suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Wydajne maski chirurgiczne jednorazowe

Dostępne w sklepie internetowym Lumamed maseczki medyczne jednorazowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz skutecznością. Zaprezentowane wyroby doskonale sprawdzają się przede wszystkim w gabinetach medycznych, jednak mogą być noszone także w innych sytuacjach wymagających ochrony dróg oddechowych. Warto pamiętać, że w placówkach medycznych tego rodzaju elementy są stosowane głównie przez lekarzy, jednak czasami zachodzi konieczność nałożenia maseczki przez pacjenta. Dlatego przygotowaliśmy kompleksowy asortyment składający się z wielu zróżnicowanych produktów. Każda osoba poszukująca wyrobów o takim charakterze znajdzie coś interesującego dla siebie. Maseczki medyczne jednorazowe są wytwarzane z materiałów, których zadaniem ochrona przed bakteriami, wirusami oraz innymi drobnoustrojami. Klasyczne modele stosowane przez chirurgów produkowane są z włókniny – dzięki temu zachowują zdolności filtracyjne. To powszechnie wykorzystywane rozwiązanie w branży medycznej cieszące się wysoką skutecznością.

 

 

Czytaj więcej

Jednorazowe maseczki medyczne – dla pacjentów i personelu

Maseczki chirurgiczne jednorazowe stosowane są między innymi podczas przeprowadzania zabiegów. Zależnie od wybranego modelu elementy te mogą być mocowane na przykład na specjalnej gumce, dzięki której odpowiednio dopasowują się do twarzy. Proponujemy także nieco bardziej zaawansowane rozwiązania, które sprawdzą między innymi podczas kontaktu z substancjami toksycznymi. Jednorazowe maseczki medyczne są w stanie zatrzymać pyłki węglowe, a także szkodliwe cząstki stałe. Poszczególne produkty spełniają europejskie normy potwierdzające wydajność filtracji. Proponujemy tylko i wyłącznie wyposażenie z górnej półki, opracowane przez renomowanych producentów. Maseczki chirurgiczne jednorazowe dostarczamy wykwalifikowanym placówkom medycznym, które chcą odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo personelu i pacjentów. Jeżeli chcesz zaopatrzyć swoją placówkę w tego rodzaju wyposażenie, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Środki ochrony do gabinetów medycznych o zróżnicowanych specjalizacjach

Poszczególne maski medyczne jednorazowe dostępne w Lumamed mimo wielu podobieństw różnią się od siebie właściwościami oraz specyfikacją. Z tego względu zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi produktami. Wówczas dokładnie poznasz cechy zaprezentowanych wyrobów, aby wybrać idealny wariant do swojej placówki. Przypominamy, że maseczki chirurgiczne jednorazowe to nie wszystko, co możemy zaproponować. Przygotowany asortyment jest zdecydowanie bardziej rozbudowany i składa się z wielu zróżnicowanych produktów. Dostarczamy wyposażenie gabinetom o praktycznie każdej specjalizacji – to między innymi placówki diagnostyczne, chirurgiczne, stomatologiczne, a także ginekologiczne, czy ortopedyczne. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania dosłownie każdego klienta, bez względu na stawiane wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą oraz składania zamówień.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium