do kasy suma: 0,00 zł

Zadzwoń do nas: +48505220330

Gospodarowanie odpadami w medycynie

Gabinety medyczne każdego dnia świadczą usługi, które wytwarzają odpady biologiczne i chemiczne. Ich wyrzucenie do zwykłego śmietnika może mieć bardzo negatywne konsekwencje, dlatego gospodarowanie odpadami ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa specjalistów i innych osób. Na szczęście istnieją produkty, które pomagają utylizować zanieczyszczenia bez większego ryzyka i każda placówka, gdzie istnieje kontakt z niebezpiecznymi substancjami, powinna być w nie wyposażona.

Worki i pojemniki o wysokim standardzie bezpieczeństwa

Odpowiedzialne przechowywanie zanieczyszczeń, szczególnie gdy są to substancje pochodzenia biologicznego lub chemicznego, wymaga pojemników na odpady medyczne, które mają wysoki poziom szczelności. Także worki na śmieci muszą mieć wzmocnioną strukturę. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo specjalistów i ich klientów w tej kategorii znajdziesz wszystko, co ułatwia gospodarowanie odpadami.

 

Czytaj więcej

Utylizacja odpadów medycznych

Właściwe gospodarowanie odpadami w medycynie jest niezwykle istotne. Utylizacja powinna być przeprowadzana nie tylko w szpitalach i lecznicach, ale również prywatnych gabinetach prowadzonych przez lekarzy specjalistów indywidualnie. Wówczas praca stanie się maksymalnie bezpieczna oraz estetyczna, co z pewnością zostanie docenione przez każdego pacjenta. Gabinety medyczne każdego dnia świadczą usługi, które wytwarzają odpady. Dlatego przygotowaliśmy asortyment przystosowany do utylizacji odpadów medycznych. To między innymi pojemniki oraz specjalne worki na śmieci. Nieodpowiedzialne wyrzucanie pozostałości z gabinetu medycznego do zwykłego śmietnika może mieć bardzo negatywne konsekwencje. Dlatego gospodarowanie odpadami medycznymi jest niezwykle istotne i powinno być prawidłowo przeprowadzane. W ofercie naszego sklepu internetowego nabędziesz worki i pojemniki o różnym rozmiarze – dzięki nim odpowiednio zajmiesz się wszystkimi odpadami medycznymi, które następnie zostaną zutylizowane.

Gospodarowanie odpadami biologicznymi

Wszystkie produkty z zakresu gospodarowania odpadami biologicznymi zostały wykonane w taki sposób, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w wielu placówkach – nawet tych, których właściciele mają szczególnie wygórowane wymagania. W ten sposób będziesz realizować odpowiedzialne przechowywanie zanieczyszczeń, szczególnie gdy są to substancje pochodzenia biologicznego lub chemicznego. Przypominamy, że gospodarowanie odpadami medycznymi opiera się na wykorzystywaniu pojemników o wysokim poziomie szczelności – tylko wtedy możliwe jest zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Tego rodzaju produkty dostępne są w naszym asortymencie, a ich pojemność wynosi od około jednego litra, do nawet 10 litrów. Natomiast worki na śmieci są wyrobami o wzmocnionej strukturze, nie są to więc klasyczne produkty powszechnie znane z domu. Wspólnie z Lumamed możesz realizować bezpieczne gospodarowanie odpadami biologicznymi, wykorzystując ku temu najwyższej jakości sprzęt.

Zadbaj o swój gabinet wspólnie z Lumamed

Segregacja odpadów medycznych dzięki specjalnym pojemnikom staje się znacznie prostsza. Mogą być wykorzystywane między innymi do zbierania zużytych igieł, pipet oraz skalpeli. To elementy mogące stanowić zagrożenie, a powinny zostać zutylizowane. Posegregowane odpady medyczne w pojemniku zostaną bezpiecznie zamknięte i zabezpieczone przed niepożądanym otwarciem. Dodatkowo pragniemy przypomnieć, że asortyment sklepu internetowego Lumamed jest zdecydowanie bardziej zróżnicowany. Poza sprzętem przydatnym do gospodarowania odpadami proponujemy zdecydowanie więcej funkcjonalnych produktów, które są wykorzystywane w gabinetach specjalistycznych. Znajdziesz u nas wyposażenie do placówek ortopedycznych, stomatologicznych, okulistycznych, czy ginekologicznych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z uznanymi producentami, dlatego w sklepie Lumamed zamówisz najwyższej klasy sprzęt, na dodatek w korzystnej cenie.

 

Pojemnik na odpady medyczne 0,7l Pojemnik na odpady medyczne 0,7l
Producent: Intergos
Cena: 2,80 zł netto: 2,28 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 10l Pojemnik na odpady medyczne 10l
Producent: Intergos
Cena: 9,99 zł netto: 8,12 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 1l Pojemnik na odpady medyczne 1l
Producent: Intergos
Cena: 3,20 zł netto: 2,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 2l Pojemnik na odpady medyczne 2l
Producent: Intergos
Cena: 3,20 zł netto: 2,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 2l wysoki Pojemnik na odpady medyczne 2l wysoki
Producent: Plaspol
Cena: 3,80 zł netto: 3,09 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 5l Pojemnik na odpady medyczne 5l
Producent: Intergos
Cena: 7,20 zł netto: 5,85 zł
szt.
zobacz więcej
Worki na odpady 120l LDPE 25 szt. Worki na odpady 120l LDPE 25 szt.
Producent: Inny
Cena: 8,00 zł netto: 6,50 zł
zobacz więcej
Worki na odpady 120l LDPE 25 szt. mocne Worki na odpady 120l LDPE 25 szt. mocne
Producent: Inny
Cena: 10,00 zł netto: 8,13 zł
szt.
zobacz więcej
Worki na odpady 240l LDPE 10 szt. Worki na odpady 240l LDPE 10 szt.
Producent: Inny
Cena: 10,00 zł netto: 8,13 zł
zobacz więcej
Worki na odpady 35l LDPE 50 szt. Worki na odpady 35l LDPE 50 szt.
Producent: Inny
Cena: 5,90 zł netto: 4,80 zł
zobacz więcej
Worki na odpady 60l LDPE 50 szt. Worki na odpady 60l LDPE 50 szt.
Producent: Inny
Cena: 8,00 zł netto: 6,50 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium