suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Sterylne szczoteczki cytologiczne do bezpiecznego badania

Profilaktyczne wykonywanie cytologii jest konieczne i zdecydowanie warto przypominać pacjentkom o konieczności powtarzania go regularnie, minimum co dwa lata. Właśnie dlatego w Twoim gabinecie powinny znaleźć się szczoteczki cytologiczne. Sterylnie zapakowane, dodatkowo wyróżniające się długim terminem przydatności do użytku. Starannie wybrane umożliwią bezpieczne pobranie wymazu z szyjki macicy i będą wygodne w użytkowaniu.

Szczoteczki cytologiczne do badań ginekologicznych

Szczoteczki cytologiczne, dostępne w tej kategorii charkteryzują się staranną konstrukcją, umożliwiającą na pobranie kilku wymazów podczas jednego tylko badania, także, jeżeli te mają być pobrane głęboko z kanału szyjki macicy. Zależnie od tego, jaki wynik chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na szczoteczki proste lub typu wachlarz. Bez względu na to, na które się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że będą sterylnie zapakowane, wykonane z tworzywa sztucznego i bezpieczne dla ciała. Jednorazowe szczoteczki cytologiczne są konieczne w każdym gabinecie ginekologicznym!

 

 

Czytaj więcej

Szczoteczki jednorazowe cytologiczne

Przedstawiamy sterylne szczoteczki cytologiczne przystosowane do przeprowadzania w pełni bezpiecznych badań. To sprzęt dedykowany gabinetom ginekologicznym, których właściciele chcą korzystać z wyposażenia najwyższej jakości. Zaprezentowane produkty stanowią synonim niezawodności, sterylności oraz wytrzymałości. Profilaktyczne wykonywanie badania jest konieczne i zdecydowanie warto przypominać pacjentkom o konieczności powtarzania go regularnie, minimum co dwa lata. Z uwagi na ten fakt szczoteczki cytologiczne są niezwykle przydatne, ponieważ wykorzystuje się je systematycznie. Każdy produkt znajduje się w szczelnym opakowaniu i posiadają długi terminem przydatności do użytku. Wyroby te zostały zaprojektowane z myślą o pobieraniu wymazu z szyjki macicy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różne modele wyposażenia. Choć są do siebie podobne, posiadają odrębną specyfikację i właściwości. Z tego powodu zachęcamy do odrobinę lepszego zapoznania się z zaprezentowanymi produktami.

Pałeczki do wymazów cytologicznych w formie szczoteczek

Wszystkie szczoteczki do przeprowadzania badań cytologicznych wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem. Jednocześnie to wyposażenie maksymalnie bezpieczne dla pacjentek. Atutem produktu jest starannie opracowana konstrukcja, za której sprawą możliwe jest wykonanie kilku wymazów podczas przeprowadzania jednego badania, nawet w sytuacji, gdy konieczne jest pobranie głębokiej próbki z kanału szyjki macicy. Zależnie od tego, jaki wynik chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na szczoteczki jednorazowe cytologiczne proste lub warianty w formie wachlarzu. Bez względu na to, jaki dokładnie sprzęt wybierzesz, otrzymasz produkty zapakowane sterylnie, gotowe do użycia w gabinecie. Dzięki nim przeprowadzane badania będą komfortowe, w pełni bezpieczne i szybkie. Szczególną popularnością cieszą się zestawy składające się z kilkudziesięciu sztuk szczoteczek. Za sprawą Lumamed zakupy do Twojego gabinetu ginekologicznego staną się maksymalnie wygodne!

Sprzęt do gabinetów specjalistycznych o różnym charakterze

Asortyment sklepu internetowego Lumamed jest zdecydowanie bardziej rozbudowany. Poza szczoteczkami jednorazowymi cytologicznymi przygotowaliśmy inne elementy wyposażenia przydatne w gabinetach ginekologicznych. To między innymi żele USG, osłonki na głowice, papiery do videoprintera, a także wzierniki. Sprzęt ten został opracowany przez doświadczonych producentów, dlatego możesz nam zaufać. Korzystając z oferty sklepu internetowego Lumamed, masz pewność, że sięgasz po wyposażenie niezawodne, które świetnie sprawdzi się w gabinecie ginekologicznym. Dodatkowo przygotowaliśmy także produkty przystosowane do potrzeb placówek ortopedycznych, stomatologicznych, czy, chirurgicznych. Wspólnie z nami odpowiednio zadbasz o swój gabinet, aby zadowolić każdego pacjenta. Jeżeli masz pytania dotyczące prezentowanego asortymentu, koniecznie skontaktuj się z nami. Sprawnie udzielimy odpowiedzi, a także podpowiemy.

 

 

BD SurePath – cytologia na podłożu płynnym BD SurePath – cytologia na podłożu płynnym
Cena: 13,44 zł netto: 12,44 zł
szt.
zobacz więcej
Pałeczki do wymazów drewniane, sterylne 20 cm, 1szt. Pałeczki do wymazów drewniane, sterylne 20 cm, 1szt.
Producent: Albis
Cena: 0,47 zł netto: 0,44 zł
szt.
zobacz więcej
Szczoteczka cytologiczna Cervex-Brush Combi ROVERS Szczoteczka cytologiczna Cervex-Brush Combi ROVERS
Producent: Rovers
Cena: 3,55 zł netto: 3,29 zł
szt.
zobacz więcej
Szczoteczka cytologiczna Directa PRO2 B z kulką Szczoteczka cytologiczna Directa PRO2 B z kulką
Producent: Meringer
Cena: 0,59 zł netto: 0,55 zł
szt.
zobacz więcej
Szczoteczka cytologiczna Ultra-Brush Twin Szczoteczka cytologiczna Ultra-Brush Twin
Producent: Ultramedic
Cena: 3,00 zł netto: 2,78 zł
szt.
zobacz więcej
Szczoteczka ginekologiczna prosta Szczoteczka ginekologiczna prosta
Producent: Zarys
Cena: 0,38 zł netto: 0,35 zł
szt.
zobacz więcej
Szczoteczka ginekologiczna wachlarz Zarys Szczoteczka ginekologiczna wachlarz Zarys
Producent: Polmil
Cena: 0,86 zł netto: 0,80 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium