do kasy suma: 0,00 zł

Zadzwoń do nas: +48505220330

Paski do zamykania ran - zawsze wtedy gdy nie możemy zaszyć rozcięcia

Paski do zamykania ran to niezwykle praktyczne opatrunki. Znajdują zastosowanie zarówno w skaleczeniach spowodowanych ostrymi narzędziami, jak i szarpanych obrażeniach skóry. Na pewno byłeś świadkiem zdarzenia, gdzie z niewielkiego rozcięcia sączyła się krew i niezwykle trudno było to opanować za pomocą tradycyjnych metod. Zwykle taka rana nie goi się najlepiej, a rozchodząca się skóra otwiera naczynia krwionośne przy każdym silniejszym ruchu. Możesz temu zaradzić i zabezpieczyć się - ot tak, na wszelki wypadek!

Ściganie rany - szybkie, łatwe i przyjemne

A na dodatek zupełnie bezpieczne. Paski do ściągania ran powinny być stałym wyposażeniem każdej apteczki. Ich budowa pozwala na zamknięcie skaleczenia w kilka sekund i zabezpieczenie go na czas transportu do lekarza albo do całkowitego zagojenia. Dobrze spisują się także jako wsparcie dla szwów i zmniejszają siły działające na nici. Dzięki temu pacjent odczuwa mniejszy dyskomfort i ból. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla ciebie w tej kategorii.

Doskonałe w sytuacjach awaryjnych

Swoją moc pokazują szczególnie w sytuacjach nietypowych. Zawsze wtedy, gdy podczas meczu piłkarskiego chcesz zabezpieczyć niewielką ranę, albo wtedy gdy podczas prac remontowych przypadkiem skaleczysz się swoimi narzędziami. Paski do zamykania ran pomogą ci w kilka sekund pozbyć się dyskomfortu i zabezpieczą rozdartą skórę.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium