom zagwarantować najwyższą jakość produktów, współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi producentami!

 

Opaska na włosy komfort op. 25 szt. Opaska na włosy komfort op. 25 szt.
Producent: Ideal Partner
Cena: 16,80 zł netto: 13,66 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium