suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Promocja

Wenflony, czyli kaniule – sprawdź bogaty wybór części i akcesoriów

Wenflony, czyli kaniule, jakie znajdziesz w tej kategorii, w leczeniu chorób odgrywają naprawdę istotną rolę. Przeznaczone do dożylnego podawania leków, są mocowane na skórze za pomocą stalowej igły i plastra o odpowiednim kształcie. W tej kategorii znajdziesz kaniule dożylne i dermatologiczne oraz niezbędne akcesoria, na przykład dedykowane koreczki. Sprawdź szczegółowo przygotowaną ofertę i zdecyduj, co sprawdzi się w Twoim gabinecie.

Akcesoria do wenflonów i kaniule w różnych rozmiarach

Wenflony, zwane także kaniulami, jakie zgromadziliśmy w asortymencie sklepu Lumamed, przeznaczone są do profesjonalnego użytku. Wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, charakteryzują się przeźroczystym kolorem, a dodatkowo wyróżniają się jakością i wygodą stosowania. Wyposażone w ostrą igłę ze stali nierdzewnej, umożliwią podanie leków, infuzję płynów i transfuzję krwi. Co ciekawe – sprawdzą się także w kosmetyce!

 

 

 

Czytaj więcej

Wenflony – kaniule wykorzystywane w placówkach medycznych

Kaniule, potocznie nazywane wenflonami, są wykorzystywane do podawania pacjentom środków dożylnie. Podczas wielu zabiegów oraz leczenia zaopatrzenie to odgrywa niezwykle istotną rolę, ponieważ eliminuje konieczność wykonywania wielu nakłuć. Wystarczy jedno w postaci wenflonu, czyli kaniuli wraz z opatrunkiem. Elementy te są przeznaczone do dożylnego podawania leków, dlatego konieczne jest przygotowanie specjalnego mocowania na skórze. W tym celu wykorzystuje się specjalne plastry oraz stalowe igły. Oferujemy kaniule dożylne i dermatologiczne, a także akcesoria przydatne w gabinecie – to między innymi dedykowane koreczki. Zaprezentowany asortyment jest na tyle rozbudowany, że bez wątpienia usatysfakcjonuje każdą osobę poszukującą tego rodzaju zaopatrzenia. Wszystkie wenflony dostępne w Lumamed powstają w taki sposób, aby po aplikacji zapewnić maksymalny komfort i swobodę ruchów. Jednocześnie to wyroby wytrzymałe, dlatego z pewnością zagwarantują każdemu pacjentowi ergonomię.

Wenflony w różnych rozmiarach

Przedstawione wenflony dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu każda osoba prowadząca prywatny gabinet lub odpowiedzialna za zaopatrzenie placówki medycznej może wybrać sprzęt dostosowany do potrzeb konkretnych zabiegów i pacjentów. Przygotowaliśmy produkty przystosowane do profesjonalnego użytku. To sprzęt od renomowanych producentów, wytwarzany z wysokogatunkowych materiałów. Warto pamiętać, że poszczególne kaniule mogą różnić się od siebie specyfikacją, choć będą do siebie podobne. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi wenflonami oraz ich rozmiarami. Produkty te zostały wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, charakteryzują się przezroczystym kolorem, a dodatkowo wyróżniają się odpornością i wygodą stosowania. Wyposażone w ostrą igłę ze stali nierdzewnej, umożliwią podanie leków, infuzję płynów i transfuzję krwi. Wierzymy, że nasz kompleksowy asortyment usatysfakcjonuje każdego klienta poszukującego niezawodnego wyposażenia.

Sprzęt do gabinetów medycznych o różnej specjalizacji

Wenflony w wielu placówkach są absolutnie podstawowym elementem wyposażenia. Chcemy jednak przypomnieć, że kaniule dożylne to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom. Poza tego rodzaju zaopatrzeniem przygotowaliśmy zdecydowanie bardziej rozbudowany asortyment składający się ze sprzętu przydatnego w gabinetach medycznych. Znajdziesz u nas opatrunki, igły, strzykawki, odzież ochronną, środki do dezynfekcji, a także preparaty z zakresu higieny i pielęgnacji. Dodatkowo przygotowaliśmy szeroką gamę narzędzi dedykowanych do różnych typów placówek – sprzęt dostarczamy między innymi gabinetom fizjoterapeutycznym, stomatologicznym oraz okulistycznym. Wspólnie z Lumamed możesz nabyć wyposażenie najwyższej jakości, na dodatek w atrakcyjnej cenie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy odpowiedzi, a także doradzimy w kontekście wyboru odpowiedniego zaopatrzenia do Twojego gabinetu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium