suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Wyroby medyczne do gabinetu kardiologicznego

Kardiologia to dział medycyny zajmujący się badaniem układu sercowo-naczyniowego, czyli serca oraz naczyń krwionośnych. Rozpoznanie ewentualnych wad lub schorzeń pozwala właściwie zaplanować leczenie, aby pozytywnie wpłynąć na zdrowie pacjenta. Spośród wyrobów medycznych do gabinetu kardiologicznego ogromną popularnością cieszy się specjalny papier EKG. To komponenty wykorzystywane podczas zabiegów diagnostycznych, których celem jest wykrycie ewentualnych zaburzeń pracy serca. Warto pamiętać, że takie badanie jest całkowicie bezinwazyjne, a na dodatek wyjątkowo szybkie. Urządzenie pomiarowe generuje wynik na papierze EKG – następnie lekarz specjalista może przeanalizować dokumentację, aby postawić diagnozę. Badanie może być przeprowadzone zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Wyroby medyczne do gabinetu kardiologicznego w postaci papieru osiągają różne wymiary. Bardzo często dostępne są w zestawach, gdzie mieści się kilka rolek. Jesteśmy przekonani, że asortyment ze sklepu internetowego Lumamed zadowoli każdą osobę poszukującą sprzętu do pracowni EKG oraz placówki kardiologicznej.

 

Czytaj więcej

Wyposażenie z zakresu kardiologii

Właściwe dobranie wyposażenia w kardiologii jest niezwykle istotne. W przeciwnym wypadku przeprowadzenie wielu badań może stać się po prostu niemożliwe. Warto wspomnieć, iż poza wcześniej omawianym papierem EKG przydatnym elementem jest także specjalny żel. To środki wyróżniające się przewodnictwem elektrycznym na wysokim poziomie. W efekcie krzywa EKG pozbawiona jest artefaktów, co sprzyja poprawnej interpretacji przeprowadzonego badania. Wyposażenie kardiologiczne w postaci żelu jest odporne na wysychanie, jednocześnie posiada odczyn pH o neutralnym charakterze. Oczywiście specyfik nie wchodzi w reakcję ze skórą i jest całkowicie bezpieczny podczas stosowania. Jeżeli potrzebujesz żelu do badań EKG, koniecznie sprawdź nasze wyposażenie do kardiologii. Jesteśmy przekonani, że wybierzesz wariant idealny do swojej placówki.

Akcesoria do kardiomonitorów

Przygotowaliśmy również przydatne akcesoria do kardiomonitorów. To między innymi starannie wykonana elektrody o charakterze jednorazowym. Są stosowane podczas badania EKG, a także prób wysiłkowych wśród sportowców. Tego rodzaju wyposażenie kardiologiczne posiada prostokątny kształt i kończy się piankowym podłożem. Modele dostępne w ofercie sklepu internetowego Lumamed wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz odpornością. Przypominamy, że akcesoria do kardiomonitorów to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Poza nimi proponujemy także sprzęt przydatny w gabinetach o innej specjalizacji. Znajdziesz u nas narzędzia wykorzystywane między innymi w placówkach fizjoterapeutycznych, ortopedycznych, chirurgicznych, diagnostycznych, czy ginekologicznych. Dbamy o naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy produkty opracowane przez sprawdzone marki posiadające doświadczenie w branży medycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!

 

Elektroda Skintact FS-RG1/10 32x41mm EKG 50 sztuk Elektroda Skintact FS-RG1/10 32x41mm EKG 50 sztuk
Producent: Leonard Lang
Cena: 14,00 zł netto: 12,96 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 110x10m Papier do EKG Ascard 110x10m
Producent: Inny
Cena: 2,44 zł netto: 2,26 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 112x25m Papier do EKG Ascard 112x25m
Producent: Inny
Cena: 4,65 zł netto: 4,31 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 58x20m Papier do EKG Ascard 58x20m
Producent: Inny
Cena: 2,97 zł netto: 2,75 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 58x25m Papier do EKG Ascard 58x25m
Producent: Inny
Cena: 3,04 zł netto: 2,81 zł
szt.
zobacz więcej
Papier do EKG Ascard 60x25m Papier do EKG Ascard 60x25m
Producent: Inny
Cena: 2,50 zł netto: 2,31 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium