suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Podkłady medyczne na łóżko

Wykorzystywane w gabinetach lekarskich podkłady medyczne na łóżko przydają się podczas przyjmowania pacjentów. Wyposażenie to jest stosowane zarówno w trakcie badań, jak i zabiegów. Bardzo często sprzęt ten jest wytwarzany z dwuwarstwowej celulozy, co sprawia, że całość jest niezwykle przyjemna w dotyku, a na dodatek wyróżnia się wytrzymałością. Podkłady medyczne na łóżko mogą być wykorzystywane nie tylko w placówkach lekarskich, ale także studiach tatuażu i masażu. Pozwalają zachować wysoki stopień higieny, dlatego powinny być wymieniane podczas wizyt kolejnych osób. Często podkłady medyczne dostępne są w rolkach, więc mogą być odrywane zależnie od sytuacji i potrzeb. Niektóre rolki medyczne przystosowane są do zabezpieczania urządzeń medycznych, na przykład tomografów lub kozetek. Wszystkie produkty dostępne w asortymencie sklepu internetowego Lumamed wytwarzane są z wysokogatunkowych surowców, dlatego zapewniają wytrzymałość na niesamowicie wysokim poziomie. To idealna propozycja dla gabinetów lekarskich oraz salonów z branży beauty.

 

Czytaj więcej

Wytrzymały podkład medyczny – jaki wybrać?

Wyróżnia się kilka typów podkładów medycznych. Popularnym rozwiązaniem są warianty bibułowe, stosowane przede wszystkim do zabezpieczania powierzchni łóżka. Produkty te mogą być sterylne, dlatego przydają się w sytuacjach, gdy konieczne jest zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz higieny. Są przyjemne dla skóry i nie powodują podrażnień podczas użytkowania. Wersje jałowe o właściwościach chłonnych mogą być stosowane w trakcie przeprowadzania różnych zabiegów, na przykład chirurgicznych. Równie popularne są podkłady medyczne włókninowe, wykorzystywane w formie jednorazowych prześcieradeł. Dzięki delikatnej strukturze gwarantują wygodę, a jednocześnie jest to wyposażenie wytrzymałe. W niektórych sytuacjach konieczne jest stosowanie podkładów medycznych o wysokiej chłonności – wówczas idealnie sprawdzą się modele wykonane z pulpy celulozowej. Wykonane są z wielu warstw w celu zachowania maksymalnej wydajności.

Wyposażenie wykorzystywane przez gabinety medyczne od Lumamed

Każdy podkład medyczny dostępny w ofercie sklepu internetowego Lumamed został opracowany i wytworzony w myśl maksymalnej precyzji. Dzięki temu wyposażenie gwarantuje niezawodność podczas eksploatacji, więc zadowoli każdego pacjenta. Należy pamiętać, że dostępny asortyment składa się także z innych wyrobów z zakresu ochrony indywidualnej. Poza podkładami medycznymi przygotowaliśmy również odzież jednorazową, maseczki, materiały opatrunkowe, a także igły i strzykawki oraz środki do dezynfekcji. Wśród oferty dostępne są także specjalistyczne narzędzia wykorzystywane między innymi przez kardiologów, ginekologów, czy stomatologów. Jeżeli chcesz odpowiednio zadbać o swój gabinet, jednocześnie zamawiając wyposażenie dostępne w korzystnej cenie, koniecznie zapoznaj się odrobinę bliżej z asortymentem od Lumamed. Zaopatrzenie dostarczamy placówkom medycznym i kosmetycznym o zróżnicowanych specjalizacjach.

 

Podkład chłonny FlowerEco 60 x 90cm, op. 25 szt. Podkład chłonny FlowerEco 60 x 90cm, op. 25 szt.
Producent: Batist
Cena: 69,50 zł netto: 64,35 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład chłonny FlowerLarge 60 x 90cm, op. 25 szt. Podkład chłonny FlowerLarge 60 x 90cm, op. 25 szt.
Producent: Batist
Cena: 58,50 zł netto: 54,17 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 39cm x 50m Medilux Four Celtex Podkład medyczny bibułowy 39cm x 50m Medilux Four Celtex
Producent: Celtex
Cena: 16,50 zł netto: 15,28 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 50cm x 46m biały BulkySoft Podkład medyczny bibułowy 50cm x 46m biały BulkySoft
Producent: BulkySoft
Cena: 15,20 zł netto: 14,07 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład medyczny bibułowy 60cm x 80m biały BulkySoft Podkład medyczny bibułowy 60cm x 80m biały BulkySoft
Producent: BulkySoft
Cena: 28,10 zł netto: 26,02 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium