suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Strzykawki dwuczęściowe — niezbędne dla Ciebie!

Stosowane w medycynie oraz kosmetyce strzykawki iniekcyjne dwuczęściowe to sprzęt przydatny w wielu sytuacjach. Są stosowane między innymi do iniekcji, których celem jest częściowe znieczulenie konkretnej partii ciała. Naszym klientom proponujemy tylko i wyłącznie produkty uznawane za jedne z najlepszych, wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa, zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami ISO. Strzykawki iniekcyjne dwuczęściowe posiadają przezroczysty cylinder, dzięki czemu możliwe jest dokładne odmierzenie ilości nabieranego płynu, zgodnie ze skalą zamieszczoną na zewnętrznej części konstrukcji. Tłoczysko we wszystkich modelach pracuje lekko, co pozytywnie wpływa na wygodę podczas użytkowania. Choć strzykawki dwuczęściowe są kojarzone przede wszystkim z medycyną, nie brak ich w gabinetach kosmetycznych. Przydają się podczas wykonywania szeregu prostych oraz skomplikowanych zabiegów. Poznaj szczegóły naszej oferty, aby wybrać wyroby dopasowane do Twoich wymagań.

 

Czytaj więcej

Jak zbudowana jest strzykawka dwuczęściowa?

Budowa strzykawki dwuczęściowej jest bardzo prosta. Konstrukcja opiera się na specjalnym cylindrze, a jego wnętrzu znajduje się tłok, umożliwiający nabieranie oraz aplikowanie substancji płynnych. Cylinder zawsze wyposażony jest w czytelną podziałkę na mililitry. Zależnie od typu strzykawki iniekcyjnej dwuczęściowej, sprzęt może obsługiwać różne igły, na przykład klasyczne, wciskane oraz typu Luer Lock. Wszystkie produkty dostępne są w jednostkowych opakowaniach w trosce o bezpieczeństwo oraz wygodę. Proponujemy różne warianty wyrobów, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z ich specyfikacją oraz właściwościami. Zastanawiając się nad tym, jak zbudowana jest strzykawka dwuczęściowa, pamiętaj, że konstrukcja wszystkich modeli jest taka sama. Dzięki temu ich obsługa wyróżnia się ergonomią, a stosowanie należy do bardzo prostych czynności. Najczęściej naszym klientom proponujemy strzykawki iniekcyjne dwuczęściowe w opakowaniach zbiorczych.

Strzykawki dwuczęściowe – jakie pojemności?

Warto przypomnieć, w jakich pojemnościach dostępne są strzykawki dwuczęściowe. Wyposażenie może pozwalać na napełnienie cieczą o objętości 20 ml, 10 ml, 5 ml i 2 ml. Pakowane w osobne blistry i sprzedawane w opakowaniach zbiorczych. Staranne wykonanie cylindra zapewnia pewny chwyt sprzętu medycznego, co znacznie ułatwia użytkowanie. Nawet niewielkie strzykawki iniekcyjne dwuczęściowe są niezwykle ergonomiczne, dlatego cieszą się uznaniem w branży medycznej oraz kosmetycznej. Chcemy jednak przypomnieć, że asortyment naszego sklepu internetowego jest zdecydowanie bardziej rozbudowany. Poza strzykawkami dwuczęściowymi o różnych pojemnościach proponujemy także warianty insulinowe, cewnikowe, tuberkulinowe oraz trzyczęściowe. Dodatkowo w Lumamed znajdziesz również materiały opatrunkowe, szereg urządzeń medycznych, odzież jednorazową oraz wiele innych elementów wyposażenia, które przydają się podczas wielu prostych i skomplikowanych zabiegów.

 

Strzykawki 10ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe Strzykawki 10ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe
Producent: B Braun
Cena: 32,63 zł netto: 30,21 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 10ml x 100 szt. KD-JECT (KDM)  2-częściowe Strzykawki 10ml x 100 szt. KD-JECT (KDM) 2-częściowe
Producent: Kd Medical
Cena: 29,03 zł netto: 26,88 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 2ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe Strzykawki 2ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe
Producent: B Braun
Cena: 19,09 zł netto: 17,68 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 2ml x 100 szt. KD-JECT (KDM)  2-częściowe Strzykawki 2ml x 100 szt. KD-JECT (KDM) 2-częściowe
Producent: Kd Medical
Cena: 13,00 zł 14,72 zł netto: 12,04 zł 13,63 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Strzykawki 5ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe Strzykawki 5ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe
Producent: B Braun
Cena: 26,48 zł netto: 24,52 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 5ml x 100 szt. KD-JECT (KDM)  2-częściowe Strzykawki 5ml x 100 szt. KD-JECT (KDM) 2-częściowe
Producent: Kd Medical
Cena: 18,63 zł netto: 17,25 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium