suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Pojemniki na próbki histopatologiczne – kiedy się przydają?

Histopatologia to badania przeprowadzane przy pomocy specjalistycznych urządzeń – głównie mikroskopów – w celu analizy tkanek organizmu. W efekcie możliwe jest wykrycie ewentualnych schorzeń pacjenta. Badanie opiera się na dokładnej weryfikacji materiału tkankowego. W ten sposób możliwe jest wypatrzenie komórek nowotworowych. Bardzo często analizie poddaje się także usunięte narządy poprzez zabieg chirurgiczny. Wówczas mamy do czynienia z biopsją, która jest powszechnie stosowana między innymi po usunięciu wyrostka robaczkowego. Histopatologia pozwala także ocenić przestrzenne zmiany chorobowe, jednocześnie dając jasną diagnozę. Aby badanie mogło być przeprowadzone, konieczne jest wycięcie tkanki, a następnie jej przetransportowanie do analizy. Wówczas wykorzystuje się pojemniki histopatologiczne, czyli specjalne pojemniki na próbki.

 

Czytaj więcej

Szczelne pojemniki na wycinki histopatologiczne

W Lumamed przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w skład której wchodzą szczelne pojemniki na wycinki histopatologiczne o różnej pojemności – od 15 ml do 120 ml. Całość najczęściej wykonana jest z plastiku o transparentnym charakterze, natomiast w górnej części znajduje się wygodna nakrętka. Wyposażenie to jest wykorzystywane podczas bezpiecznego transportowania pobranych tkanek, na przykład z gabinetu chirurgicznego, do diagnostycznego. Pojemniki na wycinki histopatologiczne przydają się w placówkach medycznych o różnym charakterze. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie wykonane zostały solidnie, przy wykorzystaniu starannie dobranych materiałów. Sprzęt ten gwarantuje niezawodność podczas użytkowania i maksymalną szczelność, a jednocześnie występuje w rozsądnej cenie. Warto przypomnieć, iż pojemniki histopatologiczne mogą być oznaczone naklejką na wieczku lub w bocznej części. To doskonałe zabezpieczenie pobranych próbek na czas transportu do miejsca docelowego. Zaprezentowane produkty najczęściej posiadają charakter niejałowy, jednak zostały odpowiednio przygotowane do umieszczenia wycinków biologicznych.

Pojemniki na próbki histopatologiczne dla gabinetów medycznych

Choć pojemniki na próbki histopatologiczne są wykorzystywane głównie w diagnostyce, mogą przydać się także w placówkach o innej specjalizacji, na przykład chirurgii. Ich większa ilość może być bezpiecznie przechowywana w gabinecie, dlatego warto zaopatrzyć się w większą ilość, szczególnie podczas przeprowadzania dużej ilości biopsji. Jesteśmy przekonani, że oferta sklepu internetowego Lumamed zadowoli każdego klienta, bowiem przygotowaliśmy kompleksowy asortyment składający się z wielu produktów o różnym charakterze. Warto nieco lepiej zapoznać się z pojemnikami na próbki histopatologiczne, aby wybrać odpowiedni wariant. Z pewnością usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagające gabinety medyczne!

 

Pojemnik histopatologiczny 120ml, niejałowy Pojemnik histopatologiczny 120ml, niejałowy
Producent: Intergos
Cena: 3,50 zł netto: 3,24 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik histopatologiczny 15ml, niejałowy Pojemnik histopatologiczny 15ml, niejałowy
Producent: Intergos
Cena: 0,65 zł netto: 0,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik histopatologiczny 250ml, niejałowy Pojemnik histopatologiczny 250ml, niejałowy
Producent: Intergos
Cena: 3,89 zł netto: 3,60 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium