suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Opaski elastyczne o charakterze medycznym

Opaski elastyczne ze względu na swoją ponadprzeciętną funkcjonalność znajdują bardzo szerokie zastosowanie w ogólnie pojętej medycynie. Przydają się bowiem w różnych skrajnych sytuacjach – nie tylko w medycynie, ale także codziennych warunkach. Dlatego zaprezentowane opaski elastycznie często trafiają zarówno do placówek lekarskich, jak i wielu domów. Bez względu na to, czy wybierasz się w góry, czy jesteś trenerem juniorskich zespołów piłkarskich, takie bandaże zawsze powinieneś mieć pod ręką. Na pewno byłeś świadkiem sytuacji, gdy drobny uraz stawu zostaje zaopatrzony za pomocą bandażowania na jodełkę. Ten prosty zabieg rozwiązuje większość problemów związanych ze stłuczeniami czy drobnymi skręceniami stawów. W tym celu stosuje się bandaż elastyczny, który pozwala z łatwością objąć kończynę, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom komfortu. Jeżeli interesuje Cię tylko najwyższej klasy sprzęt, który wykorzystasz w domu lub prywatnej placówce lekarskiej, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Przygotowaliśmy tylko i wyłącznie najwyższej jakości opaski elastyczne od sprawdzonych producentów.

 

Czytaj więcej

Jak założyć bandaż elastyczny?

Przedstawione wyroby są bardzo proste w aplikacji. Szczególnie często wykorzystuje się sposób „na jodełkę”, o którym wspominaliśmy wcześniej. Jak założyć bandaż elastyczny? Przede wszystkim pamiętaj, że kończyny dolne zawsze bandażuje się od dołu górę. Dzięki temu zapobiegasz hamowaniu krążenia krwi w żyłach, więc cały proces jest maksymalnie bezpieczny. Dodatkowo przypominamy, że materiał umieszczony na ciele powinien być lekko napięty, ale nie nadmiernie obcisły jednocześnie. Skoro wiesz jak założyć bandaż elastyczny, pamiętaj, że tego rodzaju wyposażenie doskonale sprawdzają się w przypadku drobnych urazów i stłuczeń. To właśnie dlatego powinno znaleźć się nie tylko w gabinecie medycznym, ale także na zapleczu firmowym oraz domowej apteczce. W trosce o potrzeby klientów, w Lumamed przygotowaliśmy wiele jakościowych produktów o różnym charakterze.

Rodzaje bandaży i opasek

Mówiąc o bandażach oraz opaskach należy przede wszystkim przedstawić ich rodzaje. Wyróżnić możemy modele adhezyjne, dziane, elastyczne. Poszczególne typy są stosowane w odrębnych sytuacjach ze względu na różną specyfikację oraz indywidualne właściwości. Warianty dziane są przede wszystkim stosowane jako konstrukcja podtrzymująca opatrunki. Ciekawą propozycją są także opaski adhezyjne, bowiem przepuszczają powietrze, co pozytywnie wpływa na utrzymanie odpowiedniej temperatury kończyny. Warto znać poszczególne rodzaje bandaży i opasek, aby następnie wybrać odpowiednie produkty dla siebie. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Głęboko wierzymy, że nasze starania spotkają się z aprobatą nawet szczególnie wymagających osób, pragnących w atrakcyjnej cenie nabyć sprzęt o charakterze medycznym. Gwarantujemy niezawodność oraz korzystne ceny. Dodatkowo w Lumamed poza opaskami elastycznymi proponujemy także innego typu materiały opatrunkowe.

 

Bandaż / Opaska dziana 4m Zarys Bandaż / Opaska dziana 4m Zarys
Producent: Zarys
Cena: 0,40 zł netto: 0,37 zł
zobacz więcej
Bandaż elastyczny typu Coban 10cm x 4,5m Bandaż elastyczny typu Coban 10cm x 4,5m
Producent: Inny
Cena: 6,13 zł netto: 5,68 zł
zobacz więcej
Bandaż elastyczny typu Coban 5cm x 4,5m Bandaż elastyczny typu Coban 5cm x 4,5m
Producent: Inny
Cena: 3,50 zł netto: 3,24 zł
zobacz więcej
Bandaż kohezyjny typu Coban 7,5cm x 4,5m Bandaż kohezyjny typu Coban 7,5cm x 4,5m
Cena: 4,00 zł netto: 3,70 zł
zobacz więcej
Bandaż kohezyjny yellowBAND Bandaż kohezyjny yellowBAND
Producent: Zarys
Cena: 2,12 zł netto: 1,96 zł
zobacz więcej
Opaska dziana / Bandaż nieelastyczny Matovis 4m Opaska dziana / Bandaż nieelastyczny Matovis 4m
Producent: Matopat
Cena: 0,42 zł netto: 0,34 zł
zobacz więcej
Opaska elastyczna FIXA-CREP Batist op. 20 szt. Opaska elastyczna FIXA-CREP Batist op. 20 szt.
Producent: Batist
Cena: 29,60 zł netto: 27,41 zł
( 1 szt. = 1,48 zł )
zobacz więcej
Opaska elastyczna z zapinką Biomar Opaska elastyczna z zapinką Biomar
Producent: Biomar
Cena: 3,20 zł netto: 2,96 zł
zobacz więcej
Opaska elastyczna z zapinką elastoBAND FLEX Opaska elastyczna z zapinką elastoBAND FLEX
Producent: Zarys
Cena: 1,38 zł netto: 1,28 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium