suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Profesjonalna chemia do sprzątania

Każda placówka medyczna, bez względu na specjalizację, potrzebuje odpowiednio dobranych środków, które przydadzą się podczas sprzątania. Szczególnym uznaniem cieszy się chemia o działaniu antybakteryjnym. Z tego powodu przygotowaliśmy zróżnicowany asortyment składający się z wielu przydatnych produktów. Środki do sprzątania gabinetu lekarskiego mogą być przeznaczone do pielęgnacji powierzchni płaskich o różnym charakterze. Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz produkty dostosowane do mycia mebli, urządzeń biurowych, ścian, szyb, glazury, a także tworzyw sztucznych. Nie zabrakło także specyfików przydatnych podczas dbania o higienę takich elementów jak odzież robocza, czy części maszyn. Jesteśmy przekonani, że dzięki tak obszernej ofercie każdy klient znajdzie dokładnie to, czego szuka. Jeżeli prowadzisz gabinet medyczny, profesjonalna chemia do sprzątania ze sklepu internetowego Lumamed powinna znaleźć się w centrum Twojego zainteresowania.

 

Czytaj więcej

Środki do sprzątania gabinetu lekarskiego

W gabinetach medycznych ważna jest nie tylko dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, ale także właściwa pielęgnacja podłogi. To przestrzeń, która może zawierać liczne drobnoustroje niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Z tego względu postanowiliśmy przygotować tylko i wyłącznie sprawdzone produkty zapewniające skuteczność. Środki do sprzątania gabinetu lekarskiego mogą przybrać różny charakter – niektóre fenomenalnie radzą sobie ze smarami, olejami oraz substancjami pochodzenia ropopochodnego. Inne zaprojektowano z myślą o pielęgnacji muszli WC, umywalek, pisuarów, wanien, brodzików, kabin prysznicowych oraz baterii. Warto nadmienić, iż bardzo często profesjonalna chemia do sprzątania zapewnia nie tylko efektywność, ale także pozostawia po sobie przyjemny zapach. Z uwagi na specyfikację zaprezentowanych produktów, zdecydowana większość z nich powinna być stosowana głównie w gabinetach lekarskich oraz podobnych placówkach medycznych, a nie w domu. To preparaty od renomowanych producentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby wyroby pielęgnacyjne były skuteczne w każdej sytuacji.

Skuteczne wyposażenie do placówek medycznych od Lumamed

Profesjonalna chemia do sprzątania to preparaty, które powinny znaleźć się w dosłownie każdej placówce medycznej odpowiednio dbającej o poziom bezpieczeństwa. Dzięki nim obiekt nie stanowi zagrożenia zarówno dla personelu, jak i pacjentów. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy produkty dostępne w opakowaniach o różnej pojemności. Dzięki temu środki do sprzątania gabinetu lekarskiego mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo pragniemy przypomnieć, iż poza przedstawionymi preparatami przygotowaliśmy zdecydowanie bardziej kompleksowy asortyment. Wspólnie z Lumamed możesz odpowiednio zadbać o swój gabinet medyczny – oferujemy między innymi materiały opatrunkowe, odzież w postaci rękawiczek, fartuchów i ochraniaczy butów, a także narzędzia dedykowane placówkom specjalistycznym.

 

Mediclean MC 110 Floor 1L Mediclean MC 110 Floor 1L
Producent: Medisept
Cena: 12,26 zł netto: 9,97 zł
zobacz więcej
Mediclean MC 211 Office 500ml Mediclean MC 211 Office 500ml
Producent: Medisept
Cena: 10,42 zł netto: 8,47 zł
szt.
zobacz więcej
Mediclean MC 211 Office 5L Mediclean MC 211 Office 5L
Producent: Medisept
Cena: 46,04 zł netto: 37,43 zł
szt.
zobacz więcej
Mediclean MC 220 Glass Clean 500ml Mediclean MC 220 Glass Clean 500ml
Producent: Medisept
Cena: 8,36 zł netto: 6,80 zł
szt.
zobacz więcej
Mediclean MC 310 Sanit Clean 1L Mediclean MC 310 Sanit Clean 1L
Producent: Medisept
Cena: 8,00 zł netto: 6,50 zł
zobacz więcej
Mediclean MC 311 Foam Czarne Winogrona 500ml Mediclean MC 311 Foam Czarne Winogrona 500ml
Producent: Medisept
Cena: 16,51 zł netto: 13,42 zł
szt.
zobacz więcej
Mediclean MC 311 Foam Czarne Winogrona 5l Mediclean MC 311 Foam Czarne Winogrona 5l
Producent: Medisept
Cena: 43,60 zł netto: 35,45 zł
szt.
zobacz więcej
Mediclean MC 320 WC Clean 5l Mediclean MC 320 WC Clean 5l
Producent: Medisept
Cena: 45,73 zł netto: 37,18 zł
szt.
zobacz więcej
Mediclean MC 580 Odkamieniacz 5l Mediclean MC 580 Odkamieniacz 5l
Producent: Medisept
Cena: 76,00 zł netto: 61,79 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium