suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Prześcieradła medyczne – wygodne i trwałe

Wysokogatunkowe prześcieradła medyczne zaprojektowane specjalnie z myślą o eksploatacji w placówkach lekarskich oraz szpitalach. To wyposażenie wykonane z materiałów, które są przyjazne dla skóry, co pozytywnie wpływa na poziom ergonomii. Zwykle główną tkaniną wykorzystywaną do opracowania prześcieradła medycznego jest jednolity materiał polipropylenowy. Surowiec ten cechuje się miękką strukturą, więc całość pozostaje bardzo miękka w dotyku. Jednocześnie tkanina wyróżnia się odpornością i wytrzymałością. Z uwagi na fakt, iż zaprezentowane wyroby najczęściej trafiają do dedykowanych gabinetów oraz szpitali, szczególnym uznaniem cieszą się produkty opierające się na opakowaniach zbiorczych. Zestaw może zawierać nawet kilkadziesiąt sztuk, więc wystarczy na długi czas. Prześcieradła medyczne są powszechnie wykorzystywane w ginekologii, diagnostyce, stomatologii, a także ratownictwie. Wyroby dostępne w sklepie internetowym występują w różnych rozmiarach, dodatkowo mogą posiadać odrębną kolorystykę.

 

Czytaj więcej

Jednorazowe prześcieradła dla pacjentów

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także wyrobów jednorazowych. Tego rodzaju prześcieradła przydają się przede wszystkim podczas wykonywania zabiegów oraz badań. Produkty te mimo swojego charakteru są niezwykle wygodne i odporne na użytkowanie, bowiem powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych tkanin. Mimo cienkiej struktury jednorazowe prześcieradła sprawdzą się bezbłędnie podczas wielu czynności medycznych. Asortyment sklepu Lumamed tworzą również warianty przygotowane z myślą o montażu na fotelu. To pokrowce, wykorzystywane nie tylko w gabinetach lekarskich, ale także kosmetycznych. Mogą być wytworzone z materiału łączącego bawełnę z włóknami poliestrowymi. Ogromnym atutem jest fakt, iż pokrowce oraz jednorazowe prześcieradła przed nałożeniem nie wymagają prasowania. Całość estetycznie się prezentuje, dodatkowo zapewniając wysoki poziom higieny personelowi i pacjentom. To doskonałe zabezpieczenie łóżka w salonie kosmetycznym lub medycznym.

Wyposażenie do gabinetów medycznych o różnych specjalizacjach

Prześcieradła jednorazowe dostarczamy do wielu placówek, które podczas pracy powinny zachowywać maksymalny stopień bezpieczeństwa i higieny. Warto jednak przypomnieć, iż asortyment sklepu Lumamed składa się także z wielu innych przydatnych produktów. Przeglądając naszą propozycją, znajdziesz między innymi materiały opatrunkowe, odzież, a także środki do dezynfekcji czy profesjonalne narzędzia i urządzenia. Dbamy o zaopatrzenie gabinetów specjalistycznych, na przykład chirurgicznych, kardiologicznych, czy stomatologicznych. Prześcieradła jednorazowe – podobnie jak inne wyroby – zostały opracowane przez sprawdzonych producentów, których darzymy ogromnym zaufaniem. Z tego względu zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnym wyposażeniem, a także specyfikacją zaprezentowanego sprzętu. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące prześcieradeł jednorazowych, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielimy odpowiedzi, a także dobrej rady w kontekście wyboru produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium