suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Pojemniki na odpady medyczne pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Praca w gabinecie o profilu medycznym wymaga specjalistycznych akcesoriów – także w zakresie utrzymania porządku. Niezbędne będą pojemniki na odpady medyczne. Starannie zaprojektowane i wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, dedykowane są wszystkim placówkom służby zdrowia i służą do bezpiecznego gromadzenia odpadów medycznych, także tych niebezpiecznych. Dodatkowo – posiadają specjalny otwór, pozwalający na bezdotykowe wyrzucanie igieł.

Pojemniki na odpady medyczne o różnych pojemnościach

Pojemniki na odpady medyczne, jakie znajdziesz w tej kategorii, dostępne są w różnych pojemnościach. Takie rozwiązanie umożliwia precyzyjne dopasowanie wybranego pojemnika do potrzeb gabinetu lub innej placówki służby zdrowia. Wyróżniające się intensywnym, pomarańczowym kolorem, dodatkowo zostały specjalnie oznaczone. Co więcej – są szczelnie zamykane, dzięki czemu niemożliwe jest przypadkowe otworzenie już napełnionego pojemnika. A to zdecydowanie wpływa na poziom gwarantowanego bezpieczeństwa!

 

Czytaj więcej

Szczelne pojemniki na odpady medyczne

W niemal każdym gabinecie istotną rolę odgrywają pojemniki na odpady medyczne. To specjalny sprzęt przygotowany z myślą o zapewnianiu najwyższego stopnia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Każdy model dostępny w naszym sklepie internetowym został starannie zaprojektowany, a wykorzystane materiały wyróżniają się odpornością na czynniki zewnętrzne oraz wytrzymałością. Tego rodzaju pojemniki na odpady medyczne wykorzystuje się między innymi w placówkach służb zdrowia, a także prywatnych gabinetach. Mogą być wykorzystywane do przechowywania niebezpiecznych elementów, aby w przyszłości poddać je utylizacji. Warto zauważyć, ze bardzo często takie wyposażenie posiada specjalny otwór umożliwiający bezdotykowe wyrzucanie igieł. Na uznanie zasługują także uchwyty, za których sprawą pojemniki wyglądają jak klasyczne wiaderka. Rozwiązanie to pozwala wygodnie przenieść wyposażenie w dowolne miejsce. Jeżeli chcesz pracować bezpiecznie, aby pacjentom gwarantować obsługę na najwyższym poziomie, koniecznie zainwestuj w tego rodzaju produkty.

Czerwone pojemniki na odpady medyczne o różnej wielkości

W trosce o Twój gabinet przygotowaliśmy czerwone pojemniki na odpady medyczne o różnych pojemnościach. Produkty te mogą mieć objętość od około jednego litra, do nawet dziesięciu litrów. Dzięki temu są w stanie sprostać potrzebom każdego lekarza specjalisty, który prowadzi własny gabinet. Wystarczy, że wybierzesz czerwone pojemniki na odpady medyczne dostosowane do Twoich potrzeb oraz tego, jakie zabiegi dokładnie przeprowadzasz. Zaprezentowany sprzęt został dodatkowo oznaczony. Istotne jest także szczelne zamykanie, dzięki czemu niemożliwe jest przypadkowe otworzenie już napełnionego wyposażenia. Warto zauważyć, że do najpopularniejszych wersji należą pojemniki na odpady medyczne 1L. To uniwersalne rozwiązanie do niemal każdego gabinetu, wykorzystywane podczas składowania zużytych pipet, igieł oraz ostrych narzędzi jednorazowych. Przypominamy, że niektóre modele mogą posiadać taką samą pojemność, ale będą różnić się od siebie kształtem.

Bezpieczne gospodarowanie odpadami w gabinecie medycznym

Wspólnie ze sklepem Lumamed możesz wybrać pojemniki na odpady medyczne 0,7L, 1L, 2L, 5L, oraz 10L. Mimo tej różnorodności należy pamiętać, że wszystkie wyroby wyróżniają się najwyższą jakością wykonania z solidnych materiałów. To właśnie dlatego sprzęt ten jest maksymalnie bezpieczny i cieszy się uznaniem w środowisku medycznym. Pragniemy jednak przypomnieć, że profesjonalnym gabinetom dostarczamy nie tylko specjalne pojemniki na odpady. Asortyment sklepu internetowego Lumamed jest zdecydowanie bardziej rozbudowany, bowiem przygotowaliśmy wyposażenie dedykowane placówkom ginekologicznym, chirurgicznym, stomatologicznym, okulistycznym i nie tylko. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące przedstawionej oferty, prosimy o kontakt. Dzięki nam każda osoba pragnąca zadbać o wyposażenie w swoim gabinecie może zainwestować w sprawdzone wyposażenie, bez konieczności wydawania zbyt wielu oszczędności.

 

Pojemnik na odpady medyczne 0,7l czerwony Pojemnik na odpady medyczne 0,7l czerwony
Producent: Intergos
Cena: 3,32 zł netto: 2,70 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 10l Pojemnik na odpady medyczne 10l
Producent: Intergos
Cena: 12,00 zł netto: 9,76 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 1l czerwony Pojemnik na odpady medyczne 1l czerwony
Producent: Intergos
Cena: 2,65 zł netto: 2,15 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 1l żółty Pojemnik na odpady medyczne 1l żółty
Producent: Intergos
Cena: 2,65 zł netto: 2,15 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pojemnik na odpady medyczne 2l czerwony Pojemnik na odpady medyczne 2l czerwony
Producent: Intergos
Cena: 3,00 zł netto: 2,44 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 2l wysoki czerwony Pojemnik na odpady medyczne 2l wysoki czerwony
Producent: Intergos
Cena: 3,20 zł netto: 2,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 2l żółty Pojemnik na odpady medyczne 2l żółty
Producent: Intergos
Cena: 3,00 zł netto: 2,44 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pojemnik na odpady medyczne 5l czerwony Pojemnik na odpady medyczne 5l czerwony
Producent: Intergos
Cena: 9,75 zł netto: 7,93 zł
szt.
zobacz więcej
lumamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium