suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Do czego stosować kompresy włókninowe?

Kompresy włókninowe należą do jednych z podstawowych elementów wyposażenia gabinetu medycznego. Przydają się również w domu, jednak przede wszystkim są kojarzone ze szpitalami oraz lecznicami. Do czego stosować kompresy włókninowe? W praktyce wykorzystuje się je do opatrywania ran w warunkach ambulatoryjnych. Spotyka się je również na blokach operacyjnych oraz oddziałach zabiegowych. Wyposażenie to może mieć różny rozmiar i charakter jałowy lub niejałowy. Często są stosowane jako opatrunek na rany, bądź do przemywania i dezynfekcji skóry. Mają charakter chłonny, są bardzo proste w użyciu, poręczne i wytrzymałe. Dlatego w sklepie internetowym Lumamed przygotowaliśmy obszerny asortyment, składający się z wielu funkcjonalnych produktów. Skoro wiesz już, do czego stosować kompresy włókninowe, koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją, aby wybrać odpowiedni model dopasowany do własnych preferencji. Wspólnie z nami znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Czytaj więcej

Kompresy włókninowe od Lumamed

Przedstawione kompresy włókninowe są wytwarzane z hydrofilowej włókniny medycznej o różnej gramaturze. Mogą posiadać nawet cztery warstwy, a wszystkie z nich są miękkie i całkowicie przyjazne dla skóry. Należy pamiętać, że elementy te nie strzępią się, tym samym zapewniając wysoki poziom trwałości i odporności. W trosce o potrzeby naszych klientów kompresy włókninowe są dostępne w opakowaniach zbiorczych, składających się z kilkudziesięciu pojedynczych sztuk. Pamiętaj, że poszczególny wyroby różnią się od siebie właściwościami, na przykład rozmiarem, czy ilością warstw. Odpowiedni wybór produktów sprawi, że praca w gabinecie stanie się znacznie bardziej komfortowa – zarówno dla lekarza specjalisty, jak i pacjenta. Kompresy włókninowe od Lumamed posiadają szereg funkcjonalnych zastosowań, na dodatek zapewniają niezawodność podczas eksploatacji. Jeżeli szukasz najwyższej klasy wyrobów, na dodatek w atrakcyjnej cenie, znajdujesz się we właściwym miejscu. Przypominamy, że wszystkie kompresy włókninowe są wytwarzane przez sprawdzonych producentów, tylko i wyłącznie z jakościowych materiałów.

Jak używać kompresów włókninowych?

Ogromnym atutem przedstawionych produktów jest łatwość w aplikacji. Jak używać kompresów włókninowych w praktyce? To bardzo proste. Wyroby niejałowe mogą być stosowane do nawilżania lub czyszczenia narzędzi medycznych. Przydają się także podczas w momencie przecierania skóry specjalnymi preparatami do odkażania. Należy jednak pamiętać, że aby używać kompresów włókninowych bezpośrednio na ranę, materiał powinien być jałowy. Modele niejałowe należy poddać procesowi sterylizacji. Wówczas będą całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz otwarty produkt wykorzystać natychmiast, sięgnij po kompresy włókninowe od Lumamed które są jałowe. Możesz przyłożyć je do skóry, delikatnie opatrując ranę. Dodatkowo przypominamy, że nasz asortyment składa się także z wielu innych wyrobów, które są powszechnie stosowane w placówkach o charakterze medycznym. Koniecznie sprawdź dostępną ofertę!

 

Kompres włókninowy jałowy NONVI lux S 5 x 5cm 25 szt. Kompres włókninowy jałowy NONVI lux S 5 x 5cm 25 szt.
Producent: Zarys
Cena: 3,15 zł netto: 2,92 zł
( 1 szt. = 0,13 zł )
zobacz więcej
Kompres włókninowy niejałowy 5 x 5 cm Kompres włókninowy niejałowy 5 x 5 cm
Producent: Zarys
Cena: 3,50 zł netto: 3,24 zł
szt.
zobacz więcej
Kompres włókninowy niejałowy 7,5 x 7,5 cm Kompres włókninowy niejałowy 7,5 x 7,5 cm
Producent: Zarys
Cena: 3,86 zł netto: 3,57 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium