suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Narzędzia chirurgiczne i zabiegowe dla kadry medycznej

Żeby dobrze przygotować się do wszystkich operacji każdego dnia, czy różnych zabiegów medycznych, konieczne jest odpowiednie przygotowanie całego personelu medycznego. Równie istotne są właściwe, wysokiej jakości, a przede wszystkim niezawodne narzędzia chirurgiczne i zabiegowe. Nie ma znaczenia, czy jest to niewielkiej wielkości, prywatny gabinet zabiegowy, czy też duża sala operacyjna w szpitalu na oddziale chirurgicznym. Specjalistyczny sprzęt, który jest wykorzystywany do zabiegów, musi spełniać wszystkie konieczne normy i standardy. Profesjonalne narzędzia są konieczne, aby personel medyczny mógł poprawnie wykonywać swoją pracę i codziennie ratować ludziom życie. Od ich wiedzy i umiejętności oraz profesjonalnego sprzętu zależy powodzenie wykonywanych zabiegów i operacji.

Przygotuj się do zabiegu lub operacji z naszymi narzędziami

W przypadku, gdy chodzi o ludzkie życie i zdrowie, nie ma żartów. Dlatego wybieramy najwyższej jakości narzędzia chirurgiczne i zabiegowe dla kadry medycznej. Chcemy mieć pewność, że dzięki naszym produktom ułatwiamy pracę lekarzom w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz między innymi specjalistyczny sprzęt medyczny taki jak: różnego rodzaju kleszczyki, strzykawki laryngologiczne, jednorazowy hegar różnych rozmiarów, pęsety anatomiczne, nożyczki operacyjne, ratownicze i opatrunkowe oraz te przeznaczone do krocza, kulociągi różnego typu, pęsety stomatologiczne, sondy maciczne czy wzierniki. Każde z wymienionych powyżej narzędzi jest wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów chirurgicznych i można je wielokrotnie sterylizować. Z wykorzystaniem naszego specjalistycznego sprzętu, praca chirurgów oraz lekarzy specjalistów będzie znacznie łatwiejsza, a do tego przyjemniejsza.

 

Czytaj więcej

Narzędzia chirurgiczne – przydatne podczas zabiegów

Każdy zabieg chirurgiczny, nawet najprostszy, wymaga stosownego przygotowania. Poza umiejętnościami specjalisty istotny jest również dobór odpowiednich instrumentów, dzięki którym operacja zakończy się sukcesem. Dlatego w ofercie sklepu internetowego Lumamed dostępne są narzędzia chirurgiczne najwyższej jakości. To sprzęt godny zaufania, wykorzystywany przez ekspertów o różnej specjalizacji. Przygotowaliśmy kompleksowy asortyment składający się na kleszczyki, kulociągi, nożyczki, lusterka jednorazowe, czy pęsety. To narzędzia chirurgiczne jednorazowego użytku, dzięki którym przeprowadzanie zabiegów jest znacznie sprawniejsze i bezpieczniejsze. Warto zauważyć, iż poszczególne produkty różnią się od siebie specyfikacją, choć wstępnie wydają się być podobne. Z tego względu zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz narzędzia chirurgiczne jednorazowego użytku przydatne w Twoim gabinecie.

Precyzyjne instrumenty chirurgiczne do gabinetów zabiegowych

Narzędzia medyczne w formie instrumentów chirurgicznych są wykorzystywane w gabinetach o różnej charakterystyce. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wykonane myśl maksymalnej precyzji, dlatego bez dwóch zdań usatysfakcjonują nawet wyjątkowo wymagające osoby, które pragną w korzystnej cenie nabyć sprzęt najwyższej jakości. Instrumenty chirurgiczne zapewniają niezawodność podczas pracy, tym samym pomagając przeprowadzać wszelkiego rodzaju zabiegi. Zaprezentowane komponenty zostały opracowane i wytworzone przez renomowanych producentów, dlatego wyróżniają się bezkompromisowością. Narzędzia medyczne ze sklepu Lumamed trafiają do gabinetów chirurgii plastycznej, naczyniowej, czy stomatologicznej. Jeżeli szukasz profesjonalnego wyposażenia, które doskonale sprawdzi się zarówno podczas prostych, jak i skomplikowanych zabiegów, koniecznie poznaj odrobinę bliżej nasze narzędzia medyczne.

Sprzęt dedykowany gabinetom chirurgicznym

Narzędzia chirurgiczne do gabinetów przydają się między innymi w stomatologii, a także podczas zabiegów plastycznych. Jeżeli prowadzisz własną działalność i szukasz profesjonalnego wyposażenia – na dodatek w atrakcyjnej cenie – bez wątpienia oferta naszego sklepu będzie interesująca. Przygotowaliśmy narzędzia chirurgia o różnym charakterze, jednak pragniemy przypomnieć, że poza nimi proponujemy znacznie więcej przydatnych instrumentów oraz akcesoriów. W Lumamed znajdziesz między innymi igły, strzykawki, produkty do dezynfekcji, elementy odzieży ochronnej, opatrunki, a nawet maski, skalpele oraz miski nerkowate. Mamy więc pewność, że wspólnie z nami wybierzesz narzędzia chirurga, które będą przydatne w Twoim gabinecie podczas codziennej pracy. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować. Sprawnie udzielimy odpowiedzi, a także chętnie doradzimy w kontekście wyboru odpowiednich narzędzi chirurgicznych do placówki stomatologicznej, naczyniowej, czy plastycznej.

 

Kleszczyki do usuwania wkładek wewnątrzmacicznych 20 cm Kleszczyki do usuwania wkładek wewnątrzmacicznych 20 cm
Producent: GAMA S.C.
Cena: 133,65 zł netto: 123,75 zł
szt.
zobacz więcej
Kleszczyki Kocher Kleszczyki Kocher
Producent: GAMA S.C.
Cena: 26,73 zł netto: 24,75 zł
zobacz więcej
Kleszczyki okienkowe Foester 25cm Kleszczyki okienkowe Foester 25cm
Producent: GAMA S.C.
Cena: 47,52 zł netto: 44,00 zł
zobacz więcej
Kleszczyki Pean Kleszczyki Pean
Producent: GAMA S.C.
Cena: 22,28 zł netto: 20,63 zł
zobacz więcej
Kulociąg Braun podstawowy, jednorazowy, sterylny Kulociąg Braun podstawowy, jednorazowy, sterylny
Producent: Albis
Cena: 7,13 zł netto: 6,60 zł
szt.
zobacz więcej
Kulociąg typ Schroeder podwójny Kulociąg typ Schroeder podwójny
Producent: GAMA S.C.
Cena: 50,00 zł netto: 46,30 zł
zobacz więcej
Lusterko jednorazowe sterylne 160mm Lusterko jednorazowe sterylne 160mm
Producent: Polmil
Cena: 1,15 zł netto: 1,06 zł
szt.
zobacz więcej
Nożyczki Cuticle Nożyczki Cuticle
Producent: GAMA S.C.
Cena: 12,99 zł netto: 12,03 zł
zobacz więcej
Nożyczki do krocza typ Braun-Stadler 14,5 cm Nożyczki do krocza typ Braun-Stadler 14,5 cm
Producent: GAMA S.C.
Cena: 23,76 zł netto: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nożyczki Iris 11cm Nożyczki Iris 11cm
Producent: GAMA S.C.
Cena: 14,85 zł netto: 13,75 zł
zobacz więcej
Nożyczki operacyjne Cooper Nożyczki operacyjne Cooper
Producent: GAMA S.C.
Cena: 19,31 zł netto: 17,88 zł
zobacz więcej
Pęseta anatomiczna Pęseta anatomiczna
Producent: GAMA S.C.
Cena: 7,93 zł netto: 7,34 zł
zobacz więcej
Pęseta anatomiczna, szczypczyki 13cm Polmil Pęseta anatomiczna, szczypczyki 13cm Polmil
Producent: Polmil
Cena: 0,75 zł netto: 0,69 zł
szt.
zobacz więcej
Pęseta stomatologiczna dwugięta Meriam 16 cm Pęseta stomatologiczna dwugięta Meriam 16 cm
Producent: GAMA S.C.
Cena: 10,40 zł netto: 9,63 zł
szt.
zobacz więcej
Pęseta stomatologiczna jednogięta College 15 cm Pęseta stomatologiczna jednogięta College 15 cm
Producent: GAMA S.C.
Cena: 10,40 zł netto: 9,63 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawka laryngologiczna typ Jeanette Strzykawka laryngologiczna typ Jeanette
Producent: GAMA S.C.
Cena: 53,46 zł netto: 49,50 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium