suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Strzykawki idealnie nie tylko do placówek służby zdrowia

Specjalistyczne strzykawki to doskonała propozycja nie tylko dla personelu medycznego i placówek służby zdrowia, ale także – dla gabinetów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej i studiów tatuaży. Wykonane w taki sposób, by ich użytkowanie było bezpieczne i komfortowe, zarówno dla Ciebie, jak i pacjenta, pozwolą Ci wyraźnie podnieść standard świadczonych usług.

Szeroki wybór profesjonalnych strzykawek

Sterylne strzykawki jednorazowe znajdują szerokie zastosowanie zarówno w placówkach służby zdrowia, jak i prywatnych gabinetach – także kosmetycznych. Decydując się na zakupy w tej kategorii, w jednym miejscu bez trudu wybierzesz interesujące Cię warianty i zadbasz, by Twoje miejsce pracy było gotowe na każdą ewentualność. Jednorazowe strzykawki umożliwią Ci bezpieczeństwo wykonywania koniecznych procedur, a Twoim pacjentom – poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, bez trudu podniesiesz prestiż swojego gabinetu.

 

Czytaj więcej

Strzykawki jednorazowe

Strzykawki są obowiązkowym elementem wyposażenia w niemal każdym gabinecie medycznym. Przydają się również w studiach tatuażu, a także salonach kosmetycznych. Wszystkie produkty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zostały wykonane w taki sposób, aby gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort. Dzięki nim możesz znacznie podnieść standard świadczonych usług, zapewniając każdemu pacjentowi – lub klientowi – ergonomiczny zabieg. Strzykawki jednorazowe zwykle są sterylizowane tlenkiem etylenu, dlatego mogą być wykorzystywane bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu internetowego Lumamed mogą być wykorzystywane w profesjonalnych gabinetach medycznych, gdzie konieczne jest stosowanie zaopatrzenia jałowego. Przypominamy, że poza wyrobami do iniekcji podskórnych proponujemy także specjalne strzykawki do cewnikowania, karmienia lub płukania uszu. Dzięki nim każdy zabieg zostanie wykonany precyzyjnie i w pełni bezpiecznie.

Strzykawki o różnych rozmiarach

Każdy zabieg wymaga odpowiedniego zaopatrzenia. Istotny jest także wybór strzykawki o właściwym rozmiarze. Dlatego przygotowaliśmy modele o objętości od 1 ml do nawet 100 ml. Decydując się na inwestycję w wyposażenie ze sklepu Lumamed masz szansę dobrać sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego gabinetu. Wystarczy odrobinę lepiej zapoznać się z aktualnym asortymentem, aby wybrać strzykawkę o rozmiarze, którego aktualnie poszukujesz. Wybierając produkty o różnej specyfikacji, możesz przygotować się na każdą ewentualność. W placówkach medycznych popularne są przede wszystkim strzykawki 1 ml przystosowane do iniekcji różnego rodzaju środków. Wszystkie zaprezentowane wyroby wyróżniają się wysoką jakością wykonania ze solidnych materiałów. Pragniemy przypomnieć, że poza klasycznymi strzykawkami 20 ml dostępne są także specjalne wersje dla gabinetów laryngologicznych. Modele te powstają ze stali chirurgicznej i mogą być wykorzystywane wielorazowo przy regularnej sterylizacji.

Kompleksowe zaopatrzenie do gabinetów medycznych

Jeżeli interesują Cię małe strzykawki 2 ml, z pewnością asortyment sklepu internetowego Lumamed będzie satysfakcjonujący. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę zaopatrzenia, z której regularnie korzystają gabinety o różnym charakterze – nie tylko te medyczne. Należy jednak pamiętać, że poza dużymi strzykawkami 50 ml i małymi wariantami o objętości 1 ml przygotowaliśmy zdecydowanie szerszą propozycję. Przeglądając ofertę, trafisz także na igły, opatrunki, środki do dezynfekcji, odzież ochronną, szwy oraz kompleksową kolekcję wyposażenia do specjalistycznych gabinetów. Spełnimy wymagania lekarzy specjalistów prowadzących placówki stomatologiczne, okulistyczne, ginekologiczne, a także fizjoterapeutów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi markami, odpowiedzialnymi za produkcję sprzętu medycznego najwyższej klasy. Korzystając z naszej propozycji, masz pewność, że wybierasz wyposażenie niezawodne, a zarazem godne zaufania.

 

Adapter Żeński / Żeński Combifix - 1 szt. Adapter Żeński / Żeński Combifix - 1 szt.
Producent: B Braun
Cena: 1,73 zł netto: 1,60 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawka cewnikowa 100ml Intergos Strzykawka cewnikowa 100ml Intergos
Producent: Intergos
Cena: 2,60 zł netto: 2,41 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawka cewnikowa 100ml Janeta Beroject III Strzykawka cewnikowa 100ml Janeta Beroject III
Producent: Kd Medical
Cena: 2,64 zł netto: 2,44 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawka do pomp infuzyjnych poj. 50 ml Luer Lock Polmil Strzykawka do pomp infuzyjnych poj. 50 ml Luer Lock Polmil
Producent: Polmil
Cena: 1,87 zł netto: 1,73 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawka laryngologiczna typ Jeanette Strzykawka laryngologiczna typ Jeanette
Producent: GAMA S.C.
Cena: 53,46 zł netto: 49,50 zł
zobacz więcej
Strzykawki 10ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe Strzykawki 10ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe
Producent: B Braun
Cena: 32,63 zł netto: 30,21 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 10ml x 100 szt. KD-JECT (KDM)  2-częściowe Strzykawki 10ml x 100 szt. KD-JECT (KDM) 2-częściowe
Producent: Kd Medical
Cena: 29,03 zł netto: 26,88 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 10ml x 100 szt. Luer Lock KDM KD-JECT III Strzykawki 10ml x 100 szt. Luer Lock KDM KD-JECT III
Producent: Kd Medical
Cena: 37,80 zł 42,00 zł netto: 35,00 zł 38,89 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Strzykawki 2,5ml x 100 szt. Luer Lock Terumo Strzykawki 2,5ml x 100 szt. Luer Lock Terumo
Producent: Terumo
Cena: 57,95 zł netto: 53,66 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 20ml x 100 szt. Luer Lock KDM KD-JECT III Strzykawki 20ml x 100 szt. Luer Lock KDM KD-JECT III
Producent: Kd Medical
Cena: 64,00 zł netto: 59,26 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 2ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe Strzykawki 2ml x 100 szt. B.Braun Injekt dwuczęściowe
Producent: B Braun
Cena: 19,67 zł netto: 18,21 zł
szt.
zobacz więcej
Strzykawki 2ml x 100 szt. KD-JECT (KDM)  2-częściowe Strzykawki 2ml x 100 szt. KD-JECT (KDM) 2-częściowe
Producent: Kd Medical
Cena: 13,00 zł 14,72 zł netto: 12,04 zł 13,63 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium