suma: 0,00 zł do kasy

Przyjazne dla skóry - poznaj podkłady chłonne

Podkłady ochronne, których wkład wykonany jest z pulpy celulozowej, idealnie nadają się m.in. do medycznego zabezpieczenia pacjentów. Można je zastosować w szpitalnych łóżkach, dziecięcych przewijakach, wózkach inwalidzkich oraz każdym innym wyposażeniu medycznym i szpitalnym. Właściwości chłonne podkładów sprawiają, że bardzo precyzyjnie pochłaniają każdą wilgoć. Posiadają trzy specjalne warstwy, które precyzyjnie zabezpieczają przed przeciekaniem. Jest to folia polietylenowa, wspomniany wkład chłonny oraz miękka włóknina. 

Szerokie zastosowanie podkładów medycznych

Podkłady ochronne znajdują bardzo szerokie zastosowanie w diagnostyce czy opiece medycznej i pielęgniarskiej. Można wykorzystać je na oddziałach położniczych, zarówno podczas porodu, jak i podczas przewijania noworodków. Polecane są również dla ratowników medycznych w celu dodatkowego zabezpieczenia pacjentów, którym udzielana jest pomoc. Szczególne zastosowanie znajdą w domach opieki społecznej, gdzie często seniorzy, którzy niekiedy nie są w stanie chodzić o własnych siłach, całymi dniami leżą w łóżkach i trzeba zapewnić im komfort. Domy samotnej matki i dziecka także mogą wykorzystać je podczas pielęgnacji niemowląt. Są również świetnym rozwiązaniem w celach medycznych w klinikach i przychodniach weterynaryjnych dla większych oraz mniejszych zwierząt domowych. Podkłady ochronne przydają się także do opieki domowej przy osobach starszych, niedołężnych, chorych i leżących, a także podczas domowego leczenia zwierząt lub samodzielnego wykonywania drobnych zabiegów.

100% higieny dzięki podkładom ochronnym

Dzięki jednorazowym podkładom ochronnym zachowywana jest 100-procentowa higiena zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego. Szybkość oraz łatwość ich zastosowania wpływa na dodatkowy komfort, natomiast jednorazowe wykorzystanie daje gwarancję czystości i bezpieczeństwa przeprowadzanego zabiegu.

Podkład chłonny Abri Soft Eco 60 x 90cm, poj. 750ml, op. 30 szt. Podkład chłonny Abri Soft Eco 60 x 90cm, poj. 750ml, op. 30 szt.
Producent: Abena
Cena: 41,00 zł netto: 37,96 zł
zobacz więcej
Podkład chłonny FlowerEco 60 x 90cm, op. 25 szt. Podkład chłonny FlowerEco 60 x 90cm, op. 25 szt.
Producent: Batist
Cena: 39,99 zł netto: 37,03 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium