Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Sprzęt medyczny

Kleszczyki Kocher Kleszczyki Kocher
Producent: GAMA S.C.
Cena:

26,73 zł

Cena netto: 24,75 zł

zobacz więcej
Kleszczyki okienkowe Foester 25cm Kleszczyki okienkowe Foester 25cm
Producent: GAMA S.C.
Cena:

47,52 zł

Cena netto: 44,00 zł

zobacz więcej
Kleszczyki Pean Kleszczyki Pean
Producent: GAMA S.C.
Cena:

22,28 zł

Cena netto: 20,63 zł

zobacz więcej
Kulociąg Pozzi - metalowy, jednorazowy, sterylny dł. 25cm Kulociąg Pozzi - metalowy, jednorazowy, sterylny dł. 25cm
Producent: Meringer
Cena:

40,00 zł

Cena netto: 37,04 zł

szt.
zobacz więcej
Nożyczki Cuticle Nożyczki Cuticle
Producent: GAMA S.C.
Cena:

12,99 zł

Cena netto: 12,03 zł

zobacz więcej
Nożyczki Iris 11cm Nożyczki Iris 11cm
Producent: GAMA S.C.
Cena:

14,85 zł

Cena netto: 13,75 zł

zobacz więcej
Nożyczki operacyjne Cooper Nożyczki operacyjne Cooper
Producent: GAMA S.C.
Cena:

19,31 zł

Cena netto: 17,88 zł

zobacz więcej
Nożyczki ratownicze, opatrunkowe Nożyczki ratownicze, opatrunkowe
Producent: GAMA S.C.
Cena:

14,85 zł

Cena netto: 13,75 zł

zobacz więcej
Pęseta anatomiczna Pęseta anatomiczna
Producent: GAMA S.C.
Cena:

7,93 zł

Cena netto: 7,34 zł

zobacz więcej
Pęseta stomatologiczna dwugięta Meriam 16 cm Pęseta stomatologiczna dwugięta Meriam 16 cm
Producent: GAMA S.C.
Cena:

10,40 zł

Cena netto: 9,63 zł

szt.
zobacz więcej
Strzykawka laryngologiczna typ Jeanette Strzykawka laryngologiczna typ Jeanette
Producent: GAMA S.C.
Cena:

53,46 zł

Cena netto: 49,50 zł

zobacz więcej
Ustnik do inhalatora PRO MESH DIAGNOSTIC Ustnik do inhalatora PRO MESH DIAGNOSTIC
Producent: Diagnosis
Cena:

9,20 zł

Cena netto: 8,52 zł

szt.
zobacz więcej

Medycyna ogólna czyli pomoc w diagnozie pierwszych symptomów choroby

Z medycyną ogólną spotkasz się w przypadku kontaktu z lekarzem internistą, który nazywany jest często lekarzem pierwszego kontaktu. Zajmuje się on diagnozowaniem chorób układów wewnętrznych. Jest to bardzo szeroka specjalizacja. Do postawienia prawidłowego rokowania potrzebne są zróżnicowane akcesoria. Czasem rzut oka specjalisty do jamy ustnej lub pobranie krwi wystarczy, żeby szybko rozpocząć leczenie. Bez specjalistycznego sprzętu takie działania są niemożliwe.

Maski, skalpele i miski nerkowate

Szeroki zakres akcesoriów wykorzystywanych przez medycynę ogólną sprawia, że w tej kategorii zajdziesz podstawowe maski ochronne i podkłady medyczne, ale także ostrza do skalpelów, miski nerkowate jednorazowe i wielorazowego użytku, a także lusterka jednorazowe oraz ligninę w płatach. W ten sposób masz do dyspozycji wszystko, czego potrzebujesz do prawidłowej i sprawnej diagnozy w swoim gabinecie medycznym.

 

 

 

 

Czytaj więcej

Sklep z akcesoriami medycznymi

Placówki medycyny ogólnej służą przede wszystkim do diagnozowania pacjentów w celu weryfikacji pierwszych symptomów choroby. Z tego względu takie gabinety muszą posiadać kompleksowe zaopatrzenie. Wówczas możliwe jest przeprowadzanie trafnych diagnoz, co pozwoli pacjentom na szybkie wyleczenie choroby. Dlatego w Lumamed przygotowaliśmy szeroką propozycję akcesoriów medycznych stosowane między innymi przez lekarzy internistów, czyli tak zwanych lekarzy pierwszego kontaktu. Specjaliście o takim charakterze zajmują się diagnozowaniem chorób układów wewnętrznych. Jednak do poprawnie przeprowadzonego badania należy wykorzystać akcesoria medyczne – na przykład ciśnieniomierze, stetoskopy, czy pulsoksymetry. Czasem rzut oka specjalisty do jamy ustnej lub pobranie krwi wystarczy, żeby szybko rozpocząć leczenie, jednak bez stosownego sprzętu takie działania są niemożliwe. Jeżeli szukasz zaopatrzenia do gabinetu, nasz sklep z akcesoriami medycznymi z pewnością będzie pomocny.

Akcesoria medyczne

Akcesoria z zakresu medycyny ogólnej to także maski, skalpele oraz specjalne miski nerkowate. W trosce o potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy szeroki zakres zaopatrzenia wykorzystywanego w gabinetach, szpitalach oraz lecznicach. Sprzęt ten sprawia, że obsługa pacjentów staje się znacznie wygodniejsza, a diagnozy są zdecydowanie trafniejsze. Przypominamy, że poszczególne akcesoria medycyny ogólnej mimo wielu podobieństw mogą różnić się od siebie specyfikacją. Doskonałym tego przykładem są między innymi miski nerkowate występujące w wielu rozmiarach. Z tego względu istotne jest dokładne zapoznania się z asortymentem – wówczas wybierzesz produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Mamy pewność, że sklep z akcesoriami medycznymi Lumamed zadowoli nawet szczególnie wymagających specjalistów, pragnących nabyć wyposażenie niezawodne, na dodatek w korzystnej cenie. Posiadamy dosłownie wszystko, czego potrzebujesz do prawidłowej i sprawnej diagnozy w swoim gabinecie medycznym.

Zaopatrzenie do specjalistycznych placówek medycznych

Naszym klientom proponujemy tylko i wyłącznie sprzęt od producentów cieszących się uznaniem na rynku. Inwestując w wyposażenie od Lumamed masz pewność, że wybierasz zaopatrzenie z górnej półki, które będzie zapewniać niezawodność podczas pracy. Pragniemy przypomnieć, że poza akcesoriami medycznymi przygotowaliśmy znacznie bardziej kompleksowy asortyment. Znajdziesz u nas igły, środki do dezynfekcji, wenflony, materiały opatrunkowe, a także odzież ochronną dla personelu medycznego i pacjentów. Dostępna oferta składa się również z profesjonalnego wyposażenia do wielu gabinetów specjalistycznych. W Lumamed posiadamy sprzęt stosowany w placówkach ginekologicznych, stomatologicznych, chirurgicznych i nie tylko. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych produktów lub zastanawiasz się, który sprzęt dokładnie wybrać, koniecznie skontaktuj się z nami. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, a także chętnie podpowiemy.

 

 

 

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium